צבע נירלט 0197

צבע נירלט 0197

הי, אנחנו מתכננים לצבוע את הבית מבפנים ומבחוץ. בחרתי את 0335 לכל הבית ואת 0197 לצביעה של קיר אחד ולצביעה של נישות. שקלנו גם לצבוע עם 0197 גם את הבית מבחוץ. הבעיה שהגוון של 0197 נראה שונה במניפה לעומת דוגמת צבע ושונה על גבי הקיר החיצוני, לכן לא ברור לי מה אני אקבל צבע חום- בז' או אפור-בטון? על הקיר החיצוני- הוא נראה אפור.

צבע נירלט 0197- נירלט

שלום ענת,
הגוון 0197 הוא אפור חום, כלומר צבע חם.
במידה וישנו שימוש בגוון כשליכט על הקירות החיצוניים הוא יראה שונה לעומת הגוון שיתקבל בקירות הפנימיים של הבית.
הצבע מושפע מתנאי הסביבה בה הוא נמצא כגון שמש וחורף שגורמים לדהייה בצבע, תאורה שונה ואבק.
בנוסף, הגוון הנ"ל יראה כהה יותר בתוך הבית, כמובן שזה תלוי בגוון הכללי של הבית ביחס לגוון 0197.
במידה וצבע הבית הוא בהיר ה 0197 יראה כהה יותר.
אנחנו ממליצים לך להגיע למרכז נירלט בדיזיין סנטר (רחוב הלח"י 2, קומה תחתונה, מול קניון איילון, 03-6194244) שם תוכל להיעזר ביועצי הצביעה שלנו.
אנחנו ממליצים לך לראות את הגוונים בצורה מוחשית על-גבי פלטות בטקסטורות ובחומרים הרצויים לפני הרכישה.
לשאלות נוספות אנא פנה ליועץ הצביעה שלנו ב1-700-500-004.
תודה.

צבע נירלט 0197- נירלט

שלום איטה,
תודה רבה על התשובה המפורטת.
אנחנו נצבע בצבע סופר גמיש. לקחתי דוגמת צבע של 0197 ממרכז נירלט, ובדקתי גם ב"קיר ההשראה", הצבע נראה לי חם ויפה. אבל כשנסיתי על הקיר החיצוני זה היה נראה יותר אפור מחום - צבע בטון, ואז נבהלתי כי אני לא אוהבת אפור. יכול להיות הבדל בגוון הצבע בגלל שהקיר לא נקי? יש גוון דומה לא אפור?

למעלה