פרפור פרוזדורים, שומנים בדם, אולקוס, אלרגיות, דימום בשל כלי דם שנקרע במוח.

• פותח הנושא ai27
  • פורסם בתאריך

אלפיני

Well-known member
ברור...מרוב שהוא מטורף הוא מכהן במצטבר כ 16 שנים בראשות ממשלת ישראל. , הא ? חחח

ראש ממשלה תחת כתבי אישום זה ראש ממשלה חף מפשע היכול להמשיך בתפקידו - אני יודע שזה קשה , אתה תתרגל .
ואני לתומי חשבתי שאתה מחשיב עצמך מומחה ביהדות. אז מה אם ביבי מכהן 16 שנה. מנשה מלך יהודה היה זה ששלט הכי הרבה זמן בהיסטוריה של עם ישראל : 55 שנה ובדפי ההיסטוריה נרשם כאחד מהזוועתיים שבמלכים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ואני לתומי חשבתי שאתה מחשיב עצמך מומחה ביהדות. אז מה אם ביבי מכהן 16 שנה. מנשה מלך יהודה היה זה ששלט הכי הרבה זמן בהיסטוריה של עם ישראל : 55 שנה ובדפי ההיסטוריה נרשם כאחד מהזוועתיים שבמלכים.
אתה משווה את העידן בו חי מנשה לעידן הדמוקרטי של ימינו ?

העם בישראל לא היה בוחר בנתניהו כמנהיגו כל כך הרבה זמן אילו חשב שיש בן שמץ של טירוף.

הטיעון שלך אינו במקומו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה משווה את העידן בו חי מנשה לעידן הדמוקרטי של ימינו ?

העם בישראל לא היה בוחר בנתניהו כמנהיגו כל כך הרבה זמן אילו חשב שיש בן שמץ של טירוף.

הטיעון שלך אינו במקומו.
דיי. באמת שהגיע הזמן שתרד מהעץ הזה. הנערץ שלך לא נבחר כמנהיג עם ישראל. לא היה לו רוב וה"רוב" שהיה לו נסמך על סחטנים ואנשי כזב אינטרסנטיים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דיי. באמת שהגיע הזמן שתרד מהעץ הזה. הנערץ שלך לא נבחר כמנהיג עם ישראל. לא היה לו רוב וה"רוב" שהיה לו נסמך על סחטנים ואנשי כזב אינטרסנטיים.
משה , אתה חייב להבין מושכלות יסוד בדמוקרטיה - הדמוקרטיה מבוטאת באמצעות קואליציות אשר נחתכות לפי קווי יסוד משותפים - קואליציה מורכבת ממנהיגי מפלגות שהם מנהיגי ציבור המייצגים את אלו שבחרו בהם לכנסת.

נתניהו הצליח לאגד מפלגות אלו תחת דגלו, הצליח להשיג רוב ולכן הרעיון הדמוקרטי מבוטא במלואו.

החרדים הם אזרחים שווי זכויות - לדאבונך.

עזוב , תהיה מתדיין הגון ואינטילגנטי ותפסיק לטעון טענות חסרות שחר.

אמרתי לך - תזמין אותי אליך הביתה לשיח מתורבת ותראה איך אני "משאיר לך עשן"...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משה , אתה חייב להבין מושכלות יסוד בדמוקרטיה - הדמוקרטיה מבוטאת באמצעות קואליציות אשר נחתכות לפי קווי יסוד משותפים - קואליציה מורכבת ממנהיגי מפלגות שהם מנהיגי ציבור המייצגים את אלו שבחרו בהם לכנסת.

נתניהו הצליח לאגד מפלגות אלו תחת דגלו, הצליח להשיג רוב ולכן הרעיון הדמוקרטי מבוטא במלואו.

החרדים הם אזרחים שווי זכויות - לדאבונך.

עזוב , תהיה מתדיין הגון ואינטילגנטי ותפסיק לטעון טענות חסרות שחר.

אמרתי לך - תזמין אותי אליך הביתה לשיח מתורבת ותראה איך אני "משאיר לך עשן"...
אם תעשן, תשאיר עשן, אבל תיאלץ לעשן בחוץ. ונכון. כל מה שכתבת נכון, אלא שבמו עיניך ראית איזו ממשלה 'מוצלחת' הקים BB לאחרונה. אז... אם זה נראה לך דרך יאה למשילות ודרך שמקדמת את העם? תהיה לי בריא. אבוי למדינה שנאלצת לקיים כל כמה חודשים סבב בחירות חדש, והנה, זכינו גם בזה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אם תעשן, תשאיר עשן, אבל תיאלץ לעשן בחוץ. ונכון. כל מה שכתבת נכון, אלא שבמו עיניך ראית איזו ממשלה 'מוצלחת' הקים BB לאחרונה. אז... אם זה נראה לך דרך יאה למשילות ודרך שמקדמת את העם? תהיה לי בריא. אבוי למדינה שנאלצת לקיים כל כמה חודשים סבב בחירות חדש, והנה, זכינו גם בזה.
אף אחד לא אומר שהדמוקרטיה מושלמת אבל זו השיטה הכי פחות גרוע שמוכרת לי.

ולכן הרעיון הדמוקרטי מבוטא במלואו ונתניהו ראש ממשלה דמוקרטית על אפם וחמתם של כל המלעיזים.

בעזרת השם נגיע להכרעה בבחירות הקרובות.

אגב , אני לא מעשן !

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אף אחד לא אומר שהדמוקרטיה מושלמת אבל זו השיטה הכי פחות גרוע שמוכרת לי.

ולכן הרעיון הדמוקרטי מבוטא במלואו ונתניהו ראש ממשלה דמוקרטית על אפם וחמתם של כל המלעיזים.

בעזרת השם נגיע להכרעה בבחירות הקרובות.

אגב , אני לא מעשן !
גם אני בעד הכרעה בבחירות הקרובות וגם אני לא מעשן. לפחות 2 דברים משותפים בינינו.

shaycn23

Well-known member
וראש ממשלה פרנואיד תחת כתבי אישום במדינה מזרח תיכונית מעדיף שרים כמו מירי רגב עם מנת משכל נמוכה משל סוס.
אני כבר בספק אם הוא פחות מטורף מקליגולה. :unsure:
הכל נכון אבל למה להעליב את הסוסים? בעל חיים אצילי ששירת את המין האנושי במשך מאות ואלפי שנים והיה לנו לעזר בעבודת כפיים וכלי תחבורה.
מירי רגב לא שווה את הבוץ שפרסת הסוס דורכת עליו.

למעלה