פשש, שווה, מזל טוב.

BaR 5

New member
../images/Emo191.gif לאלאלללאל

SN.. אבל מעפנים כאלה XD נממ. ובקשר למגרש ביתי... קראתי הרגע משו על זה שSN קיבלה רייטינג יותר גבוה מוואן טרי היל... ו....ההשלכות של כך < לא שאני זוכרת מה הן היו
>

Nitzan122

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gifלא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שיבטלו מה שבא להם רק לא ורוניקה! ראית את זה בכלל? זאת הסדרה הכי מדהימה שיש
מגרש ביתי דווקא ראיתי את כל העונה הראשונה ולא אהבתי...

MelindaW

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gifכן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לא, לא ראיתי את הסדרה. גם ככה יש לי יותר מדי סדרות על הראש גם בלי הסדרה הזאת
בעיני הסדרה הכי מדהימה שיש זה "אבודים"
אני מאוד אוהבת את "מגרש ביתי"
אבל שלוש הסדרות שאני בחיים אבל בחיים לא יוותר הן: "מכושפות", "אבודים" ו"SN"

Nitzan122

New member
טוב נו...

אז את לא יכולה לשםוט את זה אם לא ראית... רק עצה- כשיהיה לך זמן- תראי ורוניקה תאמיני לי שלא תצטערי

MelindaW

New member
תראי...../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

אני לא בא בקטע של לשפוט את הסדרה כי אני באמת לא יכולה לשפוט כי לא ראיתי
וגם זה לא מה שאמרתי ולא לזה התכוונתי, מצידי שהסדרה תמשיך להיות משודרת אבל ברגע שהסדרה הזאת יכולה להשפיע על המשך שידורי הסדרה שאני רואה ואוהבתי אז זה מתחיל להפריע לי וזאת הייתה הכוונה שלי
אני מקווה שהסברתי את עצמי טוב

Charmed Gal

New member
זנוּת../images/Emo70.gif../images/Emo46.gif../images/Emo190.gif../images/Emo191.gif../images/Emo196.gif

בחיים לא את ורוניקה! SN יכולה ללכת בשקט ואם יש "ורוניקה מארס" לא אשים לב. ורוניקה היא אחת הדברים הכי טובים שקרו לטלויזיה. עם כל אהבתי גם ל"גילמור" ו"טרי היל" ויש המון המון המון המון אהבה לשתיהן ובחיים לא ארצה לראות אף אחת מהן מסתיימת, אני מעדיף כבר ש"גילמור" תגמר כי "ורוניקה" בחיתוליה ויש לה עוד עתיד מבטיח בעוד ש"גילמור" כבר זקנה וגם ככה על סף סיום(רוב הסיכויים ש-7 תהיה אחרונה).
הסדרות שאסור להן להסתיים מבחינתי הן: מכושפות(איך אחיה בלעדיהן? איך? כבר 8 שנים אנחנו יחד
), סמולוויל(שרק הולכת ומשתפרת מעונה לעונה והעונה ה-5 וגם ה-4 מעולות, לויס וקלואי
), ורוניקה מארס(need I say more?) ובשלב זה, The O.C - התמכרתי, ראיתי שתי עונות וחצי בערך בחודש-חודשיים.
כמובן שאני צופה בעוד רק איזה 35435 סדרות, שגם ביניהן יש כאלה שממש לא ארצה לראות מסתיימות, כמו "עקרות בית נואשות", "אבודים", "איך פגשתי את אמא שלך" ואחרות, אבל אלו החשובות ביותר...

MelindaW

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

איך אתה תחייה בלעדיהן
איך אני יחייה בלי מכושפות
גם אני רואה אותה כבר מעל 8 שנים
אני עדיין בהכחשה שזאת העונה האחרונה, עד שאני לא יראה את לוח השידורים של העונת השידורים הבאה בארה"ב ולא יראה את מכושפות ברשימה ורק אז אני יקבל את סופה של הסדרה
לא רוצה את הסוף של "בנות גילמור"
לסמולוויל לא התחברתי
את The O.C לא יוצאה לי לראות. ושאני לא יתחיל לדבר על
"אבודים"
אני מכורה לסדרה הזאת
ויש עוד רשימה גדולה של סדרות אחרות שאני רואה

Nitzan122

New member
מכושפות

דווקא כבר חייבת להסתיים לדעתי, גם אני הייתי חולה על הסדרה הזאת אבל היא מתדרדרת בקצב, ואלא אם יקרה בעונה 8 איזה נס זה כבר לגמרי מאוס וכבר הגיע הזמן להיפרד ממכושפות... ורוניקה בהחלט חייבת להמשיך
אין דבר יותר טוב מורוניקה... סמולוויל אני רואה וממש אוהבת ואת החצי הראשון של העונה החמישית כל כך אהבתי! ראיתי כל פרק כמה פעמים... אבל
עונה 5 של סמולוויל: מאז הפרק המאה זה נעשה כל כך מעצבן! כל הקטע עם קלארק ולאנה כל כך עולה על העצבים! או שהוא יספר לה פעם אחת ולתמיד בלי חזרות בזמן ובלי מחיקת זכרונות או עוד כל דבר מטומטם אחר שהתסריטאים המעצבנים ימציאו או שכבר יפרד ממנה אחת ולתמיד! 5 עונות לא מתחו את זה מספיק? אפילו הם הגיעו למסקנה הגאונית שזה לא יכול לעבוד ביניהם עם הסוד של קלארק אז די כבר! עד לאותו פרק אהבתי את לאנה- עכשיו היא (כי כל מה שנותנים לה לעשות בערך זה להתלונן עליהם) וכל המצב שלהם כל כך עולה על העצבים שבחיים לא הייתי מאמינה שאני יגיד את זה לפני 512 אבל- היה עדיף שפשוט לא היו מחזירים את הזמן אחורה! ואגב מה היה הקטע בפרק האחרון שהיא שואלת אותו אם הוא אוהב אותה? לפני חודש הוא הציע לה נישואים ופתאום הוא בכלל לא אוהב אותה? (או שככה זה נראה לפחות...) אוף די זה כבר ממש מעצבן אותי! אגב סליחה, פריקת עצבים... אני לא מכירה אף אחד שרואה סמולוויל

Charmed Gal

New member
לא מכירה אף אף אחד../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

איך תקראי לזה? אופס, בוקדם שמתי לינק לפורום הזה.

רועי123456

New member
לא!!!!!!!!!!!!!111

חס וחלילה שיבטלו את ורוניקה היא ועקרות בית נואשות וסמולוויל הסדרות הכי שוות!!!!!!!!!!!

MelindaW

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

כל אחד והטעם שלו

BaR 5

New member
../images/Emo191.gif איזה כיף לנו ^^

חח היי אני בר
תהנה!

Charmed Or

New member
../images/Emo123.gif../images/Emo112.gif