פרק 105 - דיון ושאלות

../images/Emo58.gif פרק מעולה...

אם לא הייתי צריכה לראות את גרג ערום הפרק היה מושלם...
סוף סוף הבנתי למה כולם אוהבים את הירו, הוא פשוט ענק!!
כותבים אותו בצורה מדהימה והשחקן עם הפני פיקאצ'ו מעולה... אני אוהבת את הקטע עם ניקי אבל זה מעצבן שכל פעם שהיא מורידה את הראש לא יודעים מי תופיע... קיוויתי שיקרה משהו בסוף איתה ועם D.L/מי שזה לא היה, זה היה יכול להיות כ"כ מבהיל, אבל הרסו את המתח...

guyush86

New member
דבר אחד לא הובן לי בפרק../images/Emo4.gif

את הסיפור של ניית'ן והקשר שלו עם לינדרמן. מישהו יכול לתת הסבר מפורט לקשה הבנה שכמוני?

זיק רוט

New member
ההסבר

גם חברה שלי פספסה כנראה את הסצינה בתחילת הפרק הרביעי שדי מסבירה הכל. נייתן מפגר ב8 נקודות, הוא אומר למנהל בחירות שלו (או מי שזה לא יהיה) שהוא נוסע לוגאס לקחת הלוואה של 2 מליון מלינדרמן בשביל להפוך את הפער ל3 נקודות) ואז מגיע מוהינדר ומבלבל לו את המוח שהחיים שלו בסכנה. קיצר לינדרמן הוא הסנדק של הסדרה הזו וכולם חייבים לו כסף איכשהו :)

o0Invisible0o

New member
שמחה להבין סופסוף..

מה הכוח של פיטר פטרלי.
חה. זה כיף שזאת התחלה, יש מלא דמויות וכל פרק לומדים עוד ועוד על כל אחת בנפרד ואיך הן משתלבות ביחד.

MRAQU

New member
../images/Emo58.gif פרק 5

מגיב קצת באיחור, פשוט אני מחכה לסוף שבוע כדי לראות עם אחי :) היה פרק כל כך יפה, הקטע בהתחלה שניית'ן בורח מאבא של קליר, בתעופה היה מגניב ושהירו רואה אותו ואז מתחיל לדבר איתו היה קטע יפה שהם היו במסעדה חח, הירו הכי מגניב שמה :) ההמשך של הקטע משבוע שעבר, שהירו מהעתיד מוסר לפיטר את ההודעה, שהם צריכים להציל את המעודדת, היה מגניב שפיטר מחקה את הכח של אייזק וממשיך את הציור החסר. וואי כבר שחכתי מה היה, חח ובקשר לאלה שאמרו שסיילר הוא הבעל של ניקי, זה לא הוא השחקן שמשחק את סלייר הוא לבן, יראו פרופיל שלו ב-IMDB קיצור, אחד הפרקים היותר השווים של גיבורים !

Kfozli

New member
פרק מעולה. 105

דן כבר סיכם הכל, אני רק אוסיף. מאט חוזר הביתה אחרי ההתעלפות בבר, לא ברור מה קרה לו. הוא מצליח להשתלט על הכוחות שלו ולפצות את אישתו ועושה כל מה שהיא חושבת, אחר כך הוא הולך לחנות ומשכנע בחור צעיר לא לשדוד את החנות. כנראה כשיש בן אדם אחד והוא מתרכז בו אז יותר קל לו לקרא את המחשבות שלו, אבל כשיש הרבה אנשים בסביבה והוא מנסה לקרא לכולם את המחשבות מתחיל לכאוב לו הראש והוא מעבד הכרה. אבא של קלייר מדבר עם ברודי ובעזרת ידידו השחרחר הוא מוחק לו את כל הזיכרון עד שאפילו הוא לא זוכר איך קוראים לו. הסוף באמת דומה לסוף של הפרק הקודם, רק הפוך. הירו כזה מצחיק, במיוח כשהוא מדבר אנגלית
Waffles whoo

זיק רוט

New member
רשמים כללים מהפרק ../images/Emo58.gif

אני חייב להודות שלמרות שהפרק הזה היה פחות מותח מהאחרים לטעמי מאוד נהניתי ממנו. מספר נקודות כיפיות מהפרק: * הרבה חיבורים כייפים בין הגיבורים ושיתופי פעולה ביניהם כגון פיטר ואיזיק וכמובן הירו בדיאלוג כיפי עם ניתן (הירו מתחיל לדבר אנגלית ברמה טובה יותר סוף סוף). * היה ממש מענג לראות איך מאט מנצל את כישוריו לטובתו סוף סוף. * הסצנה שבה פיטר משלים את הציורים של איזיק...פשוט אורגזמה :) * לא רוצה להגיד לכם מה עשה לי לראות את ניתן עף. * הרבה סצנות הומוריסטיות של הירו, תמיד כיף לראות. *כמובן הסיום, מעין חזרה על סוף הפרק הקודם מזוית אחרת. בקצרה העלילה מתחילה להתגבש לה ועלילות המשנה מתחילות להצטמצם ובמקביל להפוך ליותר ויותר מענינות, הביום ממשיך להיות לא פחות ממבריק והצפיות שלי עולות ועולות ועולות :)

זיק רוט

New member
אבא של קלייר ../images/Emo58.gif

יותר ויותר מתחיל להסתמן לי בתור האיש...הטוב בסדרה.

limors2

Active member
למה אתה מספיילר???../images/Emo4.gif../images/Emo54.gif

לא רציתי לדעת מה קורה בפרקים הבאים ואיך הכוחות של כולם יתפתחו. תודה באמת

Tom HaKatom

New member
מה זאת אומרת?

דבר ראשון, הוא סימן
וכתב ליד זה "פרק 105". מה יכול להיות יותר ברור מזה שההודעה תכיל ספוילרים על הפרק. וחוץ מזה בגלל שזאת סידרה שלא משודרת בארץ, אני לא חושב שיש סיבה לסמן
על הפרק האחרון...נחכה ונראהה מה יהיו חוקי הפורום

limors2

Active member
הוא סימן ל105, אבל!../images/Emo54.gif

"ד. ל. הוקינס, דמות ראשית חדשה, מתגלה כבעלה של ניקי, פושע שברח מהכלא. כוחותיו יהיו שינוי המולקולות בגוף, ואפשרות לעבור דרך חפצים מוצקים" זה היה בפרק היום? כי לא שמתי לב לזה! אין לי בעיה על ספוילרים של הפרק הזה שאותם ראיתי. עם ספוילרים עתידיים יש לי בעיה

תרשום ליד מש"ש..

משהו שלא שודר. די מעצבן לפתוח ולקרוא מה יהיו הכוחות של כולם כשאתה מצפה לקרוא ביקורת של מישהו.

noyil

New member
נכון,

דן סימן ספוילר לפרק 105. אבל יש שורה אחת בהודעה שהיא מש"ש, לי זה לא אכפת אבל יש פה כאלו שלא רוצים ספוילרים לפרקים שלא ראו..

למעלה