פרק 4x06

פרק 4x06

מוזמנים להעלות לכאן את סיכומי הפרק שלכם, מה חשבתם עליו וכו'. אני אעלה את שלי מחר.
אגב, גם אם עוד לא פתחתי שרשור על פרק חדש, אם מישהו מכם רוצה לעשות את זה- כמובן שהוא או היא יכולים. לא צריך לחכות לי אם אני לא תמיד מספיק באותו יום

אני בינתיים רק אומר דבר אחד- וואו!!!

איזה מסכן נולן, אני לא מאמין שהוא עשה לו את זה..
ויקטוריה הזאת שטן!! קאלק אוהבת אותו..
שרלוט הנעל בית הרגה בנאדם?! פאק באמינות! אני מקווה שהיא תרקב בגמילה.. לפחות עשתה משהו מועיל והתקשרה לאמס..
מי אתה דיוויד קלארק?! מי אתה באמת?!
השוטר מעצבן! לפחות הוא הוביל את ג׳ק למשהו שקשור לדיוויד.. עכשיו רק צריך שה״חבורה״ תחקור ותגלה..
ולואיז/מרגו/דניאל צריכים לעוף מחוסר עניין לציבור!

phoenix2000

New member
לא סביר

הוא כבר ניסה להרוג את אמילי והתחרט על כך רגע לפני שנולן ניסה לירות בו.
חוץ מזה שאמילי לא קשורה לעבר שלו מבחינתו. היא פשוט מישהי שויקטוריה שונאת.
אם יש לו עוד יעדי נקמה כלשהם, לא נראה לי שזה הולך להיות במישהו שאנחנו מכירים (אם כי קיים סיכוי שעדיין יש לו תוכניות לגבי ויקטוריה).

יסמין@

New member
היא לא

סתם מישהי שויקטוריה שונאת. ויקטוריה אמרה לו שאמילי כל הזמן מנסה לפגוע במשפחה - בה ובשרלוט.

אם הוא ילך אחרי הכסף הוא יגיע לאמילי..

חוץ מזה, ויקטוריה כבר הרעילה אותו נגד אמילי..

xokeren

New member
פרק מעולה

וואו לא ציפיתי... כמה דרמה!
&nbsp
דבר ראשון, אני שמחה שבן לא הרים ידיים בקשר לשוטר ההוא שמת. יהיה מעניין לראות אותו וג'ק מחפשים תשובות במקביל לאמילי ונולן...
&nbsp
דיוויד... וואו! הוא דמות מתוסבכת לאללה. יש לי תחושה שהוא לא באמת מאמין לויקטוריה ואם הוא כן, הוא נעל כמו ג'ק. איזו חוצפן לתת אגרוף לנולן אחרי שהוא עשה לו בושות בשידור. אני מקווה שברגע שהוא ימצא את האמת על אמילי הוא יתחרט.
&nbsp
הסצינות האחרונות בין אמילי ונולן היו מעולות. "your lies finally caught up to me". וואו!
אבל אני שמחה שזה לא קילקל את הקשר בינהם!
&nbsp
שרלוט. trouble trouble trouble אבל אני אוהבת את זה! היא דמות מעניינת וקל להבין למה היא כזאת. עם אמא כמו ויקטוריה ואבא מאמץ כמו קונרד אין פלא שהיא מתסבכת את עצמה.... אני שמחה שהיא התקשרה לאמילי ושהיא הולכת לגמילה... למרות שיש לי תחושה שזה לא יקרה בגלל המכתב...
&nbsp
דניאל, לואיס ומרגו... הדרמה בינהם לא מעניינת בכלל... לואיס היא סתם סטוקר ומרגו לשם שינוי הייתה קצת מועילה.. ודניאל נעל כמו תמיד... מעניין מה שרלוט אמרה לו בסוף....

THILA9

New member
בקשר לפרק דיוויד

מתחיל להפחיד לא יודעת מה המטרות שלו אבל הקטע עם נולן היה הזוי.
אני מנסה לחשוב אולי הוא עושה את זה בכוונה בשביל לרכוש את אמונה של ויקטוריה אני לא מאמינה שהוא חושב שנולן עשק אותו.
מתחילה להיות לי תחושה שהוא טומן פח לויקטוריה אבל הכל השערות מה שבטוח אמילי (אמנדה) חכמה מאוד

יסמין@

New member
דיוויד הסביר זאת במפורש

כמה פעמים בפרק האחרון וגם בזה שלפניו: הוא נתן מיליונים רבים לנולן בכוונה שהוא ייתן אותם לבתו לאחר שתצא מהמוסד. דיוויד כנראה לא יודע שאמנדה ואמילי החליפו זהויות וחושב שאמנדה (נו זו שהייתה נשואה לג'ק ומתה) היא בתו. התברר לו שאחרי שיצאה מהמוסד היא הייתה במצוקה כלכלית גדולה עד כדי כך שעבדה כחשפנית במועדון זול (כפי שאמנדה אכן עשתה). ולאחר מכן היא התחתנה עם ג'ק וחיה איתו בתנאים מאוד בסיסיים, בדירונת קטנה מעל הבאר.

לעומת זאת, נולן נהיה מליונר, חי ברווחה גדולה, יש לו בית ענק וכו' וכו'. ומכל זה דיוויד הסיק שנולן לקח לעצמו את כל הכסף שהיה מיועד לבתו. ובמעשה זה נולן בגד בדיוויד וגזל את כספו ולא עזר לבתו.

כל הטעות של דיוויד נובעת מכך שהוא לא יודעת שאמילי היא אמנדה ולהיפך. כלומר, נולן כן נתן את כל הכסף לבתו של דיוויד, אבל לא למי שדיוויד חושב שהיא בתו.

יסמין@

New member
אז

במי הוא יכול לבחור? במי נותר לו לבחור? עד כמה שהוא יודע (אם זה אכן נכון וזה מה שהוא חושב, הרי בסדרה הזו הכל יכול להתהפך בשנייה) בתו נהרגה, נולן בגד בו וכל מי שנותר לו זו ויקטוריה ושרלוט בתם המשותפת. אין לו מישהו/י אחר/ת בכל העולם. והוא היה מאוד מאוהב בויקטוריה ויש להם בת משותפת. אז למה שלא יאמין לה בעצם?

כי ויקטוריה בגדה בו..

ועדיין איך שהוא חזר הוא הלך אליה.. במקום ללכת לנולן הוא בחר ללכת לויקטוריה, הוא לא הלך לבאנדם היחידי שהיה איתו בשביל לברר על הבת שלו הוא הלך לאישה שזרקה אותו לכלבים כי ״היא פחדה״..

phoenix2000

New member
אז מה בדיוק התוכנית של ויקטוריה?

לא נראה שיש לה איזו מזימה ארוכת טווח מלבד להשיב לעצמה את החיים שאיבדה. אבל בינתיים היא בסך הכל אישה המנסה לנווט ספינה בלב ים סוער. ולמרות שעד כה נראה שהיא עושה זאת די בהצלחה, היא באמת חושבת שהיא תצליח להגיע לחוף מבטחים? הרי כל התוכנית שלה סובבת סביב העובדה הפשוטה שדיוויד לא יגלה על אמילי/אמנדה, וזה די ברור שהוא יגלה עליה במוקדם או במאוחר. היא הרי יודעת שאמילי דאגה לכך שדיוויד יעבור לבית על החוף ועכשיו כשהוא גר קרוב כל כך לאמילי היא באמת חושבת שתצליח למנוע את המפגש הזה? הדבר היחיד שהיא יכולה לעשות זה להרוג את אמילי לפני שדיוויד יגלה שזו אמנדה. אבל היא כבר פספסה את ההזדמנות הזאת (באמת מטופש מצדה שהיא לא ירתה בה כשיכלה. היא הייתה יכולה להמציא איזה סיפור ולצאת מזה הרבה יותר בקלות מאשר הבור שהיא חופרת לעצמה עכשיו).
לדעתי יש פה איזשהו פאק באמינות של הדמות של ויקטוריה כי אנחנו הרי יודעים שהיא לא טיפשה. ומישהי חכמה לעולם לא תרקום מזימה חסרת סיכוי שכזו שרק קוברת אותה עמוק יותר בבוץ.
מה דעתכם?

פאק באמינות של ויקטוריה יש כבר מההתחלה.

לפני החתונה של אמילי עם דניאל, ויקטוריה התנגדה נחרצות כי היא חשדה באמילי והסיבות שלה, אבל לא עשתה שום צעד משמעותי לגלות את האמת. חוקר פרטי טוב שהיה עוקב אחרי אמילי (אפילו מבלי לחפור יותר מדי בעברה), מצוטט לשיחות שלה, ומחפש בבית ובמחשב שלה, היה כבר מזמן מגלה ים של דברים שהיו מורידים את אמילי מהפרק לגמרי.
אפילו דבר פשוט כמו הקשר בין אמילי לאיידן (איתו היא נפגשה גם בבית שלה, מול הבית של ויקטוריה, במרחק ראיה ממנה ממנה!) לא היה ידוע לויקטוריה כמעט לכל אורך הדרך!

תמיד נראה לי מוזר ולא אמין גם שדניאל בזמנו כ"כ לא היה מעורב בחיים של אמילי. הוא לא נהג לשאול לאן היא נעלמת, מה עשתה, עם מי היא נפגשת, ושום דבר שעשתה אף פעם לא נראה לו מוזר.
הוא גם לא גילה שום אחריות לגבי מי הוא בדיוק מכניס למשפחה שלו - אמילי ת'ורן, צצה יום אחד משומקום, הוא מתאהב בה, נותן בה אמון לא מסוייג וזהו...

העניין הוא ששתי הדמויות האלה, ויקטוריה ואמילי, הן דמויות מרכזיות בעלילה ואי אפשר להעלים אחת מהן לאורך זמן (אלא אם הסידרה תלך לכיוונים חדשים לגמרי). אז ההשארות של שתיהן בסידרה היא לפעמים על חשבון האמינות.

ויקטוריה לאחרונה נעשית די שולית

אולי הכוונה להדחיק אותה מהבמה ובעצם המלחמה תהיה מעכשיו בין אמלי לבין דיוויד כשהיא תגלה עליו יותר. ואולי היא תגלה שהוא בעצמו רקוב ותלחם במי שכל השנים האחרונות היא נלחמה למענו.

צריך עוד לשים
?

דיוויד מטומטם. יש לך בעיה עם נולן תעשה את זה באופן פרטי. וגם הוא בכלל לא מחכה לתשובה של נולן כשהם לבד. אולי יש הסבר להכל? חשבת לנסות להבין במקום להיות אלים?

לא הבנתי מה הבעיה של אמלי לחשוף את עצמה ואז לרגל אחרי דיוויד איפה הוא היה ומה הוא עשה? בנתיים זה רק גורם נזק שהיא לא מגלה את האמת. ודיוויד המשוגע ביחד עם ויקטוריה זה לא שילוב טוב לאנשים שהוא רוצה לנקום בהם. הייתי מתחילה לפחד במקום נולן.
ובאמת מעניין מה דיוויד מסתיר. באחד הפרקים הראשונים של העונה ויקטוריה רומזת לאמלי שמה שהיא יודעת על דיוויד זה לא כל האמת. מה קרה באמת?
מה אתם חושבים קורה עם לואיס אליס? בפגישה שהיא מדמיינת מה ויקטוריה תגיד לה, זה נשמע שהיא רוצה את האהבה שהיא מצפה לקבל ממנה כל החיים. האם זה אומר שלואיס היא הבת של ויקטוריה??????? ואם כן, איך זה יכול להיות? אמא לא יודעת שהיא ילדה? אלא אם כן, יש לי השערה פרועה, שלואיס יודעת איכשהו שהיא תינוקת שהוחלפה בלידתה. ולכן היא הבת האמיתית של דיוויד, ושרלוט היא סתם טפילה (אבל זה בכל מקרה נכון. גם בלי התאוריה שלי
) מה נראה לכם?
ולגבי מי ששאל מה שרלוט סיפרה לדנאל, זה בטח שאמלי היא אחותה.
מה היה כתוב במכתב???? מסקרן...

phoenix2000

New member
למה כולם ישר מניחים שלואיס היא הבת האובדת של ויקטוריה?

זה עד כדי כך בלתי אפשרי להניח שהיא פשוט בחורה עם תסביך אימהות קשה שמחפשת בויקטוריה דמות אם?
&nbsp
חוץ מזה, אם היא הייתה הבת של ויקטוריה והיא יודעת מזה, אז מה הסיכוי שהיא עדיין הייתה שוכבת עם דניאל? (כי במצב כזה הוא חצי אח שלה מה שהופך את זה לגילוי עריות).

למעלה