פרק 4

einat162

New member
פרק 4

Oh boy oh boy oh boy ......

פייפר ממשיכה ב"הדרדרות המוסרית" שלה - כשהיא מוכנה לסרסר בסוסו כדי לקבל את השמיכה הגנובה שלה .... כמובן שהניסיון שלה היה ברור מידי (והלהיטות של בו רק הפכה את הכל לברור יותר). אז היא סיימה עם ניקי - ש"זכתה" בה (ובעצם גם בהתערבות עם בו) בגלל שהיא הייתה כתף לבכות עליה אחרי "הבגידה" של פייפר....
אז עכשיו ניקי תצטרך להתמודד עם ההשלכות - סוסו הולכת להיות דבוקה אליה כמו שהייתה לפייפר - ואפילו יותר.

מסתבר שמורלו היא לא רק דרמה קווין ונגועה באשליות רומנטיות -אלא פסיכופטית מסוכנת : מערכת היחסים שהיא דיברה עליה הייתה רק בראש שלה, ובעצם היא וכריסטופר רק יצאו לדייט ראשון או שני לפני שנפרד ממנה. התגובה שלה הייתה דינמיט מתחת למכונית (שלו או של מי שהתחיל לצאת איתה אחרי שנפרד ממורלו).
עדיין לא הבנתי אם היא בכלא בגלל ניסיון ההתנקשות או בגלל גניבת הבגדים והרמאות (אני מניחה שבגלל הגניבה אחרת לא היו נותנים לה תפקיד עם אחריות כמו נהיגה יום יומית מחוץ לחומות הכלא).

Maldini Girl

New member
אני מודה שהפרק הזה בא לי

בהפתעב גמורה ממורלו. הייתי בהלם לגלות על הדמות שלה ושבעצם הכל היה שקר ובתוך הראש שלה. פרק מצוין!

bnorial

New member
הבסיס לזה היה שם אבל כן, גם אני לא ציפיתי

שזה יהיה ברמה של להניח מטען חבלה מתחת למכונית שלו.
אהבתי את הקטע שבו היא לובשת את שמלת הכלה ונכנסת לאמבטיה איתה. הזכיר לי סצנה מסרט כלשהו אבל אין לי מושג איזה.

Maldini Girl

New member
האמת שגם הקטע בבית חולים

עם רוזה היה טוב. נוגע ללב אך משעשע.

einat162

New member
אהבתי שהם הכניסו בקטנה ביקורת על תרבות המסכים

בזה שהנער לא רצה לדבר איתה אלא רק לשחק או לגלוש - וזה השתנה ברגע שנגמרה לו הסוללה....

למעלה