פתיחת פורטים בראוטר wize link

שרית^

New member
פתיחת פורטים בראוטר wize link

שלום, יש לי כבר 3-4 שנים ראוטר wize link (לא אלחוטי) בזמנו ניסיתי לעבוד עם תוכנת emule ללא הצלחה. (הבנתי שצריך לפתוח פורטים מסויימים בראוטר בכדי לאפשר עבודה עם התוכנה.. ). חיפוש בגוגל על שם הראוטר בלי שום פרמטרים נוספים נותן 16 תוצאות. מה שממש ממש לא מעודד
ואף על פי כן, החלטתי לנסות שוב
מכיוון שמדובר בראוטר ישן אני מניחה שיהיה קשה לתת תשובה מדוייקת. מה עלי לעשות בכדי שאוכל להשתמש ב emule. כמובן שאשמח לכל תשובה שתוכלו לכוון אותי. ד"א: מבחינתי הראוטר שקוף ואף פעם לא התעסקתי עם ההגדרות שלו. תודה.

rokey33

New member
ת:

בואי נתחיל בזה שנראה האם יש לך קודם כל גישה לממשק הנתב. התחל-הפעלה-cmd. תראי איזו כתובת רשומה ליד השורה getway. את הכתובת הזאת תקלידי בדפדפן שלך ותראי האם הצלחת להכנס לממשק. אם את נתקלת בהודעה של יוזר וסיסמה--חפשי אותו בחוברת שהגיעה עם הנתב או תשאלי משהו אצלך שמבין בזה. ואין דגם יותר מפורט של הנתב שיש ברשותך?

שרית^

New member
מצאת את ה IP

אבל, כאן נתקעתי. רישום ה IP בדפדפן נותן הודעת - cannot find server

cheif

Member
מנהל
OK

בתחתית של הנתב בטח יש מדבקה. תעתיקי לכאן את כל מה שרשום עליה.

שרית^

New member
כתוב הרבה

מה שנראה לי רלוונטי זה: annex A ו.. לוגו: CE FC אבל הC השני הוא שני C אחד בתוך השני

שרית^

New member
טעיתי בשם. מדובר ב wise link

יש לי קובץ עם צילומי מסך אבל, הוא גדול מהמותר. במידת הצורך אעלה אותו בחלקים

rokey33

New member
ת:

תעלי לפה את הפלט ipconfig /all שאת מקבלת. האם יש לך חומת-אש ברקע?

שרית^

New member
בבקשה הפלט

לגבי החומת אש. בקונטרול פאנל, מסומן שהיא לא פועלת (של וינדוס). אבל, יתכן שיש חומת אש של הנורטון?

cheif

Member
מנהל
זה ככל הנראה נתב תואם CONEXANT

מדריך יש כאן -- http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=20&msgid=11976264 ואת ה-FIREWALL של נורטון את צריכה להסיר.

rokey33

New member
אממ יכול להיות שאתה צודק..

אפשרי גם,להקליד פקודת arp -a ודרך שם לקבל את כתובת ה-mac של הנתב. נכנסים לאתר הזה: http://www.coffer.com/mac_find/?string=00%3A0e%3A2e ושם להכניס 6 ספרות של ה-mac אדרס של הנתב, ואז אפשרי לדעת לאיזו חברה הנתב שייך.

שרית^

New member
אכן זה של conexant

הסתכלתי במדריך. וראיתי שאצלי מכוון IP ו DNS אוטומטיים. ובהגדרות שבקובץ הם מוסיפים את ה IP. האם זה מה שעלי לעשות? בסה"כ הראוטר מחובר לשלושה מחשבים ועובד מצויין כבר כמה שנים עם ההגדרות האלו. עד כמה שאני הבנתי ההגדרות הן בשביל להפעיל את הראוטר ואצלי הוא כבר עובד. כל מה שאני צריכה זה לפתוח פורטים בשביל ה emule.

למעלה