פריסת sos עם מסר חיובי תומך ולא תומך

KFIRB

New member
היי שוב,
השאלה אחרת בנושא אחר:
האם נכון לי לנסוע עם ת לסיני ברביעי?

Sos
ימני תומך חוסם 3 גביעים
אמצע תשובה 4 מטות
שמאל תומך חוסם המגדל

לכאורה התשובה חיובית אך גם במגדל וגם ב 4 מטות מבקשים ממני להתמקד בדרך ולא לרוץ קדימה

למה הכוונה?

רחליקה האחת

Member
מנהל
KFIRB, יקר

השאלה אחרת בנושא אחר:
האם נכון לי לנסוע עם ת לסיני ברביעי?

Sos
ימני תומך חוסם 3 גביעים
אמצע תשובה 4 מטות
שמאל תומך חוסם המגדל

לכאורה התשובה חיובית אך גם במגדל וגם ב 4 מטות מבקשים ממני להתמקד בדרך ולא לרוץ קדימה

למה הכוונה?

KFIRB, יקר,

הפריסה שהוצגה כוללת שלושה קלפים. כאן הופיעו שני קלפים מהארקנה הזוטרה ואחד מהבכירה ויסודותיהם:
אוויר: המגדל
אש: ארבע המטות
מים: שלושת הגביעים
אדמה: נעדר

בעמדת התשובה נמצא קלף 4 המטות. "לעבודת צוות הרמונית על מיזם יש פוטנציאל אדיר לייצר השלכות מרחיקות לכת ".

קלף ארבעת המטות הוא קלף מהארקנה הזוטרה, מסדרת המטות ומיסוד האש .

זו סדרה המכוונת להפקת מיזם ונטילת סיכונים, המייצגת כוונה, שאיפה, להט, תשוקה, יוזמה והנעה.

בעמדת תומך/ חוסם מופיע קלף שלושת הגביעים. קלף שלוש הגביעים מייצג "פה אחד", תמיכה הדדית, עידוד ועבודת צוות הרמונית.
סדרת הגביעים היא סדרה מיסוד המים.
לרוב מאויר הקלף בשלוש נשים רוקדות כשגביעים בידיהן וחוגגות את אחוות האחיות, שהן חוות.
זוהי חברות אמיצה הבנויה על הערצה הדדית.
הקלף מפגין את יתרונותיה של חברות – אמת.

קלף שלוש הגביעים בעמדתו הנוכחית מייצג אחדות ו 'כולכם משדרים על אותו תדר'. כדאי לך לעדכן את בני המשפחה . התייחס למפגש זה כמו אל מסיבה בה כל אחד חוגג.

עם זאת הקלף מזהיר מפני רכילות ומפני דיבורים גבוהה-גבוהה מחד ומאידך מבקש לבחון לעומק התרועעות עם נשים בימים אלה.

בעמדת תומך/ חוסם מופיע קלף המגדל . זהו קלף מהארקנה הבכירה, מיסוד האוויר. מיוחסים לו עפ"י האסטרולוגיה המערבית המזל האסטרולוגי מאזניים המספר 16 והאות פ' בא-ב העברי .

כמעט בכל העיבודים לקלף זה מתואר אסון פתאומי שנחווה בזמן האחרון או שמתרחש ברגע זה. שדים פנימיים מגיחים החוצה ממסתוריהם ומאיימים להתאחד עם כוחות הטבע. האחרונים חברו לכשלים אנושיים כדי לערער את המבנה החברתי על יסודותיו. הדימויים בקלף בדרך כלל מתייחסים לקבוצה ולא ליחיד.

שם הולם אחר לקלף יכול להיות "מהפכה". שם זה יכול לרמוז שרק מהפכה יתחולל שינוי חברתי דרסטי ותהיה הזדמנות לתקווה לזמנים טובים יותר להתעורר מחדש בלב הנאנקים תחת סבלם. הקלף מתריע מפני שינוי בלתי נשלט משמיים.
מהות קלף המגדל באה לתאר חוויה במסגרתה מתפרק הסדר החברתי הישן בין לילה ולאחריה ניתנת לכל אחד הזדמנות לבנות את עצמו מחדש על יסודות חברתיים שוויוניים מוסריים ראויים יותר ולכונן סדר חברתי חדש.

בהעדר יסוד אדמה בפריסה הקלפים בפריסה זו מתארים שמסתמן שינוי מהותי בדפוסי החשיבה שלך וגם בדרך חייך. ה'אסימון' נופל ואתה צפוי לצאת לדרך חדשה ומלהיבה. עם זאת הקלף מתריע מפני דיבורי סרק והתרברבות.
התשובה לשאלתך - לכל הפחות לימים אלה - לפיכך היא חיובית.

חבל לי שהשאלה החלה במילה "האם" , שתכליתה תשובת כן/לא.

בהקשר לדבריך ולשאלתך הנוספת - ציטוט:

"לכאורה התשובה חיובית אך גם במגדל וגם ב 4 מטות מבקשים ממני להתמקד בדרך ולא לרוץ קדימה

למה הכוונה?"

תגובתי:

לעניות דעתי, כוונת הדברים היא שלמרות שמסתמן שינוי בדפוסי החשיבה וההתנהלות שלך מוטב שתצעד עקב בצד אגודל. תהליך הדרגתי יעיל יותר מקפיצת מדרגה חד משמעית.

תהנו וחיזרו לשלום,

באופן אישי הייתי עוקבת אחר הנחיות מערכת הביטחון ומצב מזג האוויר בימים אלה

בברכת שנה טובה,

רחל |רימון|

עשה במידע כטוב בעיניך ועל אחריות.

KFIRB

New member
שלום רחל ותודה רבה,

ראשית, אני לומד רבות מהפריסות ויכולותייך לנתח את הסיטואציה.

שנית לתפיסתי מעבר לפריסות יש את הקול הפנימי:

זו פעם ראשונה שלי שם, לתקופה קצרה מאוד, ולמרות שאיני בעינייני נשים, דווקא השותפה שעימה הייתי אמור לצאת , היא לא מישהי שאני סומך עליה לגמרי...

ודווקא היעדר האדמה היא גם היעדר היסודות של הקשר, והבחורה קצת לא מקורקעת , לכן שכשפניתי לאינטואיציה ואבק הכוכבים נסך, הבנתי שנכון לנסוע אך עם מישהי /מישהו אחרים שאוכל לסמוך שאהיה בהחזקה.

רחליקה האחת

Member
מנהל
תודה על כנותך, על השיתוף ועל המשוב.

קול האינטואיציה הוא מעל כל פרשנות שהיא לכל כלי מיסטי שהוא! בין אם מדובר בקלפי טארוט, נומרולוגיה, אסטרולוגיה, קוביות וכו'.

יפה שאתה קשוב לקולך הפנימי ונענה לו (y)

עצוב לי שהשותפה התגלתה כאדם שאינך סומך עליה לגמרי.

שיתוף אישי:

כשהייתי נערה נהגנו להגיע לסיני מדי פעם. זכורים לי הפיורדים המרהיבים, נואיבה, דהב.

בטאבה - המקום של רפי נלסון . לימים נבנה שם מלון בשם "אביה סונסטה". מלון בהחלט מפואר.

אחחח האי הזה הותיר את רישומו בליבי.

בלב מדבר פראי ים כחול רגוע וצלול, חוף זהוב והרים גבוהים . שלווה שמעוררת התפעמות.

מדי פעם ראינו בדואים עם גמלים. ככה ביננו, פחדתי כשעליתי עליו.

תודה שעוררת זכרונות מתוקים בליבי. תבורך.

מאמינה שתשוב עמוס זכרונות נעימים וטעם של עוד.

העיקר שתשובו לשלום.

|4U|

תמונה:

למעלה