פשיטת רגל

פשיטת רגל

שלום רב,
מזה כחמש שנים אני עם סיפור של עיקולים הוצאה לפועל וכו.
חליתי לפני חמש שנים באנורקסיה ומשם התפתחו עוד מחלות לצערי ואני מטופלת על ידי רופאים מומחים.
אני כבר לא באנורקסיה אבל קשה לי ברמות שקשה לתאר לעשות סדר וארגון אני גם עם הפרעת קשב וריכוז לא קלה.

ההליך בהתחלה נמרח לדעתי [עו"ד מהסיוע המשפטי] כי במצב שהייתי ועורכת הדין ידעה על כך, היה צריך לעשות
משהו ולדווח על מצבי הבריאותי ולא נעשה כך.
לא תיקשרתי עם אנשים בכלל.

באחת הפעמים שהתקשרתי שאלתי אם יש דיון ואמרה לי שלא ושהיא תודיע לי.
באותו יום קרה שאושפזתי בבית חולים לשבועיים ובזמן הזה היה משפט עליו לא הודיעה לי.
כששוחררתי אחרי כמה זמן קיבלתי מכתב שהתיק נסגר בגלל שאני לא באתי למשפט וקודם לכן לא מדווחת חודש בחודשו
על הכנסות והוצאות.
לא דיווחתי בגלל שהייתי מאושפזת לעיתים וגם שיקול הדעת שלי שאף לאפס והוגדרתי בסכנת חיים על מסמך רפואי.
אבל עורכת הדין אמרה אין את חייבת לדווח.
הגשתי בקשה והסברתי ומחדשים לי את ההליכים לפשיטת רגל.
הענין שאני חושבת שבנכות ובחולי שלי צריך לתת הפטר מה גם שהחוב מלפני 17 שנה שיקים שנגנבו לא שקניתי וזלזלתי בתשלומים.

אני שוב צריכה לארגן ניירת ושוב נכנסת ללחץ וזה מחזיר לי מחלה שנעלמה.
מה עלי לעשות.
האם לכתוב לסיוע מכתב כלשהו ואיזה.
האם לתת מכתב מהפסיכיאטרית שלי על מצבי?
אני רוצה לגמור עם זה לא יכולה יותר.
חלק מהסכיזופרניה נבעה מחרדות העיקולים.

אודה על תשובה

פשיטת רגל - הפטר הוא הליך, לא מגיע מעצמו.

אלמונימית שלום,

צו הפטר מגיע רק לאחר שאדם נמצא בהליך פשיטת רגל. ההפטר לעולם אינו מגיע מעצמו,
גם אם האדם נמצא זמן רב בתהליך פשיטת הרגל, גם אם הוא חלילה חולה וגם אם נסיבותיו האישיות קשות
ומצדיקות מתן הפטר ומחיקת החובות.

החייב ומי שמטפל בו הם אלה שצריכים ליזום הליך הפטר ולהגיש בקשת הפטר מסודרת ומנומקת
לבית המשפט המחוזי כדי שתהליך ההפטר יתחיל.

בדרך כלל הליך ההפטר הוא מורכב והכנתו וליוויו דורשים מקצועיות וניסיון.

לכן לא מומלץ לנסות לבצע את ההליך לבד ולהיעזר לשם כך בגורם מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום.

אמיר דניאל 050-5919502 http://www.hovotout.blogspot.com

iicרjית

New member
את פשוט צריכה

לשתף פעולה עם העו"ד ולעמוד בהליך של פשיטת רגל. ההפטר יגיע רק לאחריו וגם לאחר תנאים מסוימים.

למעלה