פרשת דרכים- גלי עיזרי לי בבקשה???

karma22

New member
פרשת דרכים- גלי עיזרי לי בבקשה???

אני באמצע בלאגן, ראשי טרוד מאוד. אני פרודה מיזה שנתיים עברתי המון מאז, עדיין במאבקים משפטיים שהולכים ומסתבכים ואני לא מוצאת דרך לגישור הפרוד לא מרפה ורוצה להותיר אותי ואת שלושת ילדיי בסכום לא ריאלי והעלים כספים אחרים שאגר לעצמו ללא ידיעתי. חוץ מכך יש לי קשר רומנטי עם לא פנויי משהו שהחל כהלצה הביא אותי למבויי סתום, בכדי לצאת ממנו התחלתי עכשיו קשר עם אדם אחר פנויי ועל פניו נראה מאודדדד איכותי רק שאני מטבעי לוקח למן להסתחרר ולפתח רגש. זהו בקצרה אני ממש אשמח לקבל את עצותייך מה את מרגישה וחושבת אני ממש על סף לקחת משהו לאיפוס עצביי כדי שאוכל להתמודד עם העוצמה הרבה שחיי סופגים זהה זמן רב איל לי ולמשפחתי ש ק ט !!! רב תודות

../images/Emo140.gifתשובה ופרח

לא ציינת שם ותאריך לידה ..בכל זאת אני מקבלת תקשור לגבי כותבת הודעה זאת: איבדת אמון בבני אדם. במיוחד בגברים, דבר שהחל אצל אביך ונגמר בגרושך. הבעל אינו יודע לוותר, טיפוס עקשן, אוהב כסף מאשר אנשים , מכיר הרבה אנשים- אבל שימי לב- מער מאד חברים. הוא עצמו אינו בוטח באנשים וחושב שכולם רוצים ממנו משהו. על מנת לסיים את הסאגה המתמשכת הזאת: לקחת עו"ד ולתבוע את חלקך, מזונות עבור הילדים + מדור. התהליך הזה יסתיים בחודש 11/09 ולא זה ידחה ב4/2010 וחבל לדחות. כי אין לך מנוחה ושקט, את בסה"כ רוצה שקט , אהבה, מגע והבנה כל כל יצור אנושי חי. לגבי זוגיות או קשר עם נשוי- לברוח ומהר. לגבי קשר עם פנוי - קדימה ומהר ,בל תפספסי אותו. תשני את ההבנות שלך לגבי עצמך- עשי הכל על מנת שלך יהיה טוב , ולא לאפ אחד אחר. כי: שכלך טוב= לילדים טוב= לסביבה טוב. כשאת משחררת אותך = את גם משחררת אותו ופותחת בפניו עולם שלם. להמשיך את חייו להכרויות ותובנות חדשות. את תמיד יכולה לפנות לי אלי למייל. תחום זה מוכר לי גם אני הייתי פרודה כשנה אבל שבועיים אחרי שהפכתי להיות 'פרודה' הכרתי לי זוגיות בריאה שהפך לבעלי המקסים ,תביני - לא וותרתי על האושר שלי - כי הוא שלי ולא שייך לאף אחד אחר. קפיש?

למעלה