פרק 4x05

פרק 4x05

טוב, אין נימה שמחה במיוחד הפעם....... נראה שכל העולם פוגש את דיוויד קלארק חוץ מהבת שלו
לא הבנתי את הקטע ההזוי הזה בסוף שלה "לחכות" עד שיהיה מוכן לפגוש אותה. ברצינות? ושבינתיים יחשוב שהיא מתה? אחלה רעיון! הועלתה השערה שאולי הוא לא מי שהם חושבים שהוא ושהוא מסוכן, אבל היא הופרכה (בינתיים) ולכן לא באמת יש סיבה לעשות את זה. וגם אם הוא היה מסוכן, הוא עדיין אבא שלה. זה עצבן אותי ממש. לא ג'ק ולא נולן טרחו לספר לדיוויד שהיא חיה. ברור שלא רצו לקחת ממנה את הרגע הזה, אבל בחייאת... מאכזב ומבאס משהו. ובינתיים ויקטוריה חוגגת לה.

לגבי שרלוט, הייתי אחד האוהדים שלה עד עכשיו. אז עכשיו זה נגמר. באמת? את משתפת פעולה עם אמא שלך ומסתירה מאבא שלך את העובדה שהבת השנייה שלו עדיין חיה? ועכשיו שהמשפחה שלה חזרה אליה, למה לא לקצץ קצת בקוק ובאלכוהול? מה גם שהליפסטיק שלה עשה לי רע בעין- מין גוון כהה שכאילו בא להדגיש את העובדה שהיא סוג של רעה עכשיו. לא באמת רעה, אבל... בכל זאת
ראינו שמי שניסה לדרוס את דיוויד זומם גם עליה. והיא כמובן מקבלת את ההחלטה ה"נכונה" וה"הגיונית" ונוסעת איתו הביתה. ברור
מעניין במי מדובר. מי עדיין רוצה לפגוע בדיוויד? ולמה?

לואיז- באופן לא מפתיע, פסיכית. דניאל ומרגו- סדקים כ"כ מהר? שיהיה. למי אכפת מהם בתכלס.

ובן... השוטר בן! אם הייתה לי עוד טיפת סימפטיה כלפיו, היא נעלמה. לחשוד בחבר והשותף שלך שהוא רצח אדם, וללכת להוציא את התיק בלי רשות כדי לנסות להפיל אותו? מלוכלך מאוד. מבחינתי באמת שיהרגו אותו ב-sweeps הקרוב

ולסיכום, דיוויד יוצא למסע נקמה משלו.... רק במי הוא בדיוק ינקום?

העובדה שאמילי לא מגלה לדיוויד את האמת פחות או יותר הרסה לי את כל הפרק. השאירה אותי ממש מאוכזב.

מה אתם חשבתם על הפרק?

phoenix2000

New member
באמת מאכזב

למרות שקשה לי להאמין שהם מתכננים לשמור את הפגישה ביניהם עד לסוף העונה. בטח עוד שני פרקים ככה.
לדעתי הוא הולך לנסות לנקום בנולאן. הוא אמר הרי שמישהו שהוא סמך עליו בגד בו. בינתיים היחיד שאנחנו יודעים שהוא סמך עליו זה נולאן אז הגיוני שהוא יאשים אותו בבגידה.

לא חושב שזה נולן... הרי נולן אמר לו שהוא מסר את היומנים לאמנדה ושהיא האמינה בסוף שהוא חף מפשע ונלחמה בשבילו וכו'. מעניין אבל מי כן...

דווקא היה בסדר

בניגוד לפרק הקודם, רק בקטעים של דניאל ומרגו הייתי עם האייפון

ולא נראה לי שכתבתי את זה, אבל שרלוט נעל בית! היא סתומה רצח.. היא דפוקה בראש.. אני מקווה שהיא תמות כבר ואני שונא אותה.. קונראדית קטנה..

סופסוף הייחוד שחיכיתי לו דיוויד ונולן!! קצת מאכזב שזה היה לכמה שניות, רציתי שהוא יספר לו יותר על אמנדה (אבל על אמנדה המקורית לא על המתה)..
ג׳ק חמוד..
אמילי, אני מבין למה היא לא רצתה לספר לו אבל רק מקווה שלא ימרחו את זה עד הסוף..
השוטר אידיוט..
&nbsp

כן, לשרלוט אין אוהדים כאן, או בכלל, נראה לי. דווקא לדיוויד ונולן חיכית?
כן, לא ברור ולא הגיוני הקטע שהיא לא מספרת לו. פשוט צריכים למשוך את זה קצת לצרכי עלילה וזה

כן.. שמע, צפוי שהוא לא יפגוש ישר את אמנדה.. ודיוויד היה כמו אבא בשביל נולן, וכמו שאמרתי נולן היה היחידי שדיוויד סמך עליו בנוגע לאמנדה..
ושרלוט נעל בית..

בוז להם! בוז!!
טוב, אחרי שאמילי סיפרה לשרלוט ודיוויד כבר נחשף כ"כ מהר, אני מניח שהם צריכים לעשות משהו כדי למשוך קצת את העלילה.... עדיין, מאכזב קלות (קשות)

xokeren

New member
זה לא היה בVOD כשרציתי לראות...

ביום שלישי אין לי שיעור ורציתי לראות את זה אבל זה לא הופיע בVOD... התלוננתי לחברה שמספקת את האינטרנט\טלפון\טלוויזיה בבית בטוויטר.. הם ביקשו את הפרטים ואמרו שיעבירו את זה הלאה ומאז לא הספקתי לבדוק אם אפשר לראות את זה...

ממציאים המצאות שלא קשורות לכלום

הרי אמילי רוצה לעלות במלון לראות את דיוויד זה אומר שהיא רוצה לספר לו ו"לא נותנים" לה. אפשר לחשוב שהיא לא יכולה למצוא דרכים אחרות...
וכשהיא יכולה וכולם יכולים להגיד לו בכל כך הרבה הזדמנויות, כולם שותקים. אין בזה שום הגיון!!!
הלוואי שהרוצח הזה ירצח את שרלוט (מגעילה!!!!!!!!!!!), הבעיה היחידה שתהיה זה שדיוויד וכולם יתמקדו ברצח ולאמילי תברח ההזדמנות להתחבר עם דיוויד.
דיוויד אולי רוצה לנקום בויקטוריה? ואז הוא יכנס לכלא בשנית, הפעם בגלל משהו מוצדק, ובעצם ככה ויקטוריה שוב תפריד את אמילי ודיוויד. וגם השוטר הזה יעלה על זה שדיוויד הרג את קונארד, בקיצור הוא יגיע לכלא. ואם התסריט יהיה מאוד מעצבן אז זה יכול להיות ההמשך: אמילי לא תספיק לחשוף את עצמה, דיוויד יואשם בשתי רציחות, שרלוט תרצח גם כן ודיוויד יהיה כל כך בודד עד שיחליט להתאבד כי עוד חושב שגם אמנדה מתה ואין לו סיבה להמשיך לחיות... מה אתם אומרים? מעניין אם משהו מזה יהיה באמת

השוטר הזה נודניק. מה שלא הבנתי- הצ'יף לא חשב על הרעיון שהוא צילם את התיק לפני שהוא החזיר לו אותו? נו באמת, איפה הם חיים? אם הוא מחזיר לו את התיק אחרי שהוא לקח אותו אז מן הסתם המידע נשאר אצלו...ואז הוא יעלה על דיוויד...ואז...
מה הרעיון של כולם לשתוק? ולמה זה "איום" על אמילי שהזהות שלה תחשף? מה זה כבר משנה? הרי האנשים המרכזיים יודעים מי היא וגם היא כבר לא בנקמה אז למה זה מאיים עליה?
אני הייתי בטוחה שדיוויד ירצה בעצמו לראות את הנכד שלו. לא מוזר שהוא לא ביקש? ואז שכמובן ג'ק יגיד לו, אבל הוא טרח לאכזב!
ולואיז רוצה את ויקטוריה, מעניין למה? מה הסיפור שלה ומאיפה היא באה?
מסכם, שאין שום הגיון כרגע בעלילה וזה סתם מריחה לא מוצדקת. וויקטוריה מפלצת רעה וחולנית

למעלה