פרק 9 "דמעה קטנה אחת
" ישודר עוד שבועיים

פרק 9 "דמעה קטנה אחת
" ישודר עוד שבועיים

השיער של רפנזל (טרמיין?) דורש הרבה שמפו, ולפעמים קצת נכנס לעיניים. אאוץ'.

709

עכשיו ידוע למה אנסטסיה היא הבת המועדפת, ולמה ויקטוריה מאשימה את אלה והאבא.
מצד שני, זה לא מספיק כדי להסביר את היחס המזעזע כלפי דריזלה

&nbsp
ויקטוריה, בניגוד לרג'ינה, גורמת לוויבר להודות שהוא ער ולסגור איתה עסקה.
רוג'רס מבולבל מוויבר, ובכל זאת מאמין לו שהוא "מחפש" את אשתו.
&nbsp
לוסי מקבלת ספר אגדות של העולם החדש, מתלהבת, מתרגשת, ומהר מדי מתאכזבת ומוותרת על התקווה.
&nbsp
אנסטסיה מתעוררת
, דריזלה עצובה
, לוסי מתמוטטת
.
&nbsp
דריזלה, או דריזי
, תהפוך להיות הבת הגדולה, או שאנה תגדל מהר?
כך או כך, זה מוזר

&nbsp

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והבת האהובה 9-7

בלי שמץ של ספק, פרק טוב אף על פי שזה נראה מוזר שמישהי שנראית, לי לפחות, כאישה לבנה בפלאשבקים מגולמת על ידי אישה היספנית בהווה. לרגע חשבתי על האפשרות שססיליה ורפונזל החליפו גוף מתישהו. אני מניח שהם יענו על זה בפרק הבא....
הסיפור של רפונזל הוא היפוך של המעשיה הקלאסית בה האבא הוא מי שמנסה לקחת את הדלועים מגינתה של המכשפה. הם באמת גרמו לי לתהות לגבי טבעה המדויק של גות'ל. אני חושד שהיא פיה לשעבר שמחפשת דרך לחזור להיות פיה. אנחנו יודעים שהפיות עבדו עם הנרי ואלה למשך תקופה מסוימת. וככל הנראה, לוסי היא השומרת למרות שהרושם שקיבלתי מזה הוא מעין סוג של 'אוכל חטאים' - אדם היכול להכיל את האפילה של האחרים - בניגוד למושיע שמגרש את האפלה, ועם זאת, איננו בהכרח ממוקד בגאולה האישית של הנבל.
לוסי מסכנה... אין ספק שהליידי טרמיין עברה דרך ארוכה מאד מגינת הדלועים הזו. לפחות העניין עם אנאסטסיה עקבי עם חוקי הקסם הרופפים שהם יצרו. הייות והיא בין המוות לחיים, הקסם יכול למשוך אותה אל החיים כמו שנשיקה של אהבת אמת יכולה למשוך אדם השרויה בשינה מקוללת (שבפועל שולחת אותך אל הלימבו.) חבל שנשיקה של אהבת אמת לא הספיקה במקרה הזה...

למעלה