פתיחת תיק לפרילנסר

מצב
הנושא נעול.
פתיחת תיק לפרילנסר

פתיחת תיק לפרילנסר
מצטרף להודעה שמתחת.
גם אני שוקל להתחיל לעבוד כפרילנסר בתרגום. החברה שאצלה ארצה לעבוד מבקשת להנפיק חשבוניות. להבנתי צריך לפתוח תיק במס הכנסה.
איך זה מתבצע? מה צריך לדעת?
כמו כן גם אני הבנתי שקשה לסגור תיק מס הכנסה, מדוע זה כך.? אם לא אסגור ואשאיר אותו פתוח אך ללא הכנסות בבוא היום מה ההשלכות בכך?
האם ניתן לפנות לבן משפחה שלו עסק פרטי ולהוציא חשבוניות על שמו? האם זה ישפיע עליו לרעה? האם נהוג לפצות במקרה כזה?
תודה

פתיחת תיק

פתיחת תיק לפרילנסר
מצטרף להודעה שמתחת.
גם אני שוקל להתחיל לעבוד כפרילנסר בתרגום. החברה שאצלה ארצה לעבוד מבקשת להנפיק חשבוניות. להבנתי צריך לפתוח תיק במס הכנסה.
איך זה מתבצע? מה צריך לדעת?
כמו כן גם אני הבנתי שקשה לסגור תיק מס הכנסה, מדוע זה כך.? אם לא אסגור ואשאיר אותו פתוח אך ללא הכנסות בבוא היום מה ההשלכות בכך?
האם ניתן לפנות לבן משפחה שלו עסק פרטי ולהוציא חשבוניות על שמו? האם זה ישפיע עליו לרעה? האם נהוג לפצות במקרה כזה?
תודה
פתיחת תיק
שרון שלום, לצורך פתיחת תיק ברשות המיסים יש לגשת למשרדי רשות המיסים שבאור המגורים או שבאזור מקום העסק. אין מה לחשוש מסגירת תיק במס הכנסה למרות שלעיתים מדובר בהליך שמתארך בשל הצורך בהגשת דו"ח או מסמכים נוספים שפקיד השומה דרש.

המלצתי להעזר ברו"ח או ביועץ מס. ברור לי שמדובר בהוצאה למי שרק פתח עסק אבל בכל זאת אני ממליץ על כך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה