פרק שלם על משימת פרס ועוד

newyork56

New member
גיא שאל אם עידן מוכן לוותר על המפגש עם אמא לטובת מפגש של כל השאר עם קרוביהם.

פנטזתי לעצמי שאם אני עידן אני עונה לגיא כך- כדיי לחסוך זוועות עולם בכלל ומציבור הצופים אני לא מוותר על המפגש ,וגם אם לא הייתיי צריך לוותר הייתי מונע זאת מהצופים ובכלל .

הלואי שהוא לא יוותר אבל לצערי הוא יראה שקשה לו מידיי ויוותר.

רגע רק רגע

Active member
בליינד סייד - בליינד סייד הוא מהלך שנעשה על משתתף שחושב שהרוב הולך לעשות משהו אחד ובסוף המועצה מגלה שהוא נמצא מחוץ ללופ ההחלטות והוא הודר מהמהלך.
הפקת הישרדות ישראל לוקחת את זה צעד אחד קדימה כאשר פעם אחר פעם היא מנסה לעשות בליינד סייד על הצופים באמצעות הפרומואים..
בסוף הפרומו עידן אומר שהוא מצטער. ההפקה מנסה לצייר זאת כאילו עידן מתנצל בפני המשתתפים, שמיצדם מתחננים בפניו שלא יוותר למענם ויפגש עם אימו.
על פי התנהלות ההפקה בעבר, עידן מתנצל בפני אימו על כך שהוא מוותר על מפגש עימה לטובת מפגש של "חבריו" לשבט עם בני משפחותיהם.
פרס שכזה הוצג כל כך הרבה פעמים בכל כך הרבה תכניות הישרדות בארץ וברחבי העולם וברוב מוחלט של המקרים, אם לא בכולם, המנצח ויתר על מפגש עם בן משפחתו.
כמו שלא נפלתי לבליינד סייד "דו קרב אש בין ירדן לישראל" במועצה הקודמת, כך לא נופל הפעם.

שרי48

Active member
גם אני חושבת שהוא מתנצל בפני אימו ולא בפני חבריו לתוכנית, אבל לדעתי:
יש גבול לויתורים, הוא ממש לא צריך לוותר. אמא של מישהו אחר יותר חשובה מאמא שלו? למה?! הוא עבד כל כך קשה בשביל הזכות הזאת שנפלה בחלקו ואני לא אעריך אותו יותר אם הוא יוותר על המפגש עם אמא שלו למען האחרים, לחבורת הלוזרים הבכיינית. ההיפך הוא הנכון. מותר לו להיות קצת אגואיסט ולהעדיף את עצמו ואת אמא שלו על כל השאר. מקווה שלא ויתר. את התשובה נדע רק במוצ"ש.
בפרומו רואים את "השחקן המהולל" ישראל אוגלבו מתעצבן, נושך את אגרופו ומנסה להיראות מאוכזב ועצבני. איך הוא קשור למשימה הזאת או שזו סיבה בכלל אחרת. בכל אופן בעיניי המשחק שלו גרוע ולא משכנע בכלל.

ישראל כבר שיחק בסידרת טלוויזיה ורוב העונה השתמש במה שלמד.אני לא מאמינה לו במילה שאומר או במה שהוא עושה הכל הצגה אצלו רק שהישרדות זה לא האח הגדול.

רגע רק רגע

Active member
גם אני חושבת שהוא מתנצל בפני אימו ולא בפני חבריו לתוכנית, אבל לדעתי:
יש גבול לויתורים, הוא ממש לא צריך לוותר. אמא של מישהו אחר יותר חשובה מאמא שלו? למה?! הוא עבד כל כך קשה בשביל הזכות הזאת שנפלה בחלקו ואני לא אעריך אותו יותר אם הוא יוותר על המפגש עם אמא שלו למען האחרים, לחבורת הלוזרים הבכיינית. ההיפך הוא הנכון. מותר לו להיות קצת אגואיסט ולהעדיף את עצמו ואת אמא שלו על כל השאר. מקווה שלא ויתר. את התשובה נדע רק במוצ"ש.
בפרומו רואים את "השחקן המהולל" ישראל אוגלבו מתעצבן, נושך את אגרופו ומנסה להיראות מאוכזב ועצבני. איך הוא קשור למשימה הזאת או שזו סיבה בכלל אחרת. בכל אופן בעיניי המשחק שלו גרוע ולא משכנע בכלל.
בשרשור אחר כתבתי שאין לדעת כיצד יתפצלו קולות המושבעים בין עידן ובין ירדן. הויתור עשוי, אם כי לא בטוח, להטות את הכף לזכותו.
אז נכון שהוא נלחם וניצח ומגיע לו להנות מפרי עמלו. ונכון שהשורדים צורחים שלא יוותר. אך כשעל הכף מונחים מפגש עם אמא (אוהבת ככל שתהיה) ואוכל (טעים ככל שיהיה) ומן העבר השני סיכוי למיליון - אני יודע במה הייתי בוחר במקומו.

מישהו בהישרדות ארה"ב אמר פעם - על משימות פרס בשלבים מאוחרים של המשחק עדיף לוותר ולא לקחת חלק בדילמה הזו. אני נוטה להסכים עם דעה זו.

כמעט בטוח שעידן יוותר לחבריו עד הגמר אמורים להיות עוד שתי הדחות כשאחד מהם הוא בני מענין מתי יודיעו להם שיש ארבעה בגמר ולא שלשה

למעלה