פרק 20 - פרק הדחה

JAMES DEAN

New member
פרק 20 - פרק הדחה

הערב בערוץ הקניות הסיני: פרק הדחה משתלם. הערב תראו איך הישראלי מוכר לסינים.
מי ימכור בכמויות ולמי זה יעלה במקום שלו בחצי הגמר?

ny22

New member
מנהל
פרק נחמד

שמחתי שסיד ואיל נשארו בסוף והיה לי קצת עצוב שניסים ואוראל עזבו :-\
הם היו כאלה מצחיקים

&nbsp
רק המשימה בסוף לא באמת עשתה מיקס לסדר ואלו שהגיעו ראשונים היה להם סיכוי יותר טוב לצאת ראשונים.
&nbsp
אגב, מעניין איך זה שבד"כ שתי הזוגות האחרונים מסיימים את המשימה ויוצאים לנקודת הסיום בהפרש ממש קטן...

RossieL

Active member
פרק הדחה מטורף

אחד הפרקים היותר כייפיים בעונה הזו.
ומי שהכי הכי מגיע לו ה דוז פואה בפרק הזה הם ללא ספק האחים לבית ממן.
תשמעו, אני התעלפתי מצחוק במשימת האופרה.
אין, הקלילות שלהם לצד הרצינות, זה פשוט מטורף.

האוקטבות של חביב. יצחק? [מי היה הזמרת? אנ'לא מציחה להבדיל ביניהם] היו כאלו שאפילו אוזניהם של כלבים היו נרעדות

לא, זה היה פשוט .... מוי מוי כייף.

וקארין ואריאל, תשמעו, הם מקסימים.
לוקחים כל משימה ברצינות ומתבלים אותה בצחוק, מה שבהחלט עוזר להם לעבור הכל.
אריאל ניחן בחוש הומור נפלא, סרקרסטיות מעודנת ואינטואיציות נהדרות.
והחיבור שלו עם קארין באמת מעורר קינאה והערצה.

גם המשימה של ערוץ הקניות היתה מצחיקה.
במיוחד המנחה הסינית שהיתה כמו קפיץ כזה שמשחררים על מדרגות והוא לא מפסיק להתגלגל.
ווי, היא היתה מצחיקה בפני עצמה והכניסה המון חן לקטע.
גם כאן, המתמודדים הפגינו קלילות ורוח טובה וחיוניות.
אז נכון שקארין ואריאל פחות קלעו למטרה [מקפל הבגדים שאצלם הפך לקולב והמכסה האטום שהפך לשייקר] אבל עדין, הם הלכו על זה במלוא המרץ והפיצו ים אנרגיות טובות.

מי שדאגתי לו בפרק הזה היו סיד ואיל.
הם יצאו אחרונים ממשימת האופרה ונראה היה שהרוח והמוטיבציה שלהם קצת בנסיגה.
גם הלחץ מפני העצור שחיכה להם נתן אותותיו.

ואז?
אז נרדמתי

והתעוררתי בטסטה שבה ראו את ניסים ואוראל מדברים על ההדחה.
אז, את המשך ההתרשמות שלי מהפרק אצטרך לדחות לאחרי הצפיה בחלקו השני של הפרק והמשימות.
אבל, העיקר ששני הזוגות שהיו ב"עצור" עדין במירוץ.
כי מזה הכי הכי חששתי.

ny22

New member
מנהל
נקווה שבהחלט הממנים וסיד ואיל יתקדמו

כתבת יפה

Gרר

New member
כנראה שאני בדעת מיעוט כי הפרק די שיעמם אותי

נכון היו רגעים מצחיקים, במיוחד ברגעי השירה האופראית וגם המנחה הסינית ההיפר אקטיבית היתה מאד משעשעת עם התגובות האקסטרה אורדינריות שלה אבל ככלל - המשימות מאד שיעממו אותי. לפחות המשימה האחרונה היתה קצת פחות מזל וקצת יותר חיפוש יסודי, אבל משהו בעריכה שלה לא הצליח לגרום למשימה הזו להתרמם. לראות אנשים מררחרחים כל מיני פריטים לא בדיוק גורם לי להצמד למסך.

מקווה שבחצי הגמר יחזרו לדבר האמיתי (= קצת יותר אקסטרים).

סטילהוק

New member
שמח ששני הצמדים הפייבוריטים שלי ראשונים להעלות לחצי הגמר

והאמת שאחרי שטיה ופיי ואריאל וקארין המקסימים הגיעו ולשטיח של רון שחר במקום הראשון והשני כבר ממש לא עניין אותי מי מבין שאר הצמדים יודח ומי יישאר. העיקר ששני הצמדים הפייבוריטים שלי יהיו בגמר, מי יהיה הצמד השלישי איתם בגמר ממש לא מעניין מבחינתי, בתקווה כמובן שהצמד השלישי הזה לא יהיה הזוכה בגמר, כך שהתחרות בגמר תהיה בין שניהם ושהצמד היותר טוב מבין השניים יזכה.

כולי תקווה שכמו שהג'ינג'ים והאחים האוחצ'ות רבו ביניהם בפרקים האחרונים ושמו זה לזה עצור וכמעט אף הביאו להדחה אחד של השני, כששניהם זוכים לחוות על בשרם את העצור ומשמעותו, ובעיקר בקטע הקריטי הזה של המירוץ, שני הצמדים הללו יהיו אלה שיילחמו ביניהם על הכרטיס האחרון לגמר ואחד מהם לא יזכה לעלות לגמר.

למעלה