פרק 90

ש י ר ד ן

New member
בבקשה תגידו לי שזה לא קרה...

שאוסי לא חזרה בזמן שרינגו ומייקל לא ביחד שעד שברנר מגלה שמייקל עוד אוהבת אותו הוא יתפוס אותה עם רינגו שככה דפקו לנו את העונה! בכלל חוץ מזה שמיה ועופ סוף סוף נזכרו לחזור והחמש דקות האחרונות בערך לא קרה כלום.. ><

enigma14

New member
אל תדאגי../images/Emo58.gif

לפי ההצצה לא נראה שקורה משהו מיוחד בין מייקל לרינגו היא מספרת לו שם מה קרה עם ברנר ובמקביל מיה מסבירה לברנר מה קורה עם מייקל

לא מרגיע

מייקל ורינגו לצערי הם כרגע הבעיה האחרונה של הסדרה....

מצטרפת לבקשה...

הסדרה החליטה לבצע התאבדות. עוד לא הבנתי כלום מהפרק הקודם, איך לולה משחקת עיוורת אחרי שדני ורננה ראו שהיא לא, כמה זמן דני ורננה ביחד שהם כבר מתחתנים, ולמה גילה אללללללמגור כזאת בלתי נסבלת. הגיע הפרק שמנסה להסביר לנו את כל הבעיות בצורה כל כך לא משכנעת!!!! השינוי הקטן של אוסי לא אמור להשפיע על דברים אחרים ובטח לא לשנות את האופי של הדמויות, דני למשל לא יוותר ללולה, מילא שיגיד אני חייב להיות ככה כדי להרגיע אותה, אבל להגיד "סלחתי"? שכחתם את העונה הראשונה? דני אמנם קצת חסר אישיות אבל לא עד כדי כך. זהו. כל סאגת עפרה-מושיקו נרצחה. ההסברים והדיאלוגים נהיו מאולצים, האלמן הטרי ומייקל? אוי לא. ומה זה הסוף הזה? הבנתי את הרעיון של המכתב של אוסי+הדף של השיר, אבל מה הקטע של העיתונים?? זה הכתב שלה שם? צילום? ומה הרעיון? בבקשה בבקשה בבקשה שהמצב יחזור לפסים, אבל נראה שהחתונה תהיה בפרק האחרון ואני לא רואה איך יצליחו לתקן הכל אחרי שמחקו עלילה שלמה לטובת פרקים אחרונים נוראיים. עדיין מקווה.

enigma14

New member
יכול להיות שדני ורננה חושבים שלולה עיוורת

כי במקרה הזה אוסי גיתה ללולה על המזוודה והזהירה אותה לא לחשוף שהיא רואה

זה באמת ההסבר היחיד שיכולתי לחשוב עליו

ואם כן הוא מצטרף לרשימת ההסברים המאולצים לשינוי הפתאומי בעלילה. שני הפרקים האחרונים היו מלאים בהם

הסיפור הוא אחר לגמרי

כשלולה בכתה היא עדיין הייתה סוג של עיוורת אבל רננה ידעה שהיא משחקת אותה אבל דני האמין לזה שהיא עדיין עיוורת כנראה , ואל תשכחו שאוסי חזרה בזמן כך שהקטע שלולה אומרת לדני שהיא יודעת שהוא דני הוליווד נמחק , אז בראש של דני לולה עיוורת , אבל רננה בעצם יודעת שהיא משקרת ומשחקת שכאילו היא עיוורת , גם לי היה בהתחלה קשה לעכל אבל זה הרעיון של הסדרה .. :))

החלטתי להתרכז בדברים הטובים בפרק

רועי בר-נתן המתוק ששוב משחק את פריץ לאב, שמסתכל על רן שלנו ושואל לא חיתנתי אותך כבר פעם? גדול. העיבוד לשיר של אדם "אין מוצא" משעשע. והעיבוד בקיץ הזה תלבשי לבן, במיוחד הקטע של אוסי ולולה, העלה חיוך על שפתיי.

מוגלי7

New member
פריץ לאב היה דמות בשיר שלנו 2

שארגן את החתונה של נינט וזוהר (רן דנקר).

ש י ר ד ן

New member
תאור טוב XD

היה אותו שחקן, אותה דמות, אותו סטייל טון דיבור וטירוף :p והוא כבר חיתן את רן דנקר כמו שציינת :)

פריץ הוא יצור

שבחתונות שהוא מפיק אחד הצדדים מת. בגלל זה לולה הזמינה דווקא אותו

הפרקים הללו לא רעים בכלל,

למרות שזה באמת מבאס ששינו את העלילה ועברו מימד- כי בעצם היו יכולים לעשות את זה כבר הרבה קודם, ולחסוך לנו את כל המריחות שהיו. היה ברור שלולה לא תסלח ותשכח, כפי שדני הדביל חושב. אהבתי את הקטעים עם פריץ, את הבדיחות של "לא חיתנתי אותך כבר?", "עוד 20 שנה יעשו עליי הומאז'ים בדרמות מוזיקליות יומיות..", ואת הגרסה שעשו לחתונה סטייל אייטיז [מי שלא זוכר, עשו "שיר חתונה" גם בפעם הקודמת..] גם בקיץ הזה תלבשי לבן היה יפה. אני מאוד אוהבת את עופרה הזו, הקנאית והעצבנית.. היא פורחת, כי ככה היא הרבה יותר דומה לעופרה של לפני המהפך- וזה ממש מצחיק XD

גרטה1

New member
נו באמת...../images/Emo46.gif

למה להרוס את הסדרה?! היתה עונה כ"כ מעולה וכל זה בשביל הדמות שכולם היו שמחים אם לא היתה קיימת -דניאלה לוין
הם באמת רוצים שנאמין שמתי שעופרה היתה מאוהבת עד מעל לראש במושיקו בכל זאת היתה צריכה זנן כדי לשכב איתו אבל מספיק שדודי אומר לה מילה אחת טובה והיא כבר קופצת עליו?! הזוי לחלוטין

באבו25

New member
חח יש לעופרה נסיבות מקלות

היא הייתה שתויה ולזכור - זה הכל קורה אחרי השינוי של אוסי המהפך שקרה לעופרה במשך השנה, לא התרחש בכלל היא לא התאהבה הרי במושיקו אחרי השינוי

גרטה1

New member
היא לא היתה שתויה

זה היה יום אחרי שהיא באה אל דודי מיוזמתה ואוסי לא שינתה אופי. אם עופרה צריכה זמן כדי להיות עם מישהו שהיא אוהבת בטח שהיא לא אחת שקופצת על הבחור הראשון שמחמיא לה

באבו25

New member
צודקת

עכשיו גם אני מרים ידיים מלנסות להבין מה קורה בעלילה נתמקד בפרקים האחרונים וזהו. זה מה יש.

למעלה