פרק 3 - משימת "משא ומתן" 101

oren*

New member
פרק 3 - משימת "משא ומתן" 101

המשימה: להבין את הערך האמיתי של הטבות ושירותים ייחודיים על ידי משא ומתן להגעה לסכום הנמוך ביותר עבור כל אחד מעשרת הפריטים המפורטים בהמשך. 1. בחרו מנהל פרוייקט עבור הקבוצה 2. כל קבוצה חייבת להשיג בעזרת משא ומתן את הסכום הנמוך ביותר עבור השירותים המפורטים 3. כל קבוצה תקבל סכום התחלתי של 1500$ 4. כל קבוצה חייבת להעביר את המוצרים שנרכשו, חשבוניות, יתרת הכסף ודו"ח הוצאות לאחד האחראים מטעמו של טראמפ עד השעה 17:00 5. הקבוצות חייבות לספק חשבונית קניה עבור כל רכישה כהוכחה ולצלם תמונת פולורויד של שניים מחברי הקבוצה לצד כרכרת הסוסים כהוכחה נוספת 6. אם קבוצה נכשלת ברכישת פריט מסויים או מביאה את הפריט הלא נכון, מחירו האמיתי של הפריט לפני המשא-ומתן ישוקלל כחלק מסך עשרת הפריטים ויופחת מהסכום ההתחלתי 7. הקבוצה שתצליח לרכוש את עשרת הפריטים בסכום הנמוך ביותר - תנצח 8. המשימה מתחילה - עכשיו!

ללא נושא

../images/Emo35.gifשאלה..

אני לא כותב פה בד"כ אבל רק רציתי לשאול - מישהו יודע אם בכלל ישודר היום הפרק? ואם כן- מתי?

ShAnTi17

New member
תשובה

השבוע לא ישודר הפרק אלא רק בשבוע הבא. ערוץ 10 לא יכל שלא לשדר את נאום בוש

lauBSter

New member
ממש מעצבן../images/Emo70.gif

מספיק ערוץ 1 ו 2 הראו את זה. ולא את כולם זה מעניין אז לא יכלו לפחות לשדר את הסדרה ? שתהיה אלטרנטיבה למי שלא מעניין נאום של בוש.

kung fu

New member
אז לא היה השבוע פרק?!

שכחתי להקליט, והייתי בטוחה שפיספסתי את הפרק של השבוע!

oren*

New member
עקב הבחירות בארה"ב הפרק של שבוע

שעבר ישודר השבוע - אותו יום ואותה שעה.

three

New member
לאאאאאא

היה ברור שהוא יעיף אותו, אבל בכל זאת זה כואב

lauBSter

New member
כןןןן../images/Emo70.gif סוף סוף הוא עף סם הזה../images/Emo6.gif

ומגיע לו. הוא כזה שחצן מעצבן.

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo79.gif הוא ממש אידיוט ../images/Emo15.gif../images/Emo18.gif

וכל כך לא מתאים לסוג כזה של משרה. תודה לאל אמרו לו "ביי".

Rontzi

New member
דווקא...

אני לא שנאתי את סם כמו כולכם... היה בו התלהבות שונה...

flymy

New member
פרק מדהים! הופתעתי מההחלתה

היה כזה קטע כאילו מאז שסם דיבר על ההורים של טראמפ בבורד-מיטינג הראשון, טראמפ עצמו התאהב בו. אבל הוא נאלץ לוותר כי הבין שהוא גורם לבנים להיכשל פעם שלישית. אני הכי עצוב שהפסדתי את הפרק הקודם, כי זה פרק מרתק על שיווק (כשהבנות היו פשוט שולטות).

למעלה