פרק מאחורי הקלעים - לפני שמתחילים

Roei152

Well-known member
מנהל
פורום סקיי נפתח באופן רשמי!!
הנה פרק מיוחד שיפתח לנו את התאבון...

YossihNew

Well-known member
היי, זאת זאתי! אה... זואי! אה... לא משנה. ממילא לא הבדלתי ביניהן והשלישית בכלל ביישוב בית אהרון.

גם הם מצהירים הצהרות. יפה. גם אני. לא הבנתי אף פעם את המכשיר הזה של הריסים.

הפעם לסדרה הזאת אגיע מוכן ותאמינו לי שאשתמש בכוחות התסריטאי שלי כדי להבין דברים מגניבים. מעניין איך בדיוק זה יהיה בפרק הראשון ומתי בדיוק מילי תעזוב וסקיי תיכנס. בטח יקדישו לזה את השבוע הראשון. חיים שלי בלב?

ברוש מבין באיפור. הוא בעצמו קצת... קצת... למקס יש קצת מבטא. אבל רביד סבבה. המציאו שפה בשביל זה? אוי, מסכנה, הפתיעו אותה.

אריק, הלא הוא חוליו. בצבא, ספורט ולכידת חייזרים.

המציאו ממש שפה. יפה. מושקע. ומה זה היצור הרובוטי הזה? רביד ממש נהדרת. ולרועי יש תמונה איתה. חבל לי, אבל לרועי לא היה לייב עם שירה ואני חושב שזה לוקח.

גם הצילום שלה מסובך וארוך. אני ראיתי את סקיי. אוקיי, בסדר, לא הבנתי אם היא זאתי או זואי, אבל בסדר. נועה פניני מאוד פסימית. היא באמת הגיעה בטעות... האמת שאני ידעתי מההתחלה שרביד תהיה כוכבת. תמיד, מאז אלישע ידעתי. יש לי חוש בזיהוי כוכבים. יש לי את החוש שלוקי.

אחלה כוכב, גם קיבל את ליאנה. ואתה יודע מה בא עכשיו, עידו... איזה מוזרים אנשים נראים במאצ'ים... אז הם הזוג הזה?

עידו קורע עם הקלאפר.

ככה מצלמים את הפתיח של שכונה כשצריך לחסוך באופניים.

אבל מה עם כל שאר הקאסט? שיר חיכתה לחי דוידוף! לא יפה. אגב, עופרי פרישקולניק שיחקה גם בבילי, אז...

בנוגע ל"לדעת מאיפה באנו", בגלל זה לאביב יש מחברת קטנה שהיא רושמת בה הערות סצנה.

אני חושב שאבא של אריק או משהו כזה מת בגלל חייזרים ולכן אימא שלו הקדישה את חייה למרדף אחרי החייזרים.

יש איש פעלולים אחד? הזוי. המון כבלים. מחווה לאי.טי תהיה לנו פה עם האופניים...

בסדר, גם בגאליס יש יער. אבל התאורה נחמדה. למה 1982? אי.טי. כולם יודעים.

למה ברוש... למה הוא מטומטם?

"הדבר הכי טוב שכתבנו"?! השמינייה מתקשרת...

אבל סה"כ נשמע כיף מאוד.​

Roei152

Well-known member
מנהל
רביד באמת נהדרת , ויש לי תמונה מהממת איתה ... החייזרים ידעו שהקורונה מתקרבת , ושלא נוכל לבוא להשקה של סקיי שלא תהיה ...
תברחו 4.jpg
לא צריך לייב עם שירה זה אתה , לא אני...
העיקר יש לי תמונות איתה , ועם רומי אבירם ושחר טבוך שהם כוכבי הקורונה ..
וגם גאיה תמיד מציצה בפרופיל שלי בתפוז...

YossihNew

Well-known member
נכון, יש לך תמונה עם אוהב הקיפודים והדרקון החמוד.

מצד שני בתמונה שלך עם אוהב הקיפודים מציצים גם בן וטיי, ובוא, היום זה לא הכי מדהים להצטלם איתם (מקווה שטיי לא הייתה בנידה באותו היום).

ואצלי תמיד יש את המגנא שתציץ...

Roei152

Well-known member
מנהל
קרעת אותי לגמרי עם הנידה ..
בן זה בן ולירן דניננו זה לירן דנינו, אם אתה מבין...

למעלה