פריון ב CF ופרסומו

פריון ב CF ופרסומו

לכל הבוגרים והבוגרות מה הייתם רוצים ואיך שנושא הפריון יתבטא באתר? האם אתם מאמינים שיש להעלים את האינפורמציה הרפואית הזו מן הציבור? או לשכתב אותה בצורה יותר אופטימית כפי שהיא באמת. מחכה לתשובות רבות, אשמח אם תכתבו את שמכם בראשי תבות או תכתבו לי ב E-MAIL כי אני אוהבת לדעת אם מי אני מדברת. אבל זכותכם גם לכתוב בעילום שם אודה על שיתוף הפעולה שלכם דליה

גמ

New member
פריון

ראשית ברכות על האתר היפהפה ולנושא: נושא הפריון לדעתי הינו בר דיון ויתרום בעיקר לזוגות (ופחות למחפשים שידוך המנסים להדחיק את הבעיה) המחפשים את דרכם ואף ידע בעולם הסבוך והמורכב הזה. מאחר ומדובר בפורום יוכלו בעלי הנסיון לספק רשמים ועצות לחדשים המצטרפים בהמוניהם כמו כל פורום מקצועי אחר הקיים ברשת. בתודה המשוחד

נסיון של גברים בישראל

ג.מ. יקר! אני נהנית מאוד לגלות שיש התחלה של דיון במסגרת הפורום, עם זאת ההשתתפות עדיין מועטה ועל כן, אם יש לך עניין בנושא אני מציעה לך לפנות אלי טלפונית ואני אוכל ``לשדך`` בינך לבין ח`ברה שעברו את הניסיון בארץ בהצלחה, והם יוכלו לשתף אותך בנסיונם האישי. בישראל יש מספר זוגות שבהם הגבר חולה בסי אף והם הורים לילדים. יש לי ניסיון רב ב``שידוכים`` מסוגים דומים, ונוכל לחשוב ביחד מי הזוג או הזוגות המתאימים לך.

גמ

New member
פריון ב - CF

שלום לכם קצת מוזר ומעניין הניסיון להסתיר את נושא הפיריון, גישה שכזו תפיל כל נושא אשר עשוי לעלות בפורום מאחר וכל הנושאים ב - CF רגישים וטעונים ועלולים לפגוע במי שנושא אותם על גופו. הנושאים היחידים אשר נותרו הינם החיובים - אולי משרד שידוכים- אולי איכות החיים המשתפרת בואו לא ניגע בבעיות כי הן כואבות...שששש.....

נושא הפריון בפורום

אני מסכימה עמך לחלוטין שכל נושא הוא פתוח לדיון בפורום - זו הסיבה שהפורום קיים. הסיבה היחידה שאפשרתי פנייה ישירה אלי ובעקבותיה דיון ``עקיף`` בנושא היא כי, מנסיוננו עד עתה, הפורום הוא כלי שמעטים משתמשים בו, מסיבות שונות (חלק גדול,למשל, עדיין בכ``ז אינו מחובר לאינטרנט)- ראה רשימת המדיינים עד עתה בנושאים השונים.

למעלה