פרידה

פרידה

לצערי, אני נפרדת מהפורום הזה,
נראה כי סה"ר אינם מקלים את דברי ונסיונותי לתמוך,
ורואים במה שאני כותבת פרסום אישי.

אינני מתכוונת להלחם על חפותי,
ולא לסקור כל מילה שאני כותבת שמה יש בה משהו שיחשב כפרסום.

מי שרוצה, אני בפורום מכתבים ווידויים ( מקווה שאת זה סהר לא ימחקו)

להתראות
והמון אהבה לכולכם
נעמה

מירב189

New member
נעמה יקירה והאוצר של הפורום שלנו
;

נעמה אינני מבינה את ההודעה הנ"ל וממה היא נבעה דווקא כאשר את התחלת לנהל פורום.
לי באופן אישי היית דמות וחברת פורום ותמכת בי בכל כך הרבה אופנים ובאמת קשה לי להבין את סהר.
מבינה שאולי ראו בהודעות שרצית לעזור ולתמוך לאחר במסרים כדי באמת לעזור, אך הם הבינו אחרת.
מאידך, גם אם רצית לשמש כפרסום אישי, אני חושבת שתרמת המון לפורום והשקעת בו עם הרבה אהבה ולכן לא ברורה לי כל ההמולה הנ"ל.
הפרידה היא קשה עבורי, להפרד מאדם כל כך יקר עבורי, תמך בי עם כל כך הרבה הכלה, הבנה ועטף אותי עם הרבה חום ואהבה ואפילו במסרים ברגעים הכי קשים לי.
תחילה גם אני חשבתי כך למען האמת, אך כל "האוצר" שבתוכך לא הפריע כלל וגם אם הוא באמת התכוון לכך, כי נתת הרבה עזרה לאחרים ועם הרבה ידע, הבנה ונסיון חיים.
מודעת שגם אנשי פורומים שונים בתפוז או באחרים, גם משמשים כפרסום אישי, אך התרומה הענקית שהם עושים, עושים עבודת קודש לנזקקים בעזרתם הייחודית.
חבל שכך נגמר הקשר עמך עם הפורום, באופן אישי נוכחותך מאוד הועילה ואף סייעה לכולם ועם הרבה געגועים שהיית חסרה כאן לאחרונה.
היית דמות מאוד מרכזית ושימשת כלי תווך לבדידותם ולכאבם של הכואבים ועם הרבה אמפתיה, הכלה ותקשורת בינאישית חמה ואשר סינגרה על אישיותך המדהימה, הלבבית והאינושית.
בתקווה שפני הדברים יראו אחרת לסהר ונוכחתך תשאר בקנקנה המרגש, המכיל, העוטף והיודע לגעת ולהגיע אל הלבבות של האחרים ושלא כל אחד יכול להגיע לכך.
חזקי יקירה שלנו ויישר כח בעבודת הקודש, הנתינה וכל מי שאת לתרומתה בעזרה לחברה ועם הרבה אינושיות והבנה לכאבם של אחרים.
אולי יפתח כאן עצומה בכדי שדמות כמותך תהיה חייבת להשאר כאן ולהוות את התפארה המלהיבה של הפורום.
סהר, חישבו שנית ודעו שלהרבה חברי הפורום, נעמה היא מושיעה עם הרבה חוכמת חיים, הבנה ונסיון חיים.
אנחנו לא נפרדות, כי אני נהנת מהפורום החם שלך.

בהצלחה בשינוי איכות חייך, עם תודה עמוקה ואהבה רבה,

מירב

לא נפרדת מתפוז אלא רק מהפורומים של סהר

אני פה מתוך רצון לעזור ולתמוך,
אין לי כל כוונה לפתוח במריבות מיותרות.

אשאר בפורומים בהם אני רצויה

משה057

New member
נעמה, תודה על הכל!

אולי תבואי בשם אחר? חוץ מזה שאת תמיד מוזמנת לפרוק... בהצלחה

snoopytush

New member
נ.ב. את לא המטפלת הראשונה

שכותבת פה כך שאיני מבינה את הבעיה

MidLIFEcRISIS

New member

עצוב לי לשמוע
לי את מאד תחסרי.
הכתיבה שלך נעימה, חכמה, רגישה ואמפטית.
תשובותייך אלי תמיד חיממו לי את הלב.
מאחלת לך המון הצלחה, מקצועית ואישית.
אבוא לבקר אותך בפורום השני...
תודה על הכל.

שלום

אני מצטער שאת רוצה לעזוב, ואני בטוח שגם האחרים מרגישים כך. המקום נועד לעזור לאנשים עם קשיים נפשיים, וכדאי להשתמש בו ולנצל את מעלותיו ולא לוותר על עזרתו בגלל מחדלים שונים. סה"ר מאד משתדלים לעזור ועושים זאת היטב, נשמח לקרוא אותך בפורום ולעזור לך. אולי הייתה אי הבנה עם סה"ר וכדאי לברר אותה במקום לעזוב ולהיכנע.

מירב189

New member
פילוסוף היקר והחביב שלנו

כנראה לא הבנת נכון, אך סהר ביקש מנעמהלא נתמוך פה יותר באנשים, כי הם רואים בזה פרסום אישי.
היא נאלצת לעזוב לא מרצונה, אלא מרצון סהר וזה כל השוני.

בהצלחה בשינוי איכות חייך,

מירב

חבל לי לדעת

למה זה נראה להם כפרסום אישי? מה פרסמה לדעתם? למה כשאנחנו תומכים ועוזרים לא מחשיבים את זה לפרסום אישי, וכשהיא תומכת ועוזרת כן מחשיבים?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הבהרה ותודה

נעמה יקרה, ראשית נתחיל בכמה מילים דווקא לפורום כולו, על מנת להבהיר את התמונה ולחדד את ההתייחסות לחוקי הפורום.
בניגוד למה שאולי הובן בשרשור, נעמה לא התבקשה לעזוב את הפורום, או להפסיק לתמוך ולכתוב בפורום. לא רק נעמה, אלא כל מטפל ואיש מקצוע רשאיים לכתוב בפורום, רשאיים לתמוך (ולהיתמך) - בלבד והם עושים זאת ללא פרסום אישי (ופרסום אישי יכול לקרות בכמה רמות ודרכים, למשל באמצעות כינוי שמעיד על היות האדם מטפל ובכך מפריד אותו מיתר חברי הפורום, שימוש בחתימה שמפרטת את הכשרתו ותאריו, הכללת קישור שמפנה לאתר\עמוד פייסבוק\מייל\טלפון עסקיים או אישיים ליצירת קשר אישי, או הזמנה מילולית על גבי הפורום שמופנית לגולש מסוים ומזמינה אותו להיעזר באיש המקצוע גם מחוץ לגבולות הפורום - גם אם בהתנדבות.
מצב שכזה, יוצר לא רק הפרדה למעמדות על גבי הפורום, אלא גם עלול ליצור מצבי תלות ואחריות בעייתיים, להפיח תקוות בעיותיות בגולשים שנמצאים בסערת רגשות ומצוקה, ולתת לאחרים תחושה שהאדם שעונה להם מאחורי ניק של 'מטפל', מספק להם מענה מקצועי וטיפולי - בפורום שנועד לתמיכה ולא לטיפול מקצועי. כל אלו, מעבר לבעיותיות הטמונה בהם, מהווים פרסום אישי שאסור לפי חוקי הפורום, מהסיבות שמנינו לעיל.

בהתאם, מה שביקשנו מנעמה הוא לא עזיבה של הפורום, ואפילו לא (למרות שהתלבטנו לגבי כך רבות) לשנות את כינוייה ולחזור בכינוי אחר אם ברצונה לתמוך - את זה החלטנו לאפשר במידת מה, אף על פי שעצם הכינוי מהווה פרסום אישי. מה שכן ביקשנו, ואנו שבים ומדגישים נושא זה לכולם - הוא שאף איש מקצוע (בטח ובטח אנשי מקצועי שמזהים ומציגים את עצמם ככאלו על גבי הפורום) לא יזמין להיעזר בו גם מעבר לגבולות הפורום, שכן מדובר בפרסום אישי אסור לפי החוקים. זוהי מהווה דרישה לא רק קטנה - אלא אך הוגנת ומוסרית בעינינו.

ועכשיו לאחר הבהרת ההקדמה הזו, נרצה לומר גם כמה מילים לך, נעמה יקרה. כפי שציינו רבות בכל ההתכתבויות בינינו, אנו מעריכים מאד את תרומתך ופעילותך בפורום, את החלק המשמעותי שהינך. אנו מכירים גם ברצונך הכן והעמוק לסייע לאחרים, לתת מעצמך ולהיות שם בשביל אחרים. מבחינתנו, ולבטח גם מצד חברי פורום אחרים, אנו מצרים מאד על החלטתך לעזוב את הפורום בהינתן דרישות הכתיבה ואיסור ההזמנה ליצירת קשר אישי. הינו רוצים להשאיר לך מקום מחבק ופתוח בפורום לחזור אליו אם תחליטי לשנות את דעתך בעתיד.
תודה, ובתקווה שעוד נתראה
צוות סהר תמיכה

מירב189

New member
סהר מבינה אתכם מאוד, כל עוד שהפורום הוא מוגדר

כלא מקצועי, הנכם צודקים באחריותכם לשמור עליו במהותו.
כי מחר יבוא איש מקצוע אחר ולא יהיה טוב כמו נעמה, אולי יפגין ידע על גבי הפורום ובמסרים יגרום נזק לאנשי הפורום.
וגם זה בניגוד לחוקי וכללי תפוז, אזי יש צדק בדבריכם.
בתקווה שנעמה תחליט אחרת ובכל זאת תהיה כאן ולא תפגע מההגבלות הנ"ל כי אפשר לתמוך ללא מסרים.

תודה על שיתוף הפעולה ושמירתם עליו,

מירב

מירב189

New member
גם לפני כמה שנים היה איש פורום שהתחזה לכמה

דמויות בפורום על ידי כינויים שונים ודמות אחת היתה סטודנטית לפסיכולוגיה והיתה נותנת הרצאות שונות על גבי הפורום וכמובן זה היה התחזות של אותו איש פורום ועלו על זה והטריד הרבה נשים מהפורום.
אז אני חושבת שאכן זה צודק ולא צריך שזה יהפך להתחזות של אנשים.
היה אז הניה, אסימון, דניאל וכו' - איזה היסטוריה זה היה וגרם לשערוריה ולהרבה מריבות בפורום בגלל זה.

למעלה