פרק 407
- יששששששששששששש

פרק 407
- יששששששששששששש

סוף כל סוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!! אמילי מספרת לדיוויד שהיא הבת שלו!!!! הו, כמה נהדר ונפלא
אז הכותבים לא אכזבו ומשכו את זה הרבה. אהבתי שהוא פתאום זיהה אותה, וטוב שכך. זה כבר התחיל להיות טיפה מביך בשבילו

הקטע בסוף עם אמילי ואיתו היה מ-ד-ה-י-ם!! אהבתי איך שהיא הסתערה וצעקה "get out, Vicroria"
וויקטוריה הבינה שהכל אבוד והתחפפה משם. רק בשביל להתחשמל. Karma is a bitch, ain't it?

עוד סודות מתגלים מהעבר של דיוויד- הוא דאג שיעקבו אחרי אמנדה. אז הוא היה שם, לפחות חלק מהזמן, והשגיח אחריה. למה לא פנה אליה אף פעם? למה לא עשה כלום כדי לטהר את השם שלו? אגב, הבנתי בזמן האחרון שיש וואחד פאק באמינות. במחשב הנייד שלו היו כל ההוכחות לכך שהוא הופלל. למה לא השתמש בהן, או דאג שמישהו ישתמש בהן? מישהו זוכר את זה בכלל? לא זוכר איך התגלה הלפטופ ההוא ומתי, אבל אמילי זרקה אותו בזמנו לים כשהיא רצתה לגרום לגרייסונים לשלם בדרך הכואבת והארוכה (מעשה טיפשי לכל הדעות
). בהחלט נראה שרב הנסתר על הגלוי שם. מה עוד צופן העתיד לגלות?

אז אמילי מחפה על דיוויד כי היא מבינה שאולי רצח את קונרד. אין ספק שהיא שמה את הסכין החדש של השולחן, וכמו שאנחנו מכירים אותה, אולי גם זייפה ראיות דם מהסכין האמיתי. מעניין! נורא בא לי שהיא תגלה לג'ק מה שהיא יודעת, והם יתקרבו לגילוי האמת ביחד. ואולי תוך כדי גם יתקרבו אחד לשני

אז דניאל גילה את הזהות האמיתית של אמילי והתעמת איתה. היה נחמד מאוד. אהבתי את הסצנה הזאת. וגם כשהוא שאל אותה אם משהו שם היה אמיתי. קצת גרם להיזכר בתקופה שלהם ביחד, ושבאיזשהו שלב כן היה ניצוץ ורגשות.

לואיז, לואיז, לואיז. היה די ברור שאמא שלה לא אמיתית, ועכשיו אנחנו יודעים עד כמה היא לא יציבה. לנסות לרצוח את מרגו?
girl means business! נהדר גם שזה הוביל לזה שמרגו מגלה שדניאל שכב איתה. הסצנה שלה שופכת את המשקה בפנים שלו הייתה אדירה!!
מישהו הבין מה היא אמרה לו שם? זה לא היה נשמע כ"כ צרפתית...
אז כנראה שדנגו גמרו

הקטע עם נולן- מעניין. קונה את הקאנטרי? אני תוהה לאן זה יכול להוביל. והאם יהיה משהו בינו לבין לואיז.

לגבי בן, אני לא יכול לראות אותו יותר בלי שמוקפצים לי הפיוזים. די כבר, בחייאת רבאק!!! עוף כבר מהמסך ומהעלילה, תפסיק להציק ולחפור! "אמילי, את מפריעה לשוטר בזמן עבודתו". לך קיבי****
אף פעם לא אמרתי את זה על דמות בעבר, אבל אני ממש מקווה שהוא ימות

אז מה אתם אומרים על הפרק??? שתפו במחשבותיכם, הגיגיכם, הערותיכם וכו'.

blackberry3

New member
הפרק היה נחמד וכו

אבל הדבר הכי כיפי היה לראות את מיסטר שאפילד!!

לא מגיבה פה אם בכלל אבל עוקבת באדיקות אחרי הסדרה ומישהו גם התעצבן כמוני שהסצינת גילוי ארכה בקושי חצי דקה??!!!!! כאילו גם את זה ויקטוריה צריכה להרוס? מי איכפת ממנה?!!! שתמות כבר ותגאל אותנו מלסבול אותה יותר!!!!!!
&nbsp
כל כך כאב לי על אמילי שהייתה צריכה לסבול לאורך השנים ואיה בעצם היה כבר "חופשי" וחי לאורך השנים.. הדמעות בעיניים של אמילי

&nbsp
סוף סוף דניאל לא היה מיותר הפרק למרות שהוא רק הפריע לאמילי להגיע לכספת אבל הסצינה עצמה הייתה מעולה

&nbsp
ללא ספק פרק מעולה וסוף סוף העלילה זזה!

מסכים עם כל מילה שכתבת..

ולחשוב שבאתי לחפור ובסוף כתבת את כל מה שרציתי..

מצטערת על כל סימני הקריאה אבל פשוט הייתי צריכה לשחרר מעט קיטור כי חיכיתי לחשיפה והגילוי כל כך מהרגע שהתגלה שדיויד בחיים אז כדי לראות שניה וחצי?? בהחלט אכזבה

הדבר הכי טוב בפרק היה שלא היה כמעט את שארלוט!

חחח מבין את זה..
&nbsp
הלוואי שימשיכו עם זה, נמאס כבר מהנעל בית הזאת..
אם מרגו הייתה מתה בפרק הזה בכלל היה טוב

את הסצינות עם מרגו אני פשוט מדלגת...................

מיותרת בדיוק כמו שארלוט.. וחשוב ע כמה חיכיתי לרגע שאמילי ושארלוט יגייעו להבנה ויהיו אחיות.. אבל אני כבר מעדיפה את שארלוט מתה....
כמו אימא שלה

ווואי איך התעצבנתי שמרגו ניצלה.. ממש חבל

לא, לא, מי שצריך למות זה בן!

הוא מילא את תפקידו. עכשיו ג'ק יודע שדיוויד משקר לגבי איפה היה ומה קרה לו, ויותר לא צריכים את בן. לא נראה ששום דבר לא יקרה בינו ובין אמילי, וטוב שכך, כי אם היה קורה זה היה מעצבן אותי רצח. אז הבחור עשה את שלו. סע לשלום, בן. או "יאללה לך הביתה, שלום ותודה", "אל תתקשר אלינו...", "זה לא אנחנו- זה אתה" וכיו"ב
אני לא זוכר שאי פעם הרגשתי ככה, אבל באמת שפשוט בא לי שהוא יעוף ויפנה את הדרך לדברים ולאנשים אחרים

אהבתי איך שהיא יצאה עליו בסוף..
עכשיו אני מבין איך שרלוט יצאה נעל בית, ובטח גם הוא מרגיש ככה.. כל השנה וחצי(?!) האלה הוא עקב אחרי הבחורה הלא נכונה

וזהו, כתבו מעליי את כל מה שרציתי לכתוב

phoenix2000

New member
אהבתי את הסצינה של דניאל עם ויקטוריה

הוא אמר לה בדיוק את מה שאני אמרתי עליה בפוסט על הפרק הקודם.
אני מתחיל לחבב את דניאל

יסמין@

New member
המממ....

היו כמה רגעים מרגשים וכמה סצינות הרבה יותר מדי צפויות.
הסצינות הצפויות שחלקן ממש ממוחזרות: היה מאוד ברור שאימא של לואיז היא הזיה. לואיז רצחה את אימא שלה?? היה די ברור שהיא תנסה לרצוח את מרגו (מה נסגר עם התסרוקות שלה? כל פרק זוועת עולם אחרת. הפעם חצי מהתסרוקת נראה ממש כמו קסדה
) וזה שהיא ניסתה לרצוח אותה ע"י נעילת הדלת של הסאונה - זו פשוט גניבה ישירה מ"שקרניות קטנות"!!! כנ"ל הקטע בסוף שויקטוריה מתחשמלת - זו גניבה מ"עקרות בית נואשות"!!! וגם כשאמילי הלכה לכיוון המעלית ונולן אמר לה שכל דקה חשובה - היה כל כך ברור וצפוי שמשהו יעכב אותה כדי להעלות את המתח שלנו. וגם כשהייתה דפיקה בדלת ואמילי נגשה אליה לפתוח - היה ברור שזה דיוויד. וגם היה ברור שהחשפנית ההיא קיבלה תשלום מויקטוריה לומר מה שאמרה. וגם הסצינה ההיא שויקטוריה אמרה לאישה ההיא שהעוגה טעימה ושתביא לה עוד - היה ברור שהיא תיגש לסוס והיה ברור שיהיה בו משהו (חשבתי שיהיו תמונה או מסמך חשוב).

היו גם קטעים מדליקים למדי. למשל, סוף השיחה בין אמילי לדניאל שבו היא פשוט דרכה עליו והשתמשה בו כדי לצאת מהמעלית כשהיא אומרת לו שהנה זה משהו אמיתי
גם הרגע שבו דיוויד סוף סוף הבין שאמילי היא בתו. אהבתי גם את השיחה בין לואיז לנולן, ואת המסקנות שלו ממנה - ואיך הוא פשוט החליט על הרגע לקנות את המקום כדי לא לצאת החוצה לעיתונאים. פשוט קנה לו מקלט ושקט. וממי הוא קנה את המקום? ממקסוול מ"הנני". חבל שהיה לו תפקיד כל כך פצפון.

ועכשיו יתברר לדיוויד שהמון אנשים יודעים שאמילי היא בתו. מעניין לראות את הסצינה שבה יתברר לו שויקטוריה ידעה. לסיכום, הסדרה עדיין שווה צפייה... יש בה רגעים טובים אבל יש בה גם רגעים פחות טובים וחבל. והכל נובע מכך שזו עוד דוגמה לסדרה שנמשכת ונמשכת ונמשכת מעונה לעונה ודי ממחזרת חומרים ודי ברור שהיוצרים כבר לא כל כך יודעים מה לעשות איתה (בייחוד אם היא תהיה עוד עונה). כל כך חבל! הייתה סדרה מעולה ופשוט היא מתחילה להתמרח בשל תאוות בצע... מעניין אם יהיה להם שכל לסיים אותה העונה ולא למשוך לעוד עונה.

וואוו!!!
היה טוב

סופסוף אמילי תפסה שכל.
הקטע עם לואיס עוד ממש לא ברור.
הסאונה היתה מפחידה, אני פחדתי שהיא תמות. לא יודעת למה כולם שונאים את מרגו. היא די חביבה. והיחידה בסדרה שלא משקרת בכל מילה שניה.
יש לי תמיהה- למה אמילי לא יכלה להגיד לנולן לעכב את הפסקת החשמל וכךהיא לא היה סיכון כשהיא במעלית עם דניאל.
דניאל מטעה, פתאום הוא נראה תמים, אבל אף פעם על תסמוך על גרייסון. נבזות זה בעורקים שלהם.
דייוויד עם כזאת נאיביות טיפשית איך הוא נעלם ל-12 שנה ומה הוא עשה בהן?????????????
והשאלה- ויקטוריה מתה????? אם כן, זה כמו שאמרתי, היא מפנה את הבמה, ועכשיו זה יהיה קרב בין אמילי לדיוויד (או שמה נאמר בין אמנדה לדיוויד...)
(תזכרו שאני אמרתי את זה כבר בפרק הקודם
)
לא הבנתי את הקטע עם נולן. הוא קנה את הקאנטרי רק כדי לא לצאת לעיתונות?
תודה לפורום שרק בזכותו הבנתי שבגלל התמונות של אמנדה זה אומר שדיוויד עקב אחריה כל הזמן ולכן זה שבר את אמילי. למרות שלא הבנתי למה היא מתעצבנת שדיוויד לא חיפש אותה? הרי הוא חיפש ומצא אותה, היא זאת שהתחבאה בזהות אחרת, איך הוא יכול היה לדעת?
לדעתי אמילי הולכת להתאכזב מדיוויד. לא יהיה סוף טוב. מעניין אם היא תזכיר את אמא שלה? מעניין אם דיוויד יאמין לאמילי בהכל? זוכרים את הסופר שאמילי הכניסה לכלא? מה איתו? אין לה כוונה לשחרר אותו?

phoenix2000

New member
הוא עקב אחרי מי שהוא חשב שזו אמנדה

אבל הוא אף פעם לא ניגש אליה ואמר "היי! אני בעצם חי!"

ועל זה היא מתעצבנת?

תכלס' זה בדיוק מה שהיא עשתה לשרלוט ושרלוט מתעצבנת על אמילי מאותה סיבה. כבר ידעת שיש לך קרובת משפחה בודדת שנשארה ואת/ה מעדיפ/ה להסתתר (או פיזית או בזהות שאולה) מאשר להשאיר הכל מאחור ולהנות מהמעט משפחה שעוד נשארה.

phoenix2000

New member
שרלוט לא ידעה בהתחלה שיש לה אחות בכלל

רק בשלב מאוחר יותר היא גילתה שהיא אחות של אמנדה והיא חשבה מאוחר יותר שאמנדה נהרגה. אמילי לעומת זאת הקדישה את כל חייה לנקמה על העוול שנגרם לאביה במחשבה שהוא מת ופתאום מסתבר לה לא רק שהוא חי, אלה שהוא גם עקב 'אחריה' כל הזמן הזה אבל לא טרח לספר לה שהוא חי.

כן, אבל היא הקדישה את כל החיים שלה בשבילו,

היא אמרה אחרי שהיא גילתה על שרלוט שהיא לא תביא לזה להרוס לה את הנקמה.. היא תמיד תכננה לספר לה אחרי שהיא תסיים עם הגרייסונים..
&nbsp
היא כועסת על דיוויד כי היא גילתה שהוא היה חופשי ועקב אחרי אמנדה, אבל לא עשה עם זה כלום. אם הוא היה בא היא הייתה יודעת וכל הסיפור הזה יכל להגמר..

נראה לך שוויקטוריה תמות?! אין מצב בעולם!

איפה יש סדרה בלי ויקטוריה? איזו דרמה יש אם ויקטוריה מתה? הסדרה מושתתת על המאבק של אמילי בגרייסונים, והיא החצי שנשאר מהגרייסונים הפושעים.
לא נראה לי שבאמת חשבת שוויקטוריה תמות... לא ברצינות. הכותבים/ מפיקים בפועל אמרו גם שהעונה תהיה סביב הדינמיקה המורכבת של הרגשות של דיוויד גם כלפי ויקטוריה וגם כלפי הבת שלו...

למעלה