פרק 13

פרק 13

וואו!!!!!!!! איזה פרק מדהים ומטורף! כ"כ הרבה קרה!

חשבתי לפני הפרק איך ימשכו את עלילת מלקולם בלאק, והנה הכותבים שום מפתיעים ומוכיחים שהעונה לא מותחים או מורחים שום דבר, אלא מתקדמים בקצב.

הפרק הזה היה הכי מלא אקשן שזכור לי, ונראה לי שאי פעם בסדרה, ואחד הטובים לדעתי ללא ספק

לראות את אמילי (שנתחיל להתייחס אליה עכשיו רשמית בתור אמנדה?) וויקטוריה תקועות ביחד בכלוב ובסופו של דבר משתפות פעולה כדי להילחץ היה PRICELESS
סצנת המאבק עם אמילי, ויקטוריה, דיוויד וג'ק הייתה מבריקה.

היה מדהים שוויקטוריה הייתה מוכנה להקריב את עצמה בשביל אמילי
אולי היא באמת מתחילה להצטער ומנסה לפצות על מה שעשתה.

סוף סוף קיבלתי מענה למשהו שנורא הציק לי- לא הבנתי איך דיוויד גילה פתאום שוויקטוריה באמת שיקרה על הכל עוד לפני שאמרה לו, ואז אמילי אמרה שהוא תכנן להרוג אותה מאז שהגיע להמפטונס. היה דרמטי שאמילי סיפרה לה את זה.
לא יאומן אבל אני מתחיל לחבב (ואפילו מאוד) את בן. זה משהו שבחיים לא חשבתי שיקרה
ונראה שאשכרה יכול להתפתח רומן ביניהם. עדיין מעדיף אותה עם ג'ק, אבל נראה מה יקרה שם. מה שכן, הגבות שלו מעצבנות אותי. לא סגור על זה אם הוא מעצב אותן או שזה ככה טבעי

עלילת נולואיז (see what i did there? ) נחמדה ומעניינת באופן ביזארי שכזה. הופתעתי מאוד לראות שאמא של לואיז באמת בחיים, הייתי בטוח שהכל הזיה שלה. ואז כשהיא באה ללחוץ לנולן את היד, לקח לי שנייה להבין מה קורה
היה די ברור שלואיז הרגה את אבא שלה, או שלפחות לשם מכוונים, אבל אי אפשר לדעת אם זה באמת נכון או שיש שם איזה טוויסט אחר (אולי זאת האמא בכלל
).

אז הסכינים מושחזות ומרגו מתכננת לנקום באמילי על כל מה שעשתה . חשבתי שיהיה קטע של מרגו וויקטוריה נגד אמילי ודיוויד, אבל ויקטוריה הפתיעה ואמרה שהיא פורשת ורק רוצה לחיות בשלום.
מרגו VS. אמילי, HERE WE GOְֱֱ!

לא ברור לי כ"כ איך ימשכו את זה, אבל אם הכותבים הוכיחו משהו העונה (ובענק!), זה שהם בהחלט יודעים איך. מצפה בקוצר רוח לפרק הבא!

אז מה חשבתם אתם על הפרק?

xokeren

New member

היה פרק מעולה... היה מותח וישבתי על קוצים במשך כל הפרק...
אני מתחילה לחבב את לואיס... עד עכשיו לא היה כ"כ אכפת לי ממנה אבל היא לאט לאט נהיית חמודה ונחמד לראות אותה... אמא שלה מרשעת...

&nbsp
אני שונאת אבל ממש שונאת את מרגו. היא הייתה דמות מיותרת עד עכשיו והיא עדיין דמות מיותרת. שתמות כבר אין לי כח אליה... כל פרק היא גורמת לשנוא אותה עוד יותר...
&nbsp
ויקטוריה היא דמות שעושה 2 צעדים קדימה ו10 צעדים אחורה בעיניי. אהבתי את שיתוף הפעולה עם אמילי אבל אומנם היא בחרה לא השתתף בקרב נגד אמילי אבל היא לא בדיוק עוצרת אותה...
&nbsp
אני לא יכולה לחכות לראות מה יקרה עם בן ואמילי. יש בינהם כימיה מעולה!!
ג'ק לא היה מעצבן לשם שינוי בפרק הזה... אהבתי את השיתוף פעולה עם דיוויד ובן. אני שמחה שמלאקום מת...

את שונאת את מרגו ורוצה שתמות אפילו יותר ממני לגבי בן בעבר
ולי זה כבר עבר בינתיים. נכון לעכשיו, כשמלקולם כבר לא קיים (היה אדיר אגב איך שהוא נפל לכבשן
), אין בעצם קווי עלילה של נקמה מלבד זאת של מרגו באמילי. דיוויד וויקטוריה מניחים את הנשק שלהם ויש רק את לואיז ואמא שלה שהן עלילה משנית לכל היותר. אז מרגו ממלאת את המשבצת הזאת. אבל מאוד מעניין לראות לאן ייקחו את זה, כי גם פה כמה אפשר כבר לעשות מזה? נכון לעכשיו לא סביר שיהרגו אותה כי היא בהריון, אבל בעתיד הרחוק יותר או פחות אולי יקרה משהו לה ו/או לתינוק שיצית את מלחמת אמנדה וויקטוריה שוב

דיוויד אמר לאמנדה בפרק הקודם שהוא תכנן להרוג את ויקטוריה..

אני מקווה שאחרי הgoodbye לא יהיה הרבה ויקטוריה..
עשו ממלקולם חתיכת סיפור ובסוף הוא בא עם שני אנשים
והאייבן (?!) הזה מסכן, גם אמילי וגם ג׳ק קרעו אותו..
הסיפור של לואיז היה טוב, חבל שהרסו אותו בסוף עם זה שהיא הרגה את האבא, אני מקווה שזה סתם שקר.
בן הזה מיותר! או שג׳ק.. בכל אופן, אני לא מבין למה הם הביאו דמות מיותרת במקום לעשות משהו מעניין עם ג׳ק?! אשכרה רק בעונה הראשונה הוא היה מעניין..
נולן היה חסר בפרק, ולא הסיפור עם לואיז לא נחשב! בכלל בעונה הזאת הוא בקושי עם אמילי..
מרגו הזאת
עד שנפטרנו משרלוט הנעל בית היא התחילה להעיק?! אווףף איתם..

חתיכת פרק

לא נשמתי כל הפרק. הייתי בטוחה שמלקום הורג את ויקטוריה. לא האמנתי שהיא משתפת פעולה ואשכרה שמה את עצמה בסכנה. מה קרה לה? למרות שאח"כ היא לא עצרה במיוחד את מרגו (שתמות!!) ועדיין המשיכה לשקר המון ולא להגיד למרגו שהיא שלחה את התמונה לקייט ולכן היא עצמה אחראית למותו של דניאל, ולא אמילי הרגה את פסקל.
לא אוהבת את זה שהאש עם ויקטוריה נגמרה (מוזר שזה פשוט נגמר. אבל אני לא סומכת על ויקטוריה שהיא לא תצוץ שוב) ועכשיו מרגו מתחילה מחדש. במיוחד שאמילי לא מצפה לזה. לפחות מול ויקטוריה אמילי הייתה כמה צעדים לפניה והיא זאת שהתחיל האת המתקפה. פה אמילי סופסוף מצפה לשקט.
לואיז עדיין לא ברורה, עדיין לא ברור מה היה הקטע שלה עם ויקטוריה בתחילת העונה.מה היא בכלל קשורה?

לא צריך כבר לסמן כאן ספוילר

לואיז כנראה חיפשה דמות אם ומצאה כזאת בוויקטוריה, בגלל זה היא הייתה אובססיבית אליה ונואשת לקבל ממנה אהבה. בכל זאת הייתה מסוממת מהתרופות שהאמא הפסיכית שלה נתנה לה.
ברור שוויקטוריה לא תיתן למרגו את כל הפרטים.
תראי את הפרק החדש שיצא היום בבוקר, זה ייתן לך מענה לכמה שאלות. and then some

למעלה