פרידה מהפורום

Bad life1

New member
פרידה מהפורום

אז זהו היום אני בת 21 והגיע הזמן להיפרד...
אחרי הרבה שנים שהפורום הזה היה הבית השני שלי המקום שבו יכולתי לפרוק ולהיטען מחדש המקום שתמיד היה תומך אוהב דואג ולא שופט אותי...אני לא טובה בפרידות אבל זה הכרחי אני רוצה להגיד תודה רבה על המון אהבה
תודה על דאגה
תודה על הכלה אין סופית
תודה על קבלה
מאוד קשה לי להיפרד מהפורום הזה היו לי פה תקופות טובות יותר וטובות פחות היו לי פה חברים שחלקם הכרתי גם מחוץ לפורום בכיתי פה וצחקתי פה והתלבטתי פה ובחלק מהתקופות אתם הייתם אלה שהצילו אותי ואפשר להגיד שאני כאן בזכותכם...
אז היום אני במקום אחר אמנם הדיכאון של עבר והוא גם לא יעבור אבל אני לומדת לחיות איתו ולהבין איך להתמודד איתו ובסופו של דבר לאהוב אותו כי הוא חלק ממני והוא בעצם הביא אותי למקום שבו אני נמצאת היום... היום אני אחרי לימודי מקצוע עובדת במקום עבודה שטוב לי בו אני קמה בבוקר עם חיוך והוא לא יורד לאורך כל היום אני רוצה להתחיל ללמוד באוניברסיטה ובעזרת השם אני יעזור לנערים שנמצאים במצבים שאני הייתי בהם זה הההחלום ואולי ניפגש במשרדים של העמותה :)
אני רוצה להגיד לכל הנערים שנמצאים פה שיכול להיות אחרת אל תתייאשו תחשבו חיובי אל תתנו למצב להפיל אתכם תקחו את זה כאתגר שצריך לעבור וכל פעם שהצלחתם תצברו מזה כוחות ותזכרו את זה לפעם הבאה שיהיה קשה...
אני מקווה שאני אוכל לבקר מידי פעם ולפרוק וגם אם זה לא אפשרי מבחינת החוקים של הפורום אני יהיה פה בשקט...אני מאוד מאוד מאוד מאוד אוהבת את כולכם ורוצה להגיד תודה תודה תודה והלוואי שיכולתי לתת חיבוק לכל אחד ואחת מכם....

שיר פרידה

Bad life1 יקרה,
אחרי שנים שאת איתנו,את נפרדת בהודעה כל כך כנה ,אמיצה ובעיקר מרגשת.
את כבר בת 21. עברת כל כך הרבה. והיתה לנו הזכות ללוות אותך במהלך הדרך בנסיונות,בקשיים ובעיקר ביכולת שלך להמשיך ולהמשיך לנסות.
כל מה שכתבת על ההווה שלך מרשים ומשמח ואפילו יותר אם נזכור איזו דרך עשית כדי להגיע ללימודים ולמצב שאת יכולה לחייך מפנים ובחוץ באופן מלא.
והחלומות שלך לעתיד נראים במרחק נגיעה וכל כך מתאימים לך.
כשאת תהיי זו שעוזרת לבני נוער בנקודות קושי וכאב, את תדעי בדיוק מה הם מרגישים כי היית שם. היית שם והצלחת לפתוח לעצמך עוד אפשרויות שכוללות חיוך רחב.
יקירה,את אמנם בוגרת הפורום. אבל את מוזמנת לקפוץ ולעדכן מה קורה איתך. את חלק מהפורום הזה ויציאה שלך מהפורום לא כוללת יציאה מהלב שלנו.
קחי מכל מה שקיבלת פה גם הלאה,
קחי איתך את החיבוק החם, ההכלה ובעיקר את הגאווה שלנו על הדרך המדהימה שלך.
בהצלחה,
שלך,
שחר

פרידה מהפורום

"Bad life" יקרה ואהובה,
איזו הודעה מרגשת השארת כאן. עשינו יחד דרך ארוכה ארוכה..
נפגשנו כאן מאחורי המסך בכל כך הרבה רגעים. משמחים, מרגשים, עצובים, כואבים... היית כאן בכל כולך, בכנות בפתיחות, למדת לתת אמון, לסמוך, להיעזר, והיום את אפילו עוזרת לנערים ונערות אחרים ברגעים הלא פשוטים בחייהם.
אני מאמינה בך, בטוחה שתהיי משמעותית בכל מקום אליו תגיעי. ואם יזדמן לך להגיע למשרדי העמותה, בתפקיד כזה או אחר, אנחנו יותר מנשמח לתת לך חיבוק גדול

הפורום שלנו נשאר כאן, ואת תמיד מוזמנת לעדכן ולספר מה שלומך.
בית נשאר בית. גם כשהגוזלים עוזבים את הקן.
דרך צלחה אהובה והרבה מזל טוב ליום הולדתך!
רותם

למעלה