פרק 4x02- פנומנלי רצח!!!

פרק 4x02- פנומנלי רצח!!!

עם דגש על המילה רצח!

וואו, וואו, וואו!! אז אמילי באמת גילתה לשרלוט שהיא אחותה. מדהים. היה לי חבל שלא הראו אותה מסבירה לשרלוט הכל. אבל הגילוי עצמו היה מדהים. ואז כששרלוט מנסה לרצוח אותה- OM*G
כשהיא דפקה לה את מטפה האש בראש ועילפה אותה, חשבתי שהיא הולכת לחטוף אותה בחזרה או משהו כדי להראות לה איך זה מרגיש, אבל אז היא שפכה דלק והבעירה את הבר של ג'ק כשאמילי בתוכו. f***ing sh*t!! לא מאמין שהיא אשכרה ניסתה לרצוח אותה.

דיוויד וויקטוריה- וואו. אז מסתבר שהוא לא יודע שאמילי היא הבת שלו. והוא מאמין לכל השקרים של ויקטוריה. זה יהיה מעניין! (תראו את הקישור לפרק 3 שאני מעלה). מעניין מה הסיפור שלו, שהוא אמר לה שהוא היה כלוא ושעדיף שתדע כמה שפחות. מעניין אם מישהו עוד רודף אחריו או שיש לו אויבים. ועכשיו היא מסיתה אותו נגד אמילי

דניאל ומרגו- איזה צוות. הפילו את גדעון בגדול. מרגו הנחמדה של העונה שעברה נמחקה והוחלפה במרגו שאפתנית, תאבת כוח וחסרת רחמים. נראית מרושעת. אולי בגלל זה התסרוקת החדשה- כדי לבדל אותה מהעונה הקודמת
השותפות החדשה (והרומנטית) של דניאל ומרגו נראית כמו איזו unholy alliance, ומעניין מה הם יעשו הלאה, עכשיו כשנפטרו מגדעון.

הדבר היחיד שלא אהבתי הוא את השוטר ההוא, החבר של ג'ק, שעדיין אין לי מושג מה השם שלו, שמעוניין באמילי. די, תנו לאמילי וג'ק להיות ביחד כבר! אם הם יתחילו לצאת, היא והשוטר, זה ממש ירגיז אותי

אז מה אתם אומרים על הפרק? איך היה בעיניכם?

יוווו השרלוט-נעלבית הזאת מעצבנת רצח (עם דגש על המילה רצח!
) חבל שאמילי לא הביאה לה לקפוץ!
סופסוף היא סיפרה לה, וזה מה שהנעל בית הזאת עשתה?! מה קרה ל״אין לי אף אחד, אני לבד, אני מסכנה, אני נעל בית?!״
מרגו/דניאל/גדעון לא מעניינים בשיט, לא מבין למה משאירים אותם בכלל..

אז דיוויד יהיה נגד הבת שלו.. אני מקווה שאמילי תחסל את ויקטוריה אחד ולתמיד על זה.. הם בטח ימרחו את הסיפור הזה עד הסוף..

ושלוט דפוקה! אני מקווה שהיא תמות כבר..

חחחח קטעים איתך!

זה ברור שמלחמת אמילי-ויקטוריה תימשך עד סוף הסדרה, כי על זה הסדרה בעצם מדברת וסביב זה היא סובבת, במיוחד עכשיו אחרי שקונרד כבר מת ושהעולם יודע שדיוויד קלארק חף מפשע.
לגבי שרלוט, אני חושב שזה דווקא אדיר ומעניין מבחינת העלילה. מחכה לפרק הבא

LeAnnDylan

Well-known member

כוסימה של שרלוט

בגללה אמילי הייתה עצובה
אמס

טוב, ברור שהיא לא תמות, מענין מי יציל אותה משם.
אולי היא תתעורר לבד ותצא או ששרלוט ברגע האחרון תחליט להתאפס על עצמה ולהציל אותה.
ואולי יעשו את זה בכלל צפוי כזה שפתאום איזה מישהו שומע קריאות לעזרה/קולות מבפנים/מישהו משתעל ואז ירוצו פנימה להציל אותה.
מה שזה לא יהיה אני מאוד מקווה שזה לא יהיה השוטר הזה שיציל אותה. למרות שאני לגמרי רואה את אמילי יוצאת איתו רק כדי להחזיק אותו קצר שלא יפריע לה במסע החיסול שלה.

מענים אם כשדיוויד יראה את אמילי פנים מול פנים הוא יזהה אותה. הרי עד עכשיו הוא לא באמת הסתכל עליה ותמיד חשבתי שזה מדהים איך הצליחו למצוא ילדה לפלאשבקים של אמילי שנראית בדיוק כמו אמילי. הרי אמנדה לא נראתה בכלל כמו אמילי אז מענין אם יהיה לו איזה אינסטינק אבהי כזה לזהות את הילדה שלו. הרי ברור שכשהיא תראה אותו היא תזהה אותו אבל מענין אם הוא יזהה אותה.
מצד אחד הסיפור הזה מענין מאוד ואני שמחה שלקחו את זה לכיוון הזה. מצד שני, לא בא לי שימרחו על זה את כל העונה.

THILA9

New member

שרלוט הזאת שכל זה לא הצד החזק שלה. וכן מסכימה איתכם שזה ייקח זמן עד שדייוויד יגלה ומבאס לדעת שכנראה ייצא נגד הבת שלו.

אני לא מסכים אבל לגבי שרלוט. הגיוני שהיא תחשוב שאמילי משקרת לה שוב, אחרי כל מה שהיא עשתה.

מסכים איתך כמעט לגמרי

ממש לגבי כמעט כל מה שכתבת. יהיה מעניין אם הוא לא יזהה אותה. אני מאוד רוצה שיקרה כבר ושלא ימרחו את זה על כל העונה.
אני מאוווווווווווד מקווה שאמילי לא תצא עם השוטר. אני חושב ומקווה שהוא איזה טוויסט בעלילה שאולי יגלה דברים ועלול להפריע, ובמקביל יזרז את הרומן של ג'ק ושל אמילי, בגלל אלמנט הקנאה וכו'. הם כבר ממש צריכים להיות ביחד! ואם השוטר ואמילי יהיו ביחד, זה יעצבן אותי ברמות. לא חושב שזה יקרה אבל.
הדבר היחיד שאני חושב אחרת ממך הוא שדווקא זה ששרלוט עשתה מה שעשתה הוא די גאוני מבחינת העלילה!
זה מאוד לא מה שרציתי שיקרה, אבל זה מבריק!
ואם ראית את הפרומו של הפרק הבא, ויקטוריה אומרת לשרלוט שינקמו ב"שקרנית הפתולוגית", ככה שאני מניח ששרלוט לא האמינה לאמילי וחושבת שזאת רק עוד אחת מהמזימות שלה.

LeAnnDylan

Well-known member
אפשר רק בקשה קטנה

אני לא נוטה לצפות בפרומואים לפרקים הבאים ומשתדלת להימנע כמה שיותר מספוילרים אז אם אפשר לסמן בכותרת שלך שהתגובה מתייחסת בין השאר לחלק מהפורומו אני ממש אעריך את זה!

נכון שלא כתבת משהו ממש מסגיר עלילה או הורס במיוחד אבל אני מעדיפה לבקש מראש כדי להימנע מספויילרים עתידים שכן יכולים להרוס לי

&nbsp
לגבי הדברים האחרים שכתבת, אני לא משוכנעת שאני רוצה לראות את אמילי עם ג'ק. בטח לא ג'ק של עכשיו. הוא כזה לא מושך מבחינת האישיות שלו. כל כך מצטדק ומיוסר כל הזמן. אמילי צריכה מישהו עם אופי חזק. כמו קונראד
אחח ככה זו תהיה אפרת סבון אמיתית אם יחזירו אותו לסדרה ויגרמו לה להתאהב בו אחרי שהיא תגלה שאבא שלה בעצם בחיים ואין צורך לנקום באף אחד. חוץ מבויקטוריה שניסתה לגרום לדיוויד לצאת נגד אמילי

אבל ברצינות עכשיו. מייקאובר חדש לג'ק (גם מבחינת חיצונית וגם מבחינה התנהגותית) ורק אז אפשר לשקול רומן בינהם!

לגבי מי שמציל אותה...

אני די בטוח שזה יהיה ג'ק. הוא בדיוק אמר שהוא הולך לנוסע הסמוי כדי לעבוד על החשמל, וזה יהיה הכי מתאים שהוא יציל אותה בעודו רואה את הבר שלו נשרף. שרלוט מתנקמת ככה בשניהם.
כמו שאנחנו מכירים את אמילי, נראה לך שאם היא תקום היא תצעק לעזרה? היא תרים את עצמה ותצא כמו גדולה

שתי ילדות שיחקו את אמילי, לא?!

לא נראה לי שהוא יזהה אותה, הוא יהיה יותר מדי עסוק בלהרוס לה את החיים..

LeAnnDylan

Well-known member
וואלה לא יודעת

הזיכרון שלי לא משהו. אני זוכרת רק ילדה אחת ושהיא מאוד דומה לאמילי.

אז, 2 בנות.. ולא רק זה, הן גם אחיות..

Emily Alyn Lind שיחקה את אמילי בת 9
Alyvia Alyn Lind שיחה את אמילי בת 5

LeAnnDylan

Well-known member
זה שהן אחיות זה לא מפתיע

הרבה פעמים כשיש תפקיד של ילד בסדרה, מגלמים אותו שני ילדים, לרוב תאומים כדי שלא יצא מצב שילד ״יעבוד״ הרבה שעות. לפעמים הרי גם אם יש להם רק סצינה ורבע, לוקח כמה שעות/ימים לצלם.
מענין אבל אם האחיות האלה תאומות וסתם נתנו להן לשחק גילאים שונים או שבאמת יש הבדל בגילאים שלהן.

YaeliPeretz2

New member

וואו אני בהלם!! שרלוט פשוט נהיית דמות מיותרת ומעצבנת בו זמנית!!
אני לא סובלת את דניאל מאז שהוא ירה באמס, ואני מקווה שגם בו היא תנקום איכשהו
עד שאמס גילתה לה שהיא אמנדה את מנסה להרוג אותה??
הרי בואו נודה באמת היא לא תצליח להרוג אותה, כי בלעדיה אין סדרה...
דיוויד פתטי, הייתי בטוחה שישר הוא יחפש את אמנדה ושם הוא יפגוש את אמס וישר יזהה, וזה יהיה שניהם נגד כולם...
ואגב חדשה :)

למעלה