צבא פגישה עם קבן

אלמוני47

New member
צבא פגישה עם קבן

היי אני שנה ו שבע בצבא ספורטאי מצטיין האם שווה עכשיו לצאת מהצבא על נפשי21 ?נתנו לי ריטוק שבועיים בבסיס ואני לא יודעה מה לעשות גם הוצאתי גימלאים לסוף שבוע והם מחריחים אותי להשלים תימים שהייתי בגימלאים אני כבר לא יודע מה לעשות נמעס לי מהכול אפשר לקבל טיפים אך להתנהג לדבר עם קבן? אני לא יודע עם אני רוצה לצאת או לקבל פטור מלילות,תגידו לי מה עושים בבקשה?. הם לא מוצאים אותי לאימונים והכול חרא. ואני לא יודע מה בדיוק ההשלכות עם יוצאים מהצבא? אמרו לי שזה דופק תחיים איאפשר להוציא רישיון נהיגה? ושזה הורס תחיים? איאפשר לעבוד בכול מיני עבודות ? איאפשר להיות בנבחרת ישראל לטוס לתחרויות בנלאומיות כגון אליפות אירופה אליפות העולם ?אני לא יודע כלום תעזרו לי בבקשה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
חששות..

שלום אלמוני, אנחנו מבינים איך אתה מרגיש לכוד..מצד אחד נשמע שקשה לך מאד בצבא, שאתה כועס מאד על המערכת..ומצד שני חושש מההשלכות של פניה לקב"ן..פוחד שזה יעכב את הקריירה הספורטיבית שלך.. אנחנו לא שייכים למערכת הצבאית ולכן לא נוכל לתת תשובות מדוייקות לשאלות ששאלת..נוכל להפנות אותך לקרוא את המאמר הזה על פרופיל 21, ואולי גם לנסות לשאול בפורום סדירים.. ואם תרצה, תוכל לנסות לספר קצת יותר על הקשיים שלך בצבא..על ההתמודדות..

למעלה