פרק 12

yifati XD

New member
פרק 12

משחק מעמיק שדורש השקעה והתמדה מצד הפורום.. דיברתי על זה כבר עם מאי וליה והחלטנו לנסות. המשחק הזה דומה למשחק הדמויות ואנחנו יושבות ומכינות את פרק. כל אחד בוחר כמה דמויות, אפשר גם אחד ואנחנו מרכיבות פרק ואז אנחנו מביאות לכם את זה ככה: אבי שמה את גילה צועקת ורץ בריצה לכיוון החצר. עכשיו אתם עושים דו שיח מהדמיון.. כלומר אם מישו משחק את אבי ומישו את גילה אתם עושים דיאלוג עד לקאט שלנו... זה יבוא יותר מפורט בהמשך רק בינתיים אנחנו צריכים שתבחרו דמויות, זה רק פרק אחד אז לא צריך את כולם, מי שצריך זה: גילה נדב אבי עמרם בולדוג יגאל הנאצי שימי אנג'ל התאומים קובלובה(בן אדם אחד כי בדרך כלל אחד מדבר שם) נעמי איציק סאסא רון הפרסי.. זהו בינתיים, אנו ניתן את הזמנים לסצנות (אם זה יצליח) בקומונה ומאי וליה הישתתפו.. אני ככל הנראה לא. יאלה תתחילו לבחור

liaush

New member
גם החדשים מזומנים להשתתף ../images/Emo13.gif תגיבו אנשים

yifati XD

New member
מצטערת תראה מי נשאר.. תקח את שימי או

מי שנשאר נו תראה בסיכום מה תפוס ואתה יכול לבחור בת אז מה זה מצחיק את כולה משחק אותה

yifati XD

New member
סיכום../images/Emo124.gif

אין לי כח לכתוב כינויים עכשיוחזרתי ואני עייפה.. ניראה לי אתם מכירים כבר נדב- מאי ברוך וניקולה- ליה יגאל הנאצי-mafins אירנה ורון הפרסי- איתי אבי- בטי בוארון עמרם בולדוג- WOLF MAN8 Freedom Shepherd תבחר מישו אחר אבי תפוס.. ואו יש מלא חדשים... אני שמחה

למעלה