פרק 8

הדס178

New member
פרק 8

מי ראה?
אני לא אוהבת את הכיוון שהיחסים של דרק ומרדית הולכים אליו..יאללה שישלימו

אמממ

קצת מגיע לה. היא אוכלת את מה שבישלה. למרות שהיו לה חיים לא קלים. כמה דרק יכול עוד לספוג?

haych

New member
אולי זה לטובה

אולי הריחוק יגרום להם להרגיע את הרוחות ולהבין מה הם עושים יחד מלכתחילה.

haych

New member
אני לא אוהבת שום כיוון...

אי אפשר שלפחות דמות אחת תיהיה מאושרת?! איפה כל הצחוקים של פעם? הכל ניהיה כ"כ דרק אנד טוויסטי..
אוואן וכריסטינה, דרק ומרדית, קאלי ואריזונה, התינוק של ג'קסון ואפריל, הגידול במוח של הרופאה המעצבנת, אלכס מפסיד את המקום בדירקטריון...
אני צופה בסדרה באדיקות (בפעם השלישית, אני קצת מתביישת להגיד...) וממש לא מאלה שאומרים שהיה צריך להפסיק אותה בעונות 6-5. עד עכשיו לדעתי היה מינון טוב של צחוקים ושל אסונות גם בעונות המתקדמות, אבל העונה הזאת הם הגזימו לגמרי.

Yamit Yehezkel

New member
מישהו מוכן להסביר לי...

להסביר לי בקצרה על מה כל הריבים והסכסוך הזה בין מרדית' לדרק? אני יודעת שזה בגלל העבודה שהציעו לו בוושינגטון , אבל מרדית' מלכתחילה רצתה שהוא יישאר כי היא לא רצתה לעבור , נכון ?
אז למה היא רבה איתו ?
הוא הרי נתן לה את מה שהיא רוצה!

haych

New member
הסבר

זה לא שהיא רבה איתו, הוא רב איתה.
הוא הסכים להשאר כי המשפחה שלו חשובה לו יותר, אבל בתוכו הוא ממש לא שלם עם ההחלטה הזאת והוא מרגיש שהוא הפסיד את הזדמנות חייו. אז איכשהו כל שיחה וכל ויכוח מגיעים לכך שהוא מטיח בה שהוא ויתר בשבילה. הוא מצפה ממנה לעשות דברים גרנדיוזים כדי להצדיק את זה שהם נשארו. הוא ממורמר ומוציא את זה על כולם.
אז היא אמנם קיבלה את מה שהיא רצתה, אבל הוא דואג להזכיר לה את ההקרבה שלו כל יום. זה מעצבן.

למעלה