פרק 4X09

פרק 4X09

וול, וול, וול.... אחד הפרקים הטובים העונה לדעתי! היה מעולה!!

אני חייב להתחיל מזה שדיוויד התגלח סוף סוף! תודה לאל! הוא נראה כ"כ יותר טוב ככה

ויקטוריה מעלה את הביצ'יות והרוע שלה לדרגה חדשה לגמרי

אמילי ודניאל- חייב לציין שאני אוהב אותם ביחד ואת האינטראקציה שלהם. יש שם איזושהי כימיה, איזשהו ניצוץ. נראה שלמרות הכל הם נותנים השראה אחד לשני, מוציאים אחד מהשני את הצדדים הטובים ביותר, מאתגרים אחד את השני
אז אמילי הולכת וחושפת את ליבה בפני בן והוא נלחם על מרגו. וגם בפרק הקודם אמילי נלחמה על דיוויד בעקבות העידוד של דניאל.

לגבי דניאל ומרגו אני חייב לומר שהתחלתי לאהוב אותם הפרק. ראינו צד יותר רגיש ופגיע של מרגו ואת דניאל הטוב צף או מנסה להתחיל לצוף. הם לא משעממים או חסרי חשיבות בעיניי. הם אולי צדדיים, אבל אני אוהב את מה שקורה שם. ומרגו בהריון? וואו! אני לא יודע איך כל זה ישתלב בעלילה הכללית או לאן זה יוביל, אבל חייב לציין שאני באמת ממש אוהב את זה ואותם

נולן ולואיז- חייב להודות שגם לואיז מתחילה להתחבב עליי קצת. כן, היא פסיכית, אבל ראינו את הצד היותר עדין ופגיע בה. מעניין אותי מה קרה שם בדיוק. וברור שהיא הייתה קורבן לאמא שתלטנית ומתוסבכת בעצמה, כי ילד לא נהיה מתוסבך בעצמו. אז מעניין אותי לאן זה יוביל. והאם אחיה גם ישתלב בעלילה איכשהו?

ואחרון וחביב בהחלט, גילינו מי רודף אחרי דיוויד קלארק. מלקולם, פושע שמלבין כספים מקנדה?
למרות שנראה שדיוויד אומר את האמת והוא באמת כן הפעם, אני לא יכול לחשוד שאולי הוא לא תמים כמו שהוא מציג את עצמו. שמתי לב שהעונה הם מאוד משחקים על האופי של דיוויד וגורמים לנו לתהות כל פעם מחדש האם הוא
או
. מעניין אותי לאן זה יתקדם.

את בן קצת פחות שנאתי הפעם. רואים גם את הצד היותר אמיתי ואנושי שלו, בניגוד לאופי וההתנהלות המעצבנים שלו בדר"כ. ואת השנאה אליו מחליפה השנאה לאיך-קוראים-לה, סוכנת ה-FBI, שמסתבר שעובדת עבור מלקולם. what a bitch! וג'ק עוד נכנס איתה למיטה. בעעעע
שמח שאמילי גילתה כבר עכשיו שהיא הרעה שם! סקרן לראות מה יהיה בהמשך.

באופן כללי, העונה הזאת של נקמה בכלל לא מאכזבת, עומדת ומתעלה על כל הציפיות ומסתמנת אולי כעונה הכי טובה שהייתה

מה דעתכם?

נ.ב- מישהו מתגעגע לשרלוט? אני מניח שלא הרבה
אני לא מרגיש שהיא חסרה אבל אני כן אוהב אותה באופן אולי לא לגמרי מוסבר

הם חייבים להתחיל לחדש כבר..
הצחיק שדניאל אמר לאמילי שהם אותו הדבר, בהתחשב בזה שהיא עשתה אותו למה שהוא.. וגם חוץ מזה שהוא סתם ילד מפונק אין לא אופי בשיט..
אני מקווה שדיוויד יגלה על ויקטוריה/אמילי בהקדם כי כל הסיפור הזה מתחיל להמאס..
״אני לא עוזב בלי הבת שלי״ כן, פתאום היא חשובה לך..

בן צריך למות כבר!

אמילי לא יצרה את דניאל. היא תרמה במידה מסוימת ליצירה שלו, אבל הוא גדל אצל ההורים הנוראיים שלו. ואני רואה דווקא תקווה גדולה במה שעובר על דניאל. אני לגמרי רואה אותו יוצא מזה מחוזק וטוב יותר מתמיד. הם ממש שיחקו עם האופי שלו במהלך העונות, מטוב לרע לטוב בחזרה ואז מעין טוב-רע מעורב, ועכשיו הוא מנסה להתאזן ולהתחבר לצד הטוב שלו שוב|. אני לגמרי בעדו! לב|
ולגבי המוות של בן.... הספוילר לפרק הבא בהחלט נותן תקוות. לו יהי, הו, לו יהי! :)

לא מסכים

במשך העונות כולם שיחקו בו לפי הרצונות שלהם ואמילי התחילה בזה בשביל הנקמה. כשהוא בחר בקונראד על פני לעשות את הדבר הנכון היא מחקה אותו והיא כבר נגעלה ממנו אבל עדיין היא דחפה אותו להיות כמה שיותר קרוב לקונראד בשביל התוכנית שלה..
והוא בכלל יצא פתט כשהוא ביקש מאמילי לבוא לבקש ממרגו עבודה..

רוב הדברים שהוא עשה זה בגלל אמילי, אבל הקטע עם האקסית היה בגלל ששרלוט הנעל בית וויקטוריה התערבו..

לא מסכים

במשך העונות כולם שיחקו בו לפי הרצונות שלהם ואמילי התחילה בזה בשביל הנקמה. כשהוא בחר בקונראד על פני לעשות את הדבר הנכון היא מחקה אותו והיא כבר נגעלה ממנו אבל עדיין היא דחפה אותו להיות כמה שיותר קרוב לקונראד בשביל התוכנית שלה..
והוא בכלל יצא פתט כשהוא ביקש מאמילי לבוא לבקש ממרגו עבודה..

רוב הדברים שהוא עשה זה בגלל אמילי, אבל הקטע עם האקסית היה בגלל ששרלוט הנעל בית וויקטוריה התערבו..

בעונה השלישית הוא ביקש מאמילי

לבוא איתו לבקש עבודה ממרגו.. ואז כששלושתם ישבו אמילי הציעה למרגו להעסיק את דניאל

למעלה