פרק 56 ב"ווילת הסלבס" : תורג'י ...........

רוקסין

New member
אבל ענת לא הודחה אז, הוא הודח

והוא הודח בגלל המהלך הזה. אם הפסלון לא היה נגנב מענת, מי שהיה מודח באותו ערב זה בוקי. תורג'י לא ממורמר על זה שהוא הודח, הוא כועס על הצורה שבה הדיחו אותו. ואפשר להבין אותו. למרות שהמהלך של גניבת הפסלון לגיטימי מבחינת ההפקה. אך עדיין זה כואב להיות מודח בצורה כזאת.

יש מישהו שלא כועס

על הצורה שהדיחו אותו? הרי על זה בדיוק תורג'י דיבר - שכל השאלות של המושבעים (חוץ מפרסטר) באו ממרמור על צורת ההדחה שלהם.

השורד

New member
הפוץ הקטן אמר לבוקי "אני אדאג שלא תיקח

את המיליון" וירד לפסים אישיים עם דיבור על הילדים של בוקי. אז בטח שהוא בא בטענות לבוקי.
כל זה במועצה שבה הודח.

אם יש דבר שישמח אותי בזכיה של בוקי - זה לראות איך תורג'י יוצא הכי אפס. הבטיח ולא קיים.

אורישקי

New member
זה לא חוקי וגם אני נגד זה

אבל שיבוא בטענות כנגד ההפקה ולא נגד בוקי או שגב שמבחינתם כל עוד זה חוקי לא עברו על שום חוק.
נו באמת ג'ייסון ממך ציפיתי אחרת.

אורישקי היקר שאני אוהבת כל כך

תשמע רגע אחד גם דעה מנוגדת, אוקיי?

הפעולה היא לא לגיטימית. נקודה.
ההפקה היתרה, ההפקה אישרה, ואוליי ההפקה יזמה. הפעולה היא לא לגיטימית בעיניי ובעיני ג'ייסון וגם בעיני עוד הרבה רבים וטובים. מותר לנו לחשוב שזאת פעולה לא לגיטימית ובבקשה נא לא להתפלא עלינו. גם אנחנו ראינו אי אילו פרקים בהישרדות למיניה וגם לנו יש קריטריונים לגבי מה לגיטימי ומה לא לגיטימי. גם אם תצעק עד מחר שהפעולה היא חוקית ולגיטימית, אני אמשיך להגיד שהיא לא לגיטימית ומן הסתם גם ג'ייסון ימשיך להגיד כך. יש דברים שאנחנו מאמינים בהם וזה לא משנה כמה תגידו לנו שאנחנו לא מבינים כלום במשחק הזה. כל אחד מפרש את המשחק הזה לפי ראות עיניו. אתם לא יותר מבינים או חכמים או מתוחכמים מאף אחד אחר שצופה במשחק הזה. בסופו של דבר, גם אם יש חוקים ברורים למשחק הזה, עדיין התחום האפור במשחק שולט. כל אחד מפרש כראות עיניו את המהלכים. בעיניי המהלך של בוקי היה לא לגיטימי גם אם יש לי הרגשה, וכבר כתבתי עליה מזמן, שההפקה נתנה לו את הרעיון לגנוב, או לפחות לא מנעה את הגניבה ובכך היא היתה שותפה למהלך לא לגיטימי. נכון, זה לא כתוב בשום מקום ואי אפשר לתבוע אף אחד ואי אפשר להאשים אף אחד או להעניש אף אחד. ההפקה קובעת לעצמה את החוקים ואת ההיתרים בהתאם לאינטרסים שלה ולתועלת שהיא רוצה להפיק מכל פרק ופרק. אבל, המהלך כמהלך הוא לא לגיטימי. נקודה.
מותר לנסות ולהבין קו מחשבה גם של אנשים אחרים מבלי לנסות לחנך אותם ולהסביר להם את הלכות המשחק. גם אני קוראת פה מיליון שטויות שנכתבות בדקה ולא מערערת על שיקול דעתם של הכותבים. דווקא קראתי פה ושם, הודעות מעטות אמנם, של אנשים שאני מחשיבה את דעתם בהישרדות, אשר טענו שהפעולה לא לגיטימית. להפקה הישראלית יש קריטריונים משלה, אז שתחנק איתם.

אורישקי

New member
יחפה בפארק היקרה שגם אני אוהב

תראי, אני מבין למה תורג'י עצבני על המהלך, גם בעיני זה מאד לא פייר לגנוב פסלון פשוט מהסיבה שזה נשמע טיפשי מבחינה לוגיסטית.
העניין הוא שתורג'מן יורד לפסים אישיים על המהלך של בוקי והחליט שהוא גנב, גנב את דרכו לגמר, לא עשה שום דבר כדי להגיע לשם, וממשיך לברך גם את שגב על זה שלא רץ אליו ואמר לו (מה אתה אידיוט? אתה רוצה שהוא יגיד לך "יש לו פסלון תדיחו אותי"?). גם מבחינתי ההפקה לא הייתה צריכה לתת לזה יד אבל כל עוד אין שום חוק נגד זה בהפקה הישראלית אז בוקי ושגב עשו מהלך לגיטימי לגמרי ואני לא מוצא שום דבר לא לגיטימי במה שהם עשו. השלישייה שלושתם שיקרו והתנהגו בצורה די דוחה לכמעט כל בן אדם במשחק אז הם לא צריכים לחפור על מוסר.
תורג'י יכול לבוא בטענות להפקה הישראלית, בעיני זה לא היה לגיטימי מצדה, כמו שלא לגיטימי שהקהל ידיח מתמודד או שההצבעה תתרחש אחרי שנה או שמשימות יקבעו מי שולט במשחק ויסרסו את שאר המתמודדים אבל ממש לא נגד שני אנשים ששיחקו ולא עברו על שום חוק לפי ההפקה הישראלית, ולהגיד שהם לא ראויים להגיע לגמר. זה מה שהופך אותו למתחסד.

אורישקי

New member
יחפה בפארק היקרה שגם אני אוהב

תראי, אני מבין למה תורג'י עצבני על המהלך, גם בעיני זה מאד לא פייר לגנוב פסלון פשוט מהסיבה שזה נשמע טיפשי מבחינה לוגיסטית.
העניין הוא שתורג'מן יורד לפסים אישיים על המהלך של בוקי והחליט שהוא גנב, גנב את דרכו לגמר, לא עשה שום דבר כדי להגיע לשם, וממשיך לברך גם את שגב על זה שלא רץ אליו ואמר לו (מה אתה אידיוט? אתה רוצה שהוא יגיד לך "יש לו פסלון תדיחו אותי"?). גם מבחינתי ההפקה לא הייתה צריכה לתת לזה יד אבל כל עוד אין שום חוק נגד זה בהפקה הישראלית אז בוקי ושגב עשו מהלך לגיטימי לגמרי ואני לא מוצא שום דבר לא לגיטימי במה שהם עשו. השלישייה שלושתם שיקרו והתנהגו בצורה די דוחה לכמעט כל בן אדם במשחק אז הם לא צריכים לחפור על מוסר.
תורג'י יכול לבוא בטענות להפקה הישראלית, בעיני זה לא היה לגיטימי מצדה, כמו שלא לגיטימי שהקהל ידיח מתמודד או שההצבעה תתרחש אחרי שנה או שמשימות יקבעו מי שולט במשחק ויסרסו את שאר המתמודדים אבל ממש לא נגד שני אנשים ששיחקו ולא עברו על שום חוק לפי ההפקה הישראלית, ולהגיד שהם לא ראויים להגיע לגמר. זה מה שהופך אותו למתחסד.

אם זה חוקי אז זה לגיטימי

ואם זה לא חוקי בארה"ב זה לא אומר שזה לא חוקי פה, גם הצבעה בארץ והדחה על פי אסאמסים לא חוקית ולא לגיטימית בארה"ב וכן מקובלת אצלנו.
אם זה לא היה חוקי אז זוארץ היה מודיע לתורג'י שעליו להחזיר לענת במיידי את המפה לפסלון ברגע שנודעה הגניבה לכאורה אבל הוא לא אמר, כלומר גניבה הייתה חוקית ולגיטימית כבר אז.
בלי קשר אני הייתי מעדיפה שגניבות לא יהיו חוקיות במשחק (ושההצבעה תהיה על האי, ושלא יהיו איי תקווה למינהם ולא כל מיני צמידי וטו ועונש שהופכים את המשחק ללא הוגן עבור כל המתמודדים שאינם חזקים ואתלטים ושלא יהיו אסאמסים ושמושבעים לא יוכלו לשאול שאלות ובטח ובטח שלא להודיע לבני בריתם מה להצביע על סמך מידע שיש להם).

ובשורה התחתונה, כמו שאורישקי אמר, טענות ומענות נא להפנות להפקה, לא לבוקי ולא לשגב.

דקה 2:02 לערך

משה פרסטר מוכיח כמה הוא קוקסינל מתחסד ו"חבר".

כן, קוקסינל.
תתבעו אותי.

droriko

New member
כי הוא היה ילד כאפות של איתי

אז עכשיו הוא כביכול "מתנקם" בו

הוא לא אמר שזה "מאחוריו" יום לפני?

מה גם ש-שגב לא גנב שום דבר.

או שהוא ציפה שהוא ידווח לשלישיה על המעשה של בוקי?
הוא כאילו טוען בעצם שהוא לא היה משתף פעולה עם זה? כמו שלא שיתף פעולה בהדחה של כהן מאחורי הגב? בחבירה הפחדנית שלו להדחה של מויאל ואחרים?

הוא ויוליה באמת שהכי מעצבנים ובעונה שבה תורג'מן "מככב" זה מאוד קשה להיות הכי מעצבן.

אורישקי

New member
מלכההה

כמה שהתורג'י הזה אפס. פשוט לוזר, מעצבן לראות אותו כל המשחק.
הוא באמת מצפה ששגב יגיד לו שבוקי גנב את הפסלון כדי ששגב יודח בעצמו? כמה מטומטם אתה יכול להיות.

רוקסין

New member
לי דווקא נראה שרק עכשיו ירד לו בכלל האסימון

והוא קלט ששגב זה שהדיח אותו למעשה ולא בוקי שבכל לא הצביע באותה מועצת שבט, כי ענת הטילה עליו וטו.

אורישקי

New member
הוא קלט את זה מההתחלה

הוא פשוט כעס על בוקי יותר כי בוקי היה זה שגנב פיזית.
אבל הוא ממש מפגר, הוא באמת מצפה ששגב עד כדי כך אידיוט שיגיד לו שבוקי גנב את הפסלון וייתן להם להדיח אותו?

רוקסין

New member
לא, הוא לא קלט.

רק אחרי שהוא הגיע לוילה, אכל שתה והתרחץ, והגיע ללוח שעליו מופיעים פני המתמודדים, ירד לו האסימון סוף סוף לגבי מי באמת הדיח אותו. ואל תשכח ששגב יכל לשים את השם של אנה במקומו, בעיקר אחרי שהם היו "אחוקים" בטיול בקניון ובמלון. תורג'י הבין עכשיו בדיוק מי זה שגב. כמה חבל שהוא לא הבין הרבה לפני, עוד בערב שלפני האיחוד...

IDGAD5

New member
אז עכשיו את גם

יודעת מה ומתי תורג'י קלט? אם הוא לא קלט למה הוא שאל את שגב במועצה:" מעניין מה רשמת" ושגב ענה:" בדיוק מה שאתה היית רושם"

ארבעה ימים הוא היה על אי התקווה והוא לא חשב מי כתב את השם שלו?

השורד

New member
וזו הגדולה של שגב - שהצליח להרדים אותו

ואת שותפיו, ומעמדה של אנדרדוג עוד מלפני האיחוד (כשההפקה חילקה פסלון ליוליה הכבשה) הגיע כמעט עד לגמר, ורחוק יותר מתורג'י.

droriko

New member
תגידי מה את סתומה בלחץ

אם שגב לא הצביע לו אז מי יכל להצביע לו? אנה?

למעלה