פרק 93

ש י ר ד ן

New member
פרק 93

תגובות לכאן

מוגלי7

New member
העלילה של מייקל וברנר הייתה מיותרת

אבל כל שאר הפרק היה סבבה לגמרי! מהרגע שראיתי מישהי עם שמלה אדומה יוצאת מהמזוודה ידעתי שזו תהיה מיה D: קצת לא מובן לי - האם נועה תישאר באייטיז? אם כן אז נוצר פרדוקס, כי אז נועה של הסיקסטיז "תיעלם" (כמו שדני הוליווד נעלם) ואז יהיה בלאגן, וגם אם היא כן תחזור לסיקסטיז אז היא תחזור לשם עם מידע שהיא לא הייתה אמורה לגלות - העתיד שלה ושל חבריה, ועם הפה הגדול שלה בטוח היא תפלוט משהו...

ש י ר ד ן

New member
אני אישית ממש אהבתי את הפרק

חוץ מהסצנה האחרונה והאדיוטית. כבר ידענו את זה! היה יותר בומבה אם היו מחליפים את הסדר של הסצנות ומסיימים עם "מיה?" XD כל העלילה של ברנר-מייקל שדי שדדה אותי כבר עולה על העצבים, בחייאת זום זום! יש עוד חמישה פרקים, קאט דה שיט! ועכשיו בעברית - היה פרק סבבה, שני כהן פשוט מדימה אותי כל יום מחדש, רינגו גם היה טוב היום, מיה ועופרה היו נהדרות :) דני היה קצת אדיוט (אוקיי הרבה) ואת רננה אני ממשיכה לא להבין... כמה טיפשה את יכולה להיות?! לולה מעצבנת ואוסי דווקא מצחיקה. בכל אופן, סצנות שני-ארתור / נועה-רינגו לנצח!

ש י ר ד ן

New member
אה שכחתי להוסיף

ככה יצילו את נועה ודניאלה! נועה ומיה יחזרו לסיקסטיז ליום שבו הן נעלמו וככה לא יעלמו בתכלס, רק שעכשיו הן ידעו מה הולך לקרות וישנו הכל... נועה תדע באיזה יום היא אמורה למות ופשוט לא תצא מהבית, והן ישמרו טוב טוב על דניאלה וידאגו להיות עם אקדח בעצמן ב2009 או משו כדי להרוג את לולה...

shoham95

New member
פרק מעולה

ממש אהבתי, בכלל מהפרק הקודם זה היה ממש יפה. כל השינוי הזה בעלילה, שעופרה מגלה על המזוודה... שינה המון :] אבל נמאס כבר מהעלילה הנמרחת של מייקל וברנר! עונה שלמה כבר, די! אני ממש רוצה שהם יהיו ביחד, אבל זה פשוט נמרח >< איזה מסכן רינגו... עד שיש לו את נועה זו לא בדיוק אותה נועה >> אבל עדיין, יש את נועה... וזה כבר טוב D: החלק של ה- "מיה?" היה טוב, חח הצחיקה אותי הפאה ששמו לה XD בסה"כ פרק מצויין :)

girli girl2

New member
אני מחפשת את דני הוליווד פרק 93 עונה 2

מישהו יודע איפו אפשר להשיג את פרק 93 בדני הוליווד עונה 2?

פרק מעולה!

היה פרק מעולה! אהבתי את הקומדיית טעויות הקטנה-גדולה שהייתה, גם עם נועה והחבורה וגם עם אבנר ומייקל[למרות שהם סתם נדחפו לפרק]. שני מקסימה, התגעגעתי אליה ולדינמיקה שיש לה עם החבורה. רננה הפתיעה אותי, לא חשבתי שלולה ואוסי היו טיפשות מספיק כדי לספר לה על התוכנית מלכתחילה. לפי איך שרננה אמרה את הכל נשמע שהיא באמת לא אוהבת את בוקי/דני... הייתי בטוחה שמיה ראתה את נועה של 86' שכלואה בבית של לולה [זה יקרה. העלילה גם ככה נשמעת כל כך מועתקת מסוף העונה שעברה, שזה לא פלא אם זה אפילו אותו תסריט..]. אבל, סתם עוד שטות ו"זמן מריחה" עם ה"מיה?" הזה..
חוץ מזה, נועה יכולה לדעת את כל מה שיקרה, ולא לומר מילה. זה גם מסביר למה נועה כל כך מיהרה לספר לכל מישהו שיהיה על מה שקרה קצת קודם.

Princess Galush

New member
אני לא יודעת מה אני אעשה כשיגמר דני הוליווד

בלי נועה ורינגו.. כבר שכחתי כמה מדהימים הם ביחד

כ"כ נכון !! @

אני באמת גם לא יודעת מה אני יעשה כשייגמר זה איכשהו נתן לי את השגרה הזאת של לצפות בפרק , והסדרה ס"הכ נורא נורא חמודה וכייפית כזו ניתן לומר :) ועוד עכשיו שדני נסע לאמריקה ולא בטוח מה יחזור , מה שבטוח שבנתיים אין עונה שלישית .. מה שנורא חבל . :X

עוד פרק יפה

נועה ורינגו כאלה מתוקים ביחד
המעברי זמן האלה מתחילים להסתבך, מקווה שיסגרו את זה יפה הפעם. אם כן זה יהיה טוב מאד. עפרה יודעת על המזוודה, החבורה יודעת שהמזוודה אצל אוסי ושאוסי יודעת. רק רננה הייתה שונה, מוזרה ויבשה כזאת. ומאבנר נמאס לי סופית.

nk29

New member
פרק נחמד.. אבל אני לא מבין.. מה לא ברור?!

הכניסו את מיה מודל 68 כדי להחזיר את נועה לרצף הזמן שממנו היא נלקחה. כצפוי החבורה של דני ושות' יגלו שלולה עומדת מאחורי הכל - ויסדרו שיירו בלולה לפני שנת 86, כך שכשהם יחזרו ל2009 - לולה לא תהיה כדי להרוג את דניאלה או כדי להרוג את נועה. אם לא יהרגו את לולה ואוסי - התסריטאים זרקו רעיון לא רע בכלל - לזרוק את לולה ואוסי לתקופה כמו האינקוויזיציה, ולשרוף את המזוודה - כך שלולה לא תוכל להגיע ל2009. הדבר היחיד שלא מסתדר זה: אם הישות ששפטה את דני ושות' בגלל שנסעו בזמן (חזי), אמרה להם שאי אפשר להרוסאת המזוודה - איך ישרפו אותה? איך יסגרו את הפתח כדי שלולה לא תעקוב אחריהם ל 2009?

למעלה