פתיחת חלון קטן ללא titlebar..

pol 567

New member
פתיחת חלון קטן ללא titlebar..

הי אני מעוניין לפתוח בלחיצה חלון חדש, קטן ללא שורת הכתובת ,וללא כפתורי הסגירה והפתיחה הרגילים של אקספלורר. לפני שאתם אומרים שזה לא אפשרי, אני חייב לציין שיש עשרות אתרים,עשרות,שמשתמשים בחלונות קטנים ויפים ללא שורת כתובות וללא מסגרת. השיטה הרגילה היא להכניס בתוך window.open הגדרה titlebar=no, אבל לפי תגובות שקראתי ,זה לא עובד עוד. בפורומים בעולם טוענים שזה לא אפשרי , באופן ממש מוזר.... יש עשרות אתרים שמשתמשים בזה. אפילו כאן, לחצו על הרשמת משתמש,או כניסה,ויפתח לכם חלון קטנטן ויפה, ללא כל השטויות שיש באקספלורר מסביב..פשוט חלון חדש וקטן מעוצב לפי רצוני. אז איך עושים את זה ??????? תודה..

pitoach

New member
---->

הרעיון פשוט... הדפדפן נועד לשימוש הלקוח ולא האתר ולכן הגישה של חלק מהחברות זה לתת ניהול מלא של האפשרויות ללקוח (זה שגולש ומפעיל את התוכנה של הדפדפן). לכן אם הלקוח לא רוצה לאפשר לאתר לבצע משהו למה לא לתת לו את האפשרות הזו? בדוק את הקישור הבא לגבי הגדרות שהלקוח יכול לקבוע למשל בFF http://kb.mozillazine.org/Dom.disable_window_open_feature.location

pol 567

New member
תודה ילדה בלבן! זה פשוט וקל. בעייה קטנה..

כל הדוגמאות ברשת,אבל כולן, מדברות על פתיחת תמונה בעזרת הסקריפט. אני מעוניין לפתוח URL אחר, או איזה פורם שאני מעצב -שיהיה בתוך החלון הקטן. ניסיתי את הדבר הבא : < a href="http://www.site.co.il" rel="lightbox"> ורק אם במקום האתר יש לינק לתמונה ,זה עובד יפה, אחרת ,במקרה הזה-לא קורה כלום בלחיצה. איך אני פותח דף אחר שעיצבתי, בעזרת השיטה ? למה הכל צריך להיות מסובך כלכך ??? אני מהנדס חומרה ,ואני חייב לומר שהנושאים הקשים ביותר שלמדתי לא היו מסורבלים כלכך כמו שפות תכנות הרשת האלו.. הן לא קשות, הן פשוט מסורבלות בכל קנה מידה. מסורבלות וחסרות הגיון ברוב המקרים.

pol 567

New member
כן. בטוח. הלינקים שהוספת..

לא ממש קשורים, הלינק הראשון והשלישי לא מכילים שום מידע ממשי איך עושים זאת. הלינק השני, אכן עושה את העבודה ושם כמובן מדובר על THICKBOX ולא LIGHTBOX בין ה2 יש הבדל גדול. הבעיה נפתרה כבר, והבנתי אחרי מחקר שזה אכן לא אפשרי, אלא עם THICKBOX . לכל מי שמעוניין , תעבדו עם THICKBOX כי LIGHTBOX לפי מה שכתוב בפורומים לא עובד עם לינקים אלא אם משנים קוד.

pitoach

New member
ברור לך שמה שאתה כותב הוא קצת שטות ../images/Emo13.gif ---->

האמירה שלא אפשר היא ממש מצחיקה כשחושבים ש THICKBOX או LIGHTBOX הם בסך הכל אובייקטים שמישהו הכין עבורך בשפת JS והכל פשוט מהווה קוד JS כך שאם זה אפשרי ב THICKBOX זה גם אפשרי ב JS (כי THICKBOX כמובן כתוב ב JS ). כמו כן תמיד אפשר לעטוף שכבה בשכבה מסוג אחר עליה זה כן "אפשר לביצוע" השאלה שלך לא היתה כיצד עובדים ב THICKBOX או ב LIGHTBOX ולכן הפתרון שניתן לך הוא בדיוק מה שרצית אני חושב (לא הכינו לך קוד מוכן אולי אבל בהחלט כיוונו אותך לפתרון נהדר וכעובדה מצאת את הפתרון בזכות התשובה של ילדה) * הערה: סביבת הפיתוח JQUERY זה בסך הכל קוד JS נחמד שאנשים טרחו להכין על מנת להקל על אנשים על ידי כך שהם יכולים לשלב את הקוד של הסביבה ולעשות שימוש בקוד זה (למשל באובייקטים שפותחו שם, בפונקציות שמישהו הכין וכו'). כל מה שאפשר עם JQUERY אפשר ב JS כמובן כי זה בעצם כתוב ב JS גם ככה

pol 567

New member
ממש לא שטות..

סך הכל כתבתי, מה שכתוב בעשרות פורומים של אנשים שמבינים יותר ממני... אם תקרא טוב תבחין שכתבתי שזה לא אפשרי מהבחינה שזה דורש שינוי קוד בסקריפט, \ לעומתו thickbox מגיע עם האפשרות הזו ללא שינוי הקוד אלא תוספת של כמה מילים בHTML .

pitoach

New member
אל תאמין לכל מה שאתה קורא בפורומים

ואל תהיה בטוח שאין לך מישהו יותר מקצועי במקום בו אתה נמצא
* אני לא מדבר על אדם מסויים אלא על אמירה כללית. לא תמיד האנשים ההם יותר מהאנשים האלו רק כי הם מופיעים בפורום באנגלית, מה גם שהאנשים האלו יכול להיות שהם גם התומכים בפורומים ההם
אני חושב שכדאי לחקור על האנשים מעט (גוגל) לפני שאתה מקבל את הדברים שלהם כעובדות ובעיקר גם אחרי זה תמיד תטיל מעט ספקנות בכל תשובה הערה: אלא לא מילים ב HTML אלא "מילים" ב JS
העובדה שאתה מכניס "מילים" בתוך הקוד של HTML לא הופך אותך ל HTML תמיד ודפדפנים יודעים לשלב JS או CSS ביחד עם HTML גם בלי המילה SCRIPT בסיטואציות שונות (למשל באירועים). כך שאולי שינוי הקוד קטן יותר כי אתה עובד עם קוד שמישהו הכין לך כך שיהיה קל יותר לעבודה אבל עדיין זה לא "ללא שינוי הקוד" וגם שינוי HTML זה שינוי קוד * אני חוזר בי מהמילה שטות אם היא פגעה
קבל את התנצלותי אם המילה הפריעה לך ולא היתה במקום, ואתה יכול לנסח את ההודעה שלי עם כל כותרת אחרת

למעלה