פרק 6

einat162

New member
פרק 6

נראה לי שזה הפעם הראשונה שאני משתמשת בבטטה. יצא לכם להשתמש בה?
היא עושה לי חשק לארוחת בוקר של פוטטוס ובייקון

אז פוסיי היא ילדה למשפחה צבאית, חיה בין בסיס לבסיס- כל הזמן עוברים. אגב, זה רק אני או שלא היה אזכור לאמא בכלל?
מאוד הפתיע אותי שדווקא האבא הוא זה שהיה הליברלי לגבי הבת שלו, עם כל זה שהוא איש צבא קשוח. הפתיע גם שהוא ידע לנחש מה היא הולכת לעשות ולעצור אותה שנייה לפני- ובאופן דיסקרטי (שאפו לכותבים שחשבו איך לבצע את הסצנה הזאת).
פייפר עיצבנה אותי בפרק הזה- כאילו מה? את יכולה לבגוד בלארי (עם אישה) ואח"כ לצפות שהוא יבקר אותך ויחזור להיות הארוס שלה?! (גם אם זה בוולנטיינס). על אותו עניין גם דאיה (עם ההפכפכות שלה) - אבל לה יש תירוץ טוב, הורמונים!
מננדס לא הולך להיעלם כ"כ מהר הא?
התפתחות מעניינת בעלילה תהיה כל עניין המעילה בכספים - שת"פ של פייפר ולארי תוביל למשהו?
וי מעצבנת כתמיד, אבל אני שמחה שרד מתעוררת ומתחילה להחזיר לעצמה קצת כוח.

Maldini Girl

New member
אזהרת

אז ככה.
&nbsp
1. את צודקת- באמת לא היה איזכור לאמא שלה. אנחנו לא יודעים אם בכלל הייתה אמא בתמונה. אבל בכ"מ ברור שהדמות הדומיננטית במשפחה של פוסיי זה האבא.
הסיפור של פוסיי מאד נגע לי ללב.
ובכלל, בעונה הזאת למדתי מאד לאהוב אותה, קודם כל אני חייבת לציין שבעונה הראשונה לא שמתי לב שהיא לסבית! (מישהו ממכם שם לב???)
אבל בעונה הזאת היא פשוט מראה כוחות נפשיים עצומים. ולא אפרט יותר לטובת אלו שלא ראו את ההמשך.
&nbsp
2. דווקא אני חייבת לציין שאני ממש תומכת בפייפר במשולש פייפר-לארי-אלכס. כבר אמרתי את זה בהקשר של העונה הראשונה. ואני אגיד את זה שוב ושוב- לארי יצא מטומטם ומניאק.
הוא שיקר לפייפר (בעיצת אבא שלו אמנם אבל לא משנה) על אשמתה של אלכס בכליאה של פייפר. נכון שהוא לא יכול היה לצפות שזה יגרום להן להתקרב ולהתאהב- ונכון שפייפר הייתה לא בסדר כשבגדה בו. אבל הוא שיקר לה, ואם לא היה משקר לה- סביר להניח שכל המשולש הזה לא היה קורה.
ואז הוא מתחיל להתקרב (בעונה השניה) לפולי, שזה בכלל גועל נפש מכל הצדדים, כי הוא בוגד גם בפייפר וגם בבעלה של פולי, ומפרק משפחה.
שלא לדבר על זה שתקופה ארוכה הוא לא ממש מדבר עם פייפר, אז כן- מה היא אמורה לחשוב כשהוא מגיע סופסוף לבקר אותה? ביקור שאגב מתברר בסוף כביקור אינטרסנטי נטו- הוא רוצה שהיא תעזור לו עם כתבה.
מאד אהבתי את פייפר כשאמרה לו שהגיע הזמן שיהיה לו "אור משל עצמו". היא ממש צודקת. תחשבו על זה- מה "העלה" את לארי בעונה הראשונה? הכתבה שלו על כמה קשה *לו* כשפייפר בכלא. ועכשיו הוא רוצה לעשות כתבה שהיא בכלל רעיון של מישהו אחר על מעילות בכספים בכלא.
קיצר, בעונה השנייה התחלתי ממש לשנוא את לארי.
פייפר לפחות לוקחת איזושהי אחריות על החיים שלה. לארי הוא סתם אפסוס בלי אופי.
&nbsp
3.החזרה של מנדז קרעה אותי. לרגע הרגשתי אפילו תחושה של "וואי, הוא קצת חסר לי בסדרה" בעיקר כשבעונה השנייה הילי פתאום החליט שהוא המלאך השומר, והייתה חסרה קצת דמות ה"מניאק" אבל תכלס, מנדז היה ונשאר דמות שהיא בעיקר קומית אך לתחושתי לא מוסיף הרבה לסדרה.
&nbsp
ואם כבר מדברים על לא מוסיף לסדרה-
הדמות של וי.
אוקיי.
זה הקו עלילה הכי מאולץ ומשעמם וגרוע EVER.
הדבר היחיד ש"מעניין" בו זה משולש- משחקי הכוחות של שלושת הגאנגסטריות- וי, רד, ומנדוזה (או מה שמה, זאתי מהמטבח) שהיה מאד מעניין לאורך הסדרה, וגרם לי מאד לאהוב את ה"לטיניות" שפרט לקטע במקלחות- בתכלס לא ממש מנצלות את מעמדן לרעה.
&nbsp
אגב, מאד אהבתי בפרק הזה את הקטע של "מה זה אהבה בשבילך" זה היה מקסים ומשעשע.

bnorial

New member
בייקון וצ'יפס ...

למרות שזה נשמע דוחה בתור ארוחת בוקר.
גם אותי כל הסיפור של האבא הפתיע, אבל זה מה שיפה בסידרה - הם נותנים סיפורי רקע לא צפויים לדמויות (כמו למשל ההורים הלבנים של קרייזי אייז).
רד הרבה יותר אנושית וחמה מוי אז גם לי עשה הרגשה טובה כשהיא התחילה להחזיר לעצמה את העסקים.
את לארי ופייפר אני אוהבת לפעמים און לפעמים אוף (שניהם מאמללים אחד את השני ושניהם אומללים).

למעלה