פריז סן ז'רמן נגד ריאל סוסיאדד שידור חי ישיר לצפייה ישירה

• פותח הנושא מיכאל ישראלי
  • פורסם בתאריך
מ

מיכאל ישראלי

Guest

לצפייה בשידור המשחק לחצו כאן!

פריז סן ז'רמן נגד ריאל סוסיאדד לצפייה ישירה, פריז סן ז'רמן נגד ריאל סוסיאדד שידור חי, פריז סן ז'רמן נגד ריאל סוסיאדד שידור ישיר, פריז סן ז'רמן נגד ריאל סוסיאדד לצפייה ישירה - תקציר המשחק: חלום הזכייה הראשונה בתולדות פריז סן ז'רמן בליגת האלופות נמשך הערב (רביעי) והיא עברה את המבחן הראשון בהצלחה. פריז סן ז'רמן הודחה בחמישה משישה מפגשי נוקאאוט מול יריבות מספרד, אבל הפעם היא נראית בדרך הבטוחה לרבע גמר הודות ל-0:2 ביתי על ריאל סוסיאדד. אני לא אסביר מיותר את הפאנלים, אבל אני מקווה שהבנתם למה התכוונתי בכך שקומיקס של גיבורי-על הוא צורת אמנות לא מוערכת רק על ידי קריאת העמוד למעלה. אני מקווה שהדף הזה המחיש את אהבתי לקומיקס הרבה יותר ממה שהמילים שלי יכולות להסביר. כעת להלן 4 פאנלים שונים לחלוטין, ועם זאת דומים בצורה הטובה ביותר. אם לא הרגשת כלום אחרי שקראת את השניים למעלה, זה לגמרי בסדר. אם אתה רוצה יותר מהסרטים, פשוט תסתכל על חומר המקור. בדיוק כמו עיבודים קולנועיים לספרים, הקומיקס נותן פרספקטיבה חדשה לגמרי, עם כתיבה פואטית לפעמים, וברוב הפעמים אמנות יפה, הסרט הזה פשוט לא נועד להציג באותו אופן. ואם אתם רוצים עוד מהסרטים, פשוט תסתכלו על הקומיקס - המקור - המקור, ותגלו שהסרטים רק שרטו את פני השטח, תמצאו גיבורים עם בעיות נפשיות, גיבורים שמבינים שהם' מחדש דמויות בחוברת קומיקס, ועוד הרבה יותר. האמנות שלך. אמנות היא סובייקטיבית, ובעיני הנושאים האוניברסליים שהם ספורט 5+ פלוס ישיר חוקרים: של פחד ותקווה, איוולת הנעורים, טרגדיה, דיכאון, אחריות, המצב האנושי והרעיונות הקדמוניים שהיא מבטאת את הבלתי נגמר. מאבק בין טוב לרע בתוכנו, הוא אמנות במיטבה.​

למעלה