פרק 172 - מאמץ אחרון

פרק 172 - מאמץ אחרון

תקציר: האם הפיג'מות קצת לפני סוף העונה יצליחו לארגן את ההופעה האחרונה? פרק לפני אחרון - ולכן אני מזמין את כולם לבוא לפורום מחר ולכתוב מה דעתכם (ולסכם את השבוע. שיהיה פה מעניין!). שידור חוזר ב-20:00 וב-23:50 וב-hot vod young. צפייה נעימה!

Superboi

New member
כפרק - פרק נחמד

כפרק לפני האחרון (לסדרה!) - לא משהו.

מצד אחד היה פרק טוב,

מצד שני בתור פרק שאמור להיות הסט אפ לפינאלה הגדול הוא פשוט לא מספיק. הסיבה שדי אהבתי את הפרק היא שאני לא מאלה שאומרים כל הזמן "הם מגזימים עם שבירת הקיר הרביעי", ממש אין לי בעיה עם זה. ומעבר לזה היה מאוד מצחיק ("זה לא באשמתך" אחד הגדולים). הסוף היה גם מרגש, ואשכרה אהבתי את השיר. בעיקר את הפזמון, שיש רק "אההההה" היה בזה משהו ממש מיוחד. עוד כמה קטעים שהצחיקו אותי: - גרי מעביר את הפטיש לרוני בהתרגשות ואז הם מתחבקים
- אילן בהתחלה עם הקפה - "קלווז אפ דרמטי על העיניים שלי ועכשיו"
אז למה היה גם צד פחות טוב? בעיקר התחושה של החוסר גרנדיוזיות. אני יודע שהחבר'ה נורא נהנים מזה שהם כל כך הפוך-על-הפוך שהם יכולים גם סתם לשבת ולהסתלבט כל פרק, אבל בפרק הזה ממש התחשק לי שיבנו עלילה טובה, מה שהם עשו בעונה 6 ולא נראה שעושים בעונה הזאת.

barak97

New member
לקראת הסוף השתפר ../images/Emo40.gif

בכללי חבל לי שלא משקיעים בפרקים האחרונים אלא מזלזלים בהם ולא בונים עלילה נורמאלית.. אהבתי את הרעיון. נקרעתי מהריב על הכורסה

למעלה