צבע אדום בשדרות !

הממשלה עובדת עם הראש כבר הרבה זמן.

לכן היום היה היום בו ישראל ספגה הכי הרבה טילים בגזרת הדרום אי פעם. (כן, מסתבר שגם במלחמת ההתשה לא היה כ"כ גרוע). איזה מזל שהם עובדים עם הראש.

jokeron

New member
למרבה המזל של מי

של הפלשתינאים אולי כן. ואני לא מציע פה פתרונות... בשביל זה בחרנו ראש ממשלה וכל עוד אני לא יושן בשקט אז זה לא מקובל עליי!!

אלכס1234

New member
לקראת הבחירות (חשוב לקרוא!)

תהיה התגברות במספר הרקטות, כנראה יהיו גם פיגועים. הממשלה שתיבחר תהיה יותר פשיסטית, ותגביל את החופש הקטן שנותר לנו. זהו ניבוי קטן וחסר משמעות, אתם יכולם להתייחס אליו, או אם אתם מפחדים למות, זאת אומרת, סובלים מחרדה קיומית, אתם יכולים לקנות משהו בשביל להרגיש יותר טוב, הרי רק כך הצרכן הקטן ירגיש מאושר, לא? גם תרגישו יותר מאושרים גם תקנו מוצר שמזהם את הסביבה ונוצר במקום בו לא שמעו על זכויות אדם, ומנצלים את האדם בתנאי עבדות. העיקר שיהיה לכם משהו קטן וטוב להתנחם בו. קדימה לכו לבזבז כסף, ותקחו הלוואות, הרי בכל עיתון כתוב שהמצב הכלכלי על הפנים. קדימה למה אתם מחכים, תפתחו חסכונות ותזרימו עוד כסף לבעלי ההון. אל תשכחו לשים חיוך גדול על הפנים מחר מול הבוס, הוא אוהב אתכם, והכי אוהב את זה שאתם עובדים אצלו בשביל גרושים, קונים דברים שאתם לא צריכים, נכנסים למינוס ולכן חייבים לעבוד (ומי חייב לעבוד אם לא עבד, הא?), חוזרים הביתה ורואים ריאליטי ששוטף לכם אתם המוח ומטמטם אתכם. קדימה! תמשיכו להשריץ עוד ילדים, שיגדלו להיות בדיוק כמוכם, רק בגירסה יותר היפראקטיבית. תשלחו אותם לבית הספר, עם סורגים צבעוניים אני מבקש, אהה ואל תשכחו שיהיה צלצול מוזיקלי חמוד, הרי אנחנו לא רוצים באמת לדעת, ששם מלמדים אותם להיות עבדים מרצון כמוכם, לקום בבוקר, להישמע להוראות, לעשות את המטלות לחזור סחוטים הביתה ולראות עוד ריאליטי שיטמטם אותם טוב טוב, כמובן שאחרי רצחו להם את יצר הסקרנות הכה מזיק ביצירת מכונה שעושה ואינה שואלת שאלות. קדימה! תשלחו אותם לצבא, שם ילמדו אותם איך לרצוח טוב טוב, בלי רגשות אשם, ככה מהגנה עצמית, כי זו ארץ שלנו וטוב למות עבורה, במיוחד טוב למות למען בעלי ההון ששטפו לנו את השכל ועכשיו אנחנו מאמינים בסיפורים כאלו ואחרים. סיפורים, WELL, יהדות זה גם סיפור טוב, שם אין חרדה קיומית, שם פשוט מתכנתים מחשבות, YOU KNOW, כמו שבעלי ההון רוצים אבל שתעבדו גם בלילות ובשבת. זה משתלם יותר. הכלכלה אוהבת אותך, אתה לא תתנגד, אתה אבוד, מרגע שהתעצלת לבדוק מה משווקים לך מהילדות ועד הפנסיה. ביי. נ.ב אני יודע שרובכם לא קראתם את זה, נכון, הרי היום אתם אוהבים שיסכמו לכם הכול במשפט פרסומי עם חיוך מנצנץ. המשפט שלי הוא לכו _________

שמואל 20

New member
חח כל הכבוד לך

נהניתי לקרוא יפה לך. אני מסכים עם כל מילה . אולי אני אעשה מיזה שיר .

תמר36

New member
יש פתרון

נקנה כמה מאות לוחמי גרילה מתקציבי העיריות נרכיב צבא נאמן אותם כמובן הם יקראו צה"ד צבא הגנה דרומי - נבקש עצמאות למדינהיהודית דרומית 2 כמו בארצות הברית - ונגן על עצמינו - כי אף אחד ואפילו צה"ל לא יכול לשמור על ילדינו אנחנו אזרחים של מדינה אחרת . כמובן קסם אחד בקיסריה וברמת אביב ישנו את התמונה אבל עד אז הדרך רחוקה .. אחד שאכפת לו

קסאמים לא מגיעים לרמת אביב

טיל שיגיע מהרצועה לרמת אביב לא יהיה קסאם, אלא חזק בהרבה.

שי ז.

New member
הוא יכול להגיע מהגדה

ואז זה יותר קרוב משדרות. ב 67' נפלו פגזים ירדניים בגלילות.

למעלה