פתרונות לבחוץ

גינגית29

New member
פתרונות לבחוץ

אשמח ללמוד מנסיונכן על הנקה/בקבוקים מחוץ לבית. ניסיתי להניק אחת ולתת בקבוק לשנייה תוך כדי, לא צלח לי מידיי (היונקת קיבלה הפרעות למכביר)

הנקה בחוץ

הנקה בו זמנית מחוץ לבית יכולה להיות מאתגרת, את צודקת,
את יכולה לקחת את הכרית אתך ובנוסף לכך לקחת סינר הנקה ושמיכה לשבת עליה אם את יוצאת למקום שיש בו פארק או גינה... יש בעיה עם זה שזה לא תמיד הכי דיסקרטי.
אם את על ספסל את יכולה להניק אחד ובו זמנית את השני להשאיר בעגלה.
בגדי הנקה יכולים לעזור, כמו כן התכסות בסינר הנקה.
את גם יכולה להניק תינוק אחד ואת השני לשים ליידך על הרגליים ו"לשעשע" אותו עד שהשני קצת נרגע.
אני גם נהגתי לצאת תמיד עם מנשא עליי בנוסף לעגלה כך שאם תינוק בוכה, תמיד המנשא יכול להרגיע אותו והשני נשאר בעגלה, אם הוא רגוע. ואחכ את מחליפה ביניהם...

האם את תמיד נותנת בקבוקים מחוץ לבית?

גינגית29

New member
בחוץ

משתדלת לצאת עם 2 בקבוקי חירום מהפריזר או שאיבה. בשבועיים האחרונים אני כמעט ולא שואבת כי עברתי להנקה מלאה. בעיקר אם הקטנה לא תתחבר יפה ותהיה מתוסכלת או אם אתקע במקום בו לא ניתן להניק. נדיר שהן לא מעירות אחת את השנייה בזמן האוכל כך שכמעט תמיד אני צריכה להאכיל במקביל.
כרגע אני מגבילה את עצמי למקומות עם חדרי הנקה. איזה סינר הנקה קיים בשוק ויכול להכיל צמד? יש לי של סימפלי גוד וזה משאיר סייד בוב מכובד מאוד

סינרי הנקה

בדיוק לפני כמה זמן מישהי שאלה ובדקתי.
סינרי הנקה יש המון סוגים
הסוגים הגדולים לדעתי הם: ינוקא ויוקא.
-יש כאלה עם קשת, זה יחסית דיסקרטי כי זה "תוחם" אתכם.

כרית ההנקה סן דיאגו בבה (המיוצרת בארה"ב) כולללת כבר וילון שמחובר לכרית ומאפשר הנקת תאומים דיסקרטית מאוד
הנה כאן:
http://www.yaelcohenj.co.il/%D7%A2%D7%9C-%D7%9B%D7...

למעלה