פרל הארבור - הסרט השיר והשחקנים

אנגלינה

New member
פרל הארבור - הסרט השיר והשחקנים

היי חברה אז ההמלצה הראשונה שלי תהיה לסרט המדהים שראיתי לאחרונה פר הארבור ווואי יצאתי מהסרט אני וכל חברותי כולנו בוכות:) זה היה מדהים מרגש תסריט נהדר ומפתיע ביותר!!!!!!! אני ממליצה לכולם ללכת לזה כי זה באמת היה יפיפה חוץ מזה הפסקול ש הסרט כולל שיר יפיפה של פיית היל באמת שיר מרגש ושווה לשמוע ביותר חוץ מזה השחקנים בסרט מדהימים משחק מעולה ומרגש ביותר אז אנא תלכו לראות תחזרו עם ביקורות וספרו לי :) אנגלינה נ.ב אני יודעת שהייתה כבר הודעה על הסרט הזה אל מכיוון שהוא כל כך יפה החלטתי לפתוח עוד אחת :)

פרל הרבור סרט טוב??

לי זה ממש לא נראה ככה... אני מאמין שכמו שיש מוזיקה ממוסחרת יש כמה סרטים כאלה.. זה אחד מהם...

פרל הרבור- בלאי של סרט!

לדעתי כמובן. אני לא כותב פה הרבה אבל אני רואה סרטים ואוהב לבקר אותם, אז יש לי זכות לומר שפרל הרבור, במונחים של השקעה לעומת תוצאה, הוא הסרט הכי גרוע בתולדות הקולנוע. טוב יש המון סרטים גרועים, אבל הסרט הזה לוקח אותם בעיקר בכמות ההשקעה. עכשיו אני אסביר את עצמי. קודם כל, אמינות. הסרט לא אמין בכלל, אפילו אין טעם להתחיל להסביר את עצמי. ממתי חיילים לבושים במדי א`? כנראה כשהם המצטלמים לסרט הוליוודי. הקטעים עם היפנים... אוי באמת... אני לא מאמין שיש אדם אחד שמבין בקולנוע, שיצדיק את ההופעה התכופה של הדמויות היפניות בסרט... זה אולי לגיטימי לסרטים לילדים, שיגרמו לנו להבין מי הטובים ומי הרעים, אבל בחיית, זה אמור להיות סרט אותנטי לא? והטיסות המרהיבות של שני הטייסים... זה עוד מתקבל על הדעת כשמדובר בסרט אקשן נחמד, אבל עלי להזכירכם ששם הסרט הוא ``פרל הרבור``? זה לא בדיוק שם של סרט אקשן בדיוק כמו ש``טיטניק`` זה לא בדיוק סרט אקשן. -שניהם סרטי טרגדיה. מה שמביא אותי לנקודה נוספת ודי משמעותית. הסרט מתחיל בסיפור אהבה שנקטע בגלל מותו של הטייס באנגליה, אח``כ סיפור אהבה שנקטע בגלל מותו של הטייס השני ביפן, ובאמצע, שני הגברים בסיפור נמצאים בקונפליקט. מה הקשר לפרל הרבור לעזאזל?!! אוקי, אז ההתקפה יצרה מצב של אחוות לוחמים ושתי הטייסים התפייסו בגללה, אבל איזה מסר זה יוצר?! שההתקפה על פרל הרבור היתה דבר טוב! לדעתי, ברגע הקרנת הבכורה של הסרט, כמה אלפי גופות של חיילים התהפכו בקברם, הסרט עשה להם אוול. להזכירכם, ב``טיטאניק`` הטרגדיה היתה לא רק של אניה יפה ואלפי הרוגים, אלא גם קטיעה של סיפור אהבה מלבב, הסוף של ``טיטאניק`` היה סוף עצוב ועגום, כמו הטרגדיה. בעוד שב``פרל הרבור`` הסוף היה עגום, אבל תפקד כפיתרון טרגדי לדילמה מוסרית, ובעצם הווה נחת מסויימת! לסיכום, התסריט לדעתי מסובך מדי, ולא משרת את שם הסרט ``פרל הרבור``, ואינספור אנשים שהלכו לראות סרט על טרגדיה מלחמתית חזרו הביתה מבויישים ומאוכזבים, מלאים בפטריוטיות אמריקאית מזוייפת, והתנשאות של אומה דוקא מעל רגעיה המביישים ביותר. העשייה הקולנועית שרתה כצפוי את סיפור האהבה, בציור קולנועי מקצועי ועשיר בצבעוניות וסמליות (כל שוט ושוט נראה כמו תמונת אומן), אבל כצפוי לסרט שמציג שתי סיפורים שונים בתכלית, פיספסה את כל ההצגה האותנטית של ההפצצה בפרל הרבור. הבמאי עשה עבודה מצויינת, הוא לקח תסריט טפשי וחסר כל היגיון קולנועי והפך אותו לסרט טפשי וחסר כל הגיון קולנועי, אבל שנראה טוב. אם שילמתם כסף לראות אותו כמוני, לפחות תדעו שהוא נראה יותר טוב בקולנוע מאשר בטלויזיה, ואיך שהוא נראה, זה הדבר היחיד שטוב בו. דוד. תגובות יתקבלו בברכה.

למעלה