פרק 95

כל הכבוד

פרק מדהים מדהים!!!! רק תקחו כבר את המזוודה משם! וואו. בפרק הקודם לא הייתי בטוחה אם יתקדמו או שסתם מתח, אבל הפרק הזה היה המשך מצוין. מושיקו סוף סוף מגלה את אבא שלו וגם שומע למה הוא בא. התכנית מתגלה. עכשיו בני משפחת הוליווד יודעים ממה להזהר ויכולים לתכנן, רק מה הם הולכים להגיד לרננה? עפרה לא משנה שוב את העבר במקום אוסי אלא פשוט מצלמת. ככה ההריון נשאר והקשר עם מושיקו לא יחזור. עם כזאת גאונות למה היו צריכים את ה'לאס וגאס' של אוסי?? למה? תראו כמה אפשר להתפרע עם המזוודה הזאת גם בלי להרוס!

l Danielle l

New member
איזה פרק תותח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בואנה, הפתיעו אותי. סופסוף פרק על רמה, בלי מתיחות ומריחות, דיברו דוגרי. אןיאין, מעולה, אהבתי אהבתי אהבתי.

פרק מעולה, סוף אדיר!

אהבתי את הגילויים של מושיקו על דני, היה מיוחד ומעניין. (והגיע הזמן כבר) הייתי בטוחה שדני ומושיקו ילכו חזרה לחדר, אחרי כל זה, אבל הסתומים באים לשם... היום היה אמבוש על המזוודה, שמתם לב? כוווולם נסעו בה XD חבל שמרחו עד עכשיו, היום היה מעולה, ומפתיע. מעניין מה יקרה ביום ראשון. P= פרק תותח. החזיר את כל הציפיות שהיו לי מהסדרה. [ד"א זו רק אני או שזה כ"כ ברור שנועה לא מתה? גם עם רינגו שממשיך לחפור, גם עם לולה ואוסי והספר..]

אם נועה לא מתה

למה כולם אומרים שהיא כן? ולאיזה קבר רינגו לקח אותה? הבחורה סתם הלכה ולא חזרה והחליטו שהיא מתה ועשו לוויה?

לא ראינו את רינגו לוקח את נועה

הוא לקח אותה לבית של חיים ואהובה, את מה שהיה באמצע לא הראו לנו. כנראה שבבי"ח החליטו שהיא מתה, אמרו את זה לכולם ואז לולה באה ולקחה אותה. אחרת לא היו מזכירים את נועה כל דקה וחצי, כמו שקורה פתאום אחרי שהם עברו מימד. או שאולי ההסברים שלי לא היו נכונים, וזה יהיה פאק בעלילה או איזשהו סיפור מפגר כמו שהיה עם גבעון בעונה 2.

רק תגידי, זה נשמע לך הגיוני, באמת?

בסוף הפרק שאוסי שינתה את העבר וראו את דני עם רננה ולולה חשבתי שבטח עכשיו נועה חיה כחלק מהשינוי. אבל אח"כ רינגו אמר שהיא מתה ובהמשך עוד פירט איך - שהיא מתה לו בידיים!! וכל הסבר אחר מה קרה מאותו רגע ישמע הזוי מאד.

כבר היו הרבה תקדימים בהיסטוריית

"הטלנובלות של טד"י " לרגעים הזויים יותר ופחות. אז אני עדיין מאמינה שזה יכול לקרות, בעיקר לאור הדיבור הבלתי פוסק סביבה.

אהבתי ברמות מטורפות !!

זה היה פרק אחד הטובים אבל אסור לשכוח שאלה באמת הפרקים האחרונים הם תמיד הכי טובים , ותראו מה זה השאירו אותנו במתח עד ליום ראשון .. התחלתי קצת לקלוט את העניין .. חבל באמת שלקראת הסוף , אבל הפרק של היום היה מותח וממש ממש מצא חן בעייני :) מחכה ליום ראשון בקוצר רוח ..

למעלה