פרק 4x01

פרק 4x01

במילה אחת- אכזבה!! WTF?!
כל הפרק הייתה לי תחושה לא טובה, לא נעימה.
קודם כל, נתחיל מהשטחי- מה נסגר עם השיער של נולן? ושל מרגו??? מחריד!!!

דבר שני, לא אהבתי את אמילי כ"ויקטוריה" החדשה. משתלטת על אחוזת גרייסון? אולי נחמד בתיאוריה, מעין צדק פואטי וכו', אבל היא עוד מארחת מסיבות ועדיין אשת החברה הגבוהה. לא אהבתי את זה בכלל. ועוד מתערבת במקרה של מישהי אחרת שבכלל לא קשורה אליה. מה הקטע? כאילו הייתה סטייה מהנקמה שלה לפשוט התערבות בחיים של אחרים...
זה שג'ק נהיה שוטר- מובן מצד אחד אבל מוזר מצד שני. חבל לי שלא הייתה התייחסות ממשית למעצר שלו על החטיפה של שרלוט, שלא הראו את זה ושפשוט הריצו קדימה. כנ"ל לגבי הקטע עם דניאל, חבל שלא הראו מה קרה עם הבחורה המתה בחדר מלון. היה הרבה יותר מעניין, מותח ודרמטי אם כן היו מראים את ההתרחשויות האלה במקום לקפוץ קדימה.
שרלוט מכורה לסמים? ונהייתה קצת רעה? לא אהבתי גם כן.
בינתיים לא נראה שיש גם איזושהי כוונה לחידוש הרומן בין ג'ק ואמילי, שאף פעם לא באמת התחיל. וזה מאכזב מאוד.
רק הסוף היה מעולה עם החזרה של ויקטוריה אחרי הבריחה האפית שלה, הכרזת המלחמה המחודשת שלה נגד אמילי וכמובן- החטיפה שלה ע"י דיוויד.
מקווה שהעניינים השתפרו. כרגע, העונה התחילה והיא מאוד anti-climactic בעיניי.
נקווה לטוב!
מה דעתכם??

לא משהו בכלל..
דווקא אהבתי את השיער של נולן
לעומת זאת מרגו

אמילי היא לא ה״ויקטוריה״ החדשה, היא פשוט תקועה בדמות הזאת. היא אומרת לנולן שזה מה שנשאר לה אחרי שהגרייסונים הרסו הכל. ואהבתי שהיא התערבה, קצת חזרה למקורות

ג׳ק שוטר.. מה הקשר?! שיחזור לבר!! ולתסרוקת הקודמת..

שרלוט הנעל בית הזאת
היא מציקהה יו אחרי שהיא תגלה היא בכלל תעצבן.
דניאל, למה הוא לא מת?!
שיתחילו לבנות כבר את אמילי/ג׳ק!!
אהבתי את הסוף כשהיא באה לאמילי, הבריחה הייתה מפגרת.. נראה כמו בסדרות ילדים, פתאום הבנאדם מחליק

דיוויד!! רציתי שהוא יצא וידבר עם אמילי!! ואז הם יתכננו נקמה חדשה!
&nbsp
מקווה שלא יעשו מויקטוריה קדושה..

אני במתח לקראת הפרק השני

מקווה שאמילי באמת מגלה לשרלוט שהיא אחותה ושזה לא יהיה קטע כזה של "כמעט התחתנתי עם אחיך, את כמו אחות בשבילי". נראה אבל שהיא באמת הולכת לגלות לה.
ולא נראה לי שיש חשש שיעשו מוויקטוריה קדושה. אהבתי שדיוויד חונק אותה בפרומו
ראית את הפרומו?
ושדיוויד יתגלה בפני אמילי כבר!!!
נ.ב- שלחתי לך הודעה בפרטי. לא ראית?

חחח אני מקווה שהיא באמת תגלה לה.. וראיתי, אני מקווה ששרלוט תקפוץ

&nbsp

xokeren

New member

אבל זה לא שאמילי "כמעט" התחתנה עם דניאל. היא באמת התחתנה לא? הרי הקטע שבו דניאל ירה באמילי היה אחרי החתונה...
&nbsp
אני גם מקווה שאמילי תספר לשרלוט. זה הולך להיות שווה כאשר זה יקרה!

כן, צודקת

לפעמים הראש שלי מפוזר משהו. במיוחד אם אני לא ישן מספיק בלילה

xokeren

New member
דווקא אהבתי את הפרק

נהנתי מכל שניה. סוף סוף אנחנו רואים צד שני שאמילי ואני שמחה שנולן לצידה.
&nbsp
אני לא סובלת את מרגוט ולכן כל סצינה שלה בעיניי היא שווה FF..
ולעומת זאת גם הגידון הזה מעצבן אותי כבר... למה הוא מדרדר את שרלוט???

איזה צד אחר של אמילי רואים? ומה זה FF? (אאל"ט משהו מיני לא נעים, לא?
)
וגדעון רוצה לקחת את החברה ממרגו, בגלל זה הוא פועל נגדה (ונגד דניאל).

xokeren

New member

FF זה קיצור של Fast Forward... כלומר, לדלג... מצטערת אבל אני לפעמים שוכחת שישראלים לא כ"כ מכירים את כל הסלנג באנגלית
אני משתמשת בזה ביום יום ולכן זה קל לי

&nbsp
לא יודעת איך להסביר איזה צד אחר.. אבל אני מרגישה שלאמילי יש צד רך מדי פעם...

&nbsp
אני יודעת שהוא רוצה את החברה אבל הוא מעצבן אותי חח

אה חחחחח ברור

FF הופיע בזמן על הווידאו. ויש מצב שגם מופיע היום על שלטים וכאלה של ממירים או משהו. אני חשבתי על עולם תוכן אחר לגמרי

דווקא מראים הרבה את הצד הזה שבה.. אם לא היה בה צד רך כל הגרייסונים היו מתים..

LeAnnDylan

Well-known member
צריך ספוילר?

איך זה משודר בהוט? צמוד לשידור בארה"ב?
אניווי, נקמה זו אחת משתי הסדרות שהכי צפיתי לשובן בעונת הסתיו והפרק הראשון היה קצת, אממ.. טוב, אני לא יכולה להשתמש במונח מאכזב כי אמילי
, אבל אם בדר"כ העלילה הרבה יותר מושכת בעיני, הפעם חוץ מאמילי ובערך סצינה ורבע של ויקטוריה, כל השאר נראו כמו רעשי רקע.
לגמרי מסכימה שהשיער של נולן זה וטפ גדול.
את כל הצאצאים לבית גרייסון מציתי מזמן, אני מוכנה שיחזירו את קונראד לחיים בתמורה לדניאל ושרלוט. ככה אולי זה יתן לאמילי עוד משהו להתעסק בו חוץ מלדחוף את האף לעניינים של אחרים.
ג'ק נהייה כזה meh, למה הרגו לי את איידן? אם לא עושים משהו מענין עם הדמות של ג'ק, לפחות שיהיה את איידן שידאג לסצינות של אמילי בלבוש מנימלי!
חוסר התחשבות מוחלט מצד הכותבים

xokeren

New member

הרגו את איידן בגלל שהוא קיבל תפקיד אחר בסדרה חדשה...

LeAnnDylan

Well-known member
זה לא תירוץ

יכלו להשאיר אותו בחיים ולחכות שהסדרה השניה שלו תתבטל ואז הוא יחזור לאמילי עם הזנב בין הרגלים (ורצוי גם חצי ערום
)

למעלה