פתחית חשבון בארהב בלי להגיע לשם

מצב
הנושא נעול.

schwarzi

New member

שלום,
מצאתי באינטרנט את החברה הזו: https://www.omega-rl-inv.com/פתיחת-חשבון-בנק-בארהב.html
אשר מאפשרת לפתוח דרכה חשבון ב BofA ללא הגעה ב 700$.
1. האם מישהו מכיר את החברה או עשה זאת דרכם בעבר?
2. האם יש מכירים דרך נוספת לפתוח חשבון בארהב ללא הגעה?
הדבר דרוש לי לטובת השקעות בנדלן.
תודה

vinney

Well-known member
מריח רע

שלום,
מצאתי באינטרנט את החברה הזו: https://www.omega-rl-inv.com/פתיחת-חשבון-בנק-בארהב.html
תודה
מריח רע
בנקים מחוייבים לזהות את בעלי החשבון באופן אישי, בנקאי לא יכול לפתוח חשבון למישהו על סמך צילום דרכון שמישהו אחר מביא. זה פשוט לא חוקי.
&nbsp
פה כנראה מדובר במישהו שמכיר מישהו שעובד בסניף הבנק הספציפי הזה, ולכן גם מציעים לך רק את הבנק הזה ולא "כל בנק לבחירתך". בסופו של דבר הבן אדם הזה בבנק יתפס, וכל החשבונות שנתפחו בצורה כזאת כנראה שיעברו ביקורת קפדנית של הרשויות.
&nbsp
האם אתה מוכן להשתתף בניסוי?

פתיחת חן בנק בארהב בלי להגיע לשם

שלום,
תודה
מציע לישראלים לטוס לארה"ב ולפתוח חן בנק.
לא לתת פתח למורשה חתימה צד ג' בחשבון.זה פתח מאוד מסוכן.
אם כן, אז רק עו"ד רשום ומורשה, ושוב גם זה לדעתי עדיף להימנע.
ישנם גם אפשרויות אחרות. זה אמנם מוגבל יותר לעומת חן בנק אבל צריך להיות מספיק בשביל לנהל תקבולי השכרת בתים וגם לא פותח לחשיפה מול נוכלים שיגנבו לכם את כל הכסף בחשבון בנק. אני לא מכיר את הכותב כאן ספציפית, ומדבר באופן כללי על הגישה של לאפשר לגורם צד ג' גישה לחן הבנק שלך. זו דעתי וכבר שמעתי על הרבה אני מדגיש לא מעט אלא הרבה ישראלים שנתקלו בבעיות בגלל השטות הזאת, ולאו דוקא בגלל נוכלות אלא גם סיבוכים כמו חשבונות בנק שנסגרו בפתאומיות והכסף נשלח אל מורשה החתימה ולא אל בעלי החשבון שעבורם זה נפתח. אני לא בעד. שיהיה לך בהצלחה!

regigi

New member
פתיחת חשבון בנק בארהב

מציע לישראלים לטוס לארה"ב ולפתוח חן בנק.
לא לתת פתח למורשה חתימה צד ג' בחשבון.זה פתח מאוד מסוכן.
אם כן, אז רק עו"ד רשום ומורשה, ושוב גם זה לדעתי עדיף להימנע.
ישנם גם אפשרויות אחרות. זה אמנם מוגבל יותר לעומת חן בנק אבל צריך להיות מספיק בשביל לנהל תקבולי השכרת בתים וגם לא פותח לחשיפה מול נוכלים שיגנבו לכם את כל הכסף בחשבון בנק. אני לא מכיר את הכותב כאן ספציפית, ומדבר באופן כללי על הגישה של לאפשר לגורם צד ג' גישה לחן הבנק שלך. זו דעתי וכבר שמעתי על הרבה אני מדגיש לא מעט אלא הרבה ישראלים שנתקלו בבעיות בגלל השטות הזאת, ולאו דוקא בגלל נוכלות אלא גם סיבוכים כמו חשבונות בנק שנסגרו בפתאומיות והכסף נשלח אל מורשה החתימה ולא אל בעלי החשבון שעבורם זה נפתח. אני לא בעד. שיהיה לך בהצלחה!
פתיחת חשבון בנק בארהב
הי לפי מה שהבנתי, היום זה לא פשוט לפתוח חשבון בנק בארהב גם אם אתה שם פיזית, בדרישות של הבנקים בכדי לפתוח חשבון עסקי אתה צריך שיהיה לך רשיון נהיגה של אחת המדינות או באמצעות הSSN
אני מודע לזה שבעת פתיחת LLC ניתן לפתוח גם EIN אך נשמע לי לפי הדרישות שזה לא מספיק... מה הן אותן "אפשרויות אחרות" שציינת בהודעתך מבלי להתעסק עם צד ג'?

מצב
הנושא נעול.
למעלה