פרק 8: Para-New Normal Activity

shaharory

New member
פרק 8: Para-New Normal Activity

הפרק לא שודר בטלויזיה בגלל דיווחים על ההוריקן ב-NBC, אבל מאתמול הוא נמצא באייטונס ובאינטרנט. שבוע הבא הוא ישודר בטלויזיה, לכן לא יהיה פרק חדש.

תקציר הפרק: פרק האלווין! בריאן כופה על כולם תחפושות שהוא בוחר ואבא של שנאיה מגיע לביקור.

כל השרשור הינו ספוילר, לכן אין צורך לסמן
בכותרות, אך מומלץ לשמור עליהן ניטרליות ורק בתוכן ההודעה להביע את דעתכם.

shaharory

New member
טוב היה פרק

אחלה, מוצלח יחסית לאחרונים לדעתי. ראיתי אותו כבר לפני כמה שעות אז זה לא כל כך טרי אצלי, בנקודות:
• בקטע של שנאיה, גולדי וקליי (זה השם שלו, כן?) בחנות עם הציוד להאלווין, הסוף שלו, כששנאיה יוצאת מארון הקבורה, היה קצת הזוי כזה, כאילו זה היה מאוד עקרות בית נואשות-ish, ולא ממש קשור לסדרה...
• הופעות האורח של ג'ורג' טקיי וניקול ריצ'י היו כיפיות.
• הייתי בטוחה שמתי ששנאיה וקליי נפרדו מכולם הוא לקח אותה לזרוק ביצים על בתים ואז גולדי הייתה כועסת?.. זה היה מוזר שלא קרה כלום.
• יאי נאנא חזרה! התיאור של שנאיה לתחפושת שלה היה ממש מצחיק!! אני אוהבת הומור עצמי.
• כל הקטע של אייברי (זה לא שם של בת בכלל? אני מכירה רק אייברי אחת) והתחפושת שלו, אני לא בטוחה מה זה היה אמור להביע.
• הקטע ששנאיה נכנסה באמצע לבריאן ודיויד GAHHHHHHHH למההה
• נפתר קצת מהר מדי הקטע של המשמורת.
• ציפיתי ששוב הסצנה של הקרדיטים תהיה קשורה בבריאן ובממתקים כי זה האלווין וזה כבר מתבקש, בסוף זה לא היה בדיוק אבל זה גם היה טוב :) חמודים.

ועוד משהו,
לפרק עתידי-

התאכזבתי שלא הראו את הקאסט של "סינג" כמו שהאתר של E דיווח שיקרה בפרק 8 :\ אבל כן צילמו את זה לפני שבוע בערך אז זה הולך לקרות :)

למעלה