פרק 1X01

ellendili

New member
פרק 1X01

מממ.. טוב.. מה היה לי להגיד על הפרק...

קודם כל ההתחלה... ברגע שהסטודניט הבלונדינית שאלה למה אמריקה היא המדינה הטובה ביותר בעולם ישר חשבתי "צאו מהסרט שלכם. היא לא." אז מצד אחד זה היה מגניב שניחשתי את מה שעומד לקרות, מצד שני זה טיפה צפוי ואני אוהבת הפתעות.

ההמשך...
טוב אני אוהבת את הדמויות באופן כללי, אני אוהבת את זה שהם מדברים כמו אנשים אמיתיים והשיחות אמינות ולא מונפצות כמו שזה קורה הרבה פעמים כשמנסים להכניס אובר שנינות לסדרות.

אהבתי את אמילי מורטימר. אני אוהבת אותה באופן כללי והתפקיד הזה מאוד הולם אותה.
וגם ג'ים חמוד

אהבתי את זה שעל הפרק הראשון שותלים רמזים בקשר למע' יחסים קודמת של הדמויות. זה מוסיף עניין.

אהבתי את המהדורה עצמה ואיך שוויל ניהל אותה.

אבל...

נורא קשה לי שלא לעשות השוואות עם הבית הלבן שאני מאוד מאוד מאוד אוהבת וממליצה. אז ראיתי הרבה מאוד מוטיבים חוזרים וטייפקאסט דומה של דמויות. וכיוון שאני מכירה את המקור, זה טיפה הפריע לי. גם כי זה קצת חוזר על עצמו וגם כי זה עשוי כבר קצת... פחות.

בכל מקרה, אני אתן לסדרה צ'אנס כי יש לזה פוטנציאל וכי זה סורקין, אז רע זה לא יהיה (
). אבל שוב, אני ממליצה בחום לצפות בבית הלבן קודם. או במקביל כי זה באמת סורקין בהתגלמות הגאונות שלו. זו סדרה מדהימה שנשארת רלוונטית גם עשור אחרי והיא עשויה באופן מופתי.|סיום מיסיונריות
|

Cordillia

New member
היי, את גם פה?!

סתאאם. בלי ספוילרים בבקשה, כי בדיוק היום צפיתי בפרק הראשון של הסדרה ומאד אהבתי, למרות שהיא, איך לומר, קצת אמריקאית מדי. טוב, נו, זה סורקין וסוג השמאלץ שלו. במקביל צפיתי גם בפרק הראשון של "הבית הלבן", ואני חייבת לציין, שבניגוד לבית הלבן שלא עוררה בי חשק להמשיך לפרקים הבאים (ויש כזה בלאגן עם הדמויות! יותר מדי אנשים, ולא ברור מה התפקיד של מי), חדר החדשות תפסה אותי מיד.
בכל מקרה, אמילי מורטימר אלילה (איפה עוד היא שיחקה? שוברת את הראש
) וגם וויל אחלה. אהבתי גם את ג'ים, אבל מגי קצת נוירוטית מדי. והחבר שלה נראה לי פלוץ שלא מהעולם הזה.
אז מה, בקרוב באוף שלנו?

ellendili

New member
אני בכל מקום. מואחאחאחא

אצלי זה ממש הפוך ממך. בגלל שאני מכירה את הבית, יותר קשה לי עם ניוזרום כי אני מרגישה טיפה מיחזור של סורקין. אבל בבקשה תני לבית הלבן הזדמנות. זה נכון שהסדרה מבלבלת טיפה וקשה יותר להישאב אליה. אבל כבר בפרק 4-5 מתאהבים סופית. תשאלי את עדי

אז אל תפסיקי, טוב?!

ואני אנסה עוד פרק של ניוזרום בתמורה

Cordillia

New member
סבבה

אגב, מה את אומרת? אארון הוא קרוב משפחה של אלימלך זורקין?

למעלה