צהריים טובים

bimbo15

New member
צהריים טובים

איפה אתם???????
כבר מספר ימים שלא נכנסתם. אני מקווה שרק מסיבות טובות, ובקרוב נראה אתכם שוב.

קשה לי קצת להקליד. אני חוזרת כעת מביה"ח מטיפול בכף ידי, ואני מותשת לגמרי. כדי שתהיה לי חנייה, אני יוצאת מהבית שעת לפני הזמן. כמובן שכל חניות הנכים תפוסות (מכת מדינה), לא רק ע"י נכים, שזו זכותם, אלא ע"י כל העולם ואישתו. אני נכנסת למגרש ופונה ישר לקצה הרחוק, כי שם יש לי עדיין חניות. בימי גשם אני בצרה צרורה.

טוב, סיפרתי לכם סיפור, ועכשיו אני מצפה לשמוע מכם.

שיהיה לכם שבוע טוב ויום מקסים .

המון

לפעמים עדיף מונית על כל הטרטור של נסיעות וחניות

אני בתקופה וימים לא קלים.
היום קצת יותר טוב אבל עדיין לא יכולה ממש לעשות דברים שדורשים מוח.
מקווה שזו תחילת התרוממות מהימים האלה. אבל לא רוצה לפתוח פה ל-

אנסה להכין מרק, אם אצליח זה יהיה הישג עצום.

שבוע טוב לכל כוחותינו

Sigal H

New member
לפתוח פה לארנב?

חיבוקים לשתיכן.
&nbsp
בימבו, את נוהגת?
אני אל בתי חולים כמעט תמיד נוסעת במונית, על יתרונותיה וחסרונותיה. אבל גם אין לי רשיון נהיגה, לא חוכמה.
&nbsp
בכל אופן, אני שקועה בבירוקרטיה. מכירים את זה שאומרים לכם שאתם צריכים לבוא מחר על הבוקר עם כל הטפסים חתומים ומקוריים אבל לא מציינים אילו טפסים? אז ככה.
&nbsp
נו שוין. שיהיה לנו שבוע מוצלח.
בימבו, מחזקת את ידייך.
ויוי, מחזקת את מוחך...? נשמע מוזר. אשאיר זאת כך.
&nbsp

מן השפן

שהרי החילזון הוא מן השפן (ד. גליקמן)

על כל השאר רק יכולה להגיד שמאחלת דברים טובים. ולילה טוב

bimbo15

New member
ויוויאן יקירתי, תסבירי למוח שלך שאת זקוקה לו

ושלא ישב לנוח פתאום. מצטרפת לחיבוק של סיגלי.
וחיבוק גם לך, סיגל. ותדעי לך, שהביורוקרטיה היא חלק בלתי נפרד מחיינו. הייתי אומרת שחלק בלתי נפרד מגופנו. צריך ניתוח קשה כדי להוריד אותה מאיתנו.
באשר לטפסים, אנשים, כולל רופאים, עושים לעצמם חיים קלים ולא טורחים יותר מדי כדי להקל. אבל זה לא בהכללה. ישנם גם אחרים. אבל איפה הנשמות הטובות?

כן סיגלי, אני נוהגת. אין לי כוח למוניות. תמיד אומרים לי ששולחים לי תוך עשר דקות, ואני עומדת בחוץ ומחכה, כי הבית שלי הוא עורפי, ולא אשמע את הצפירה של המונית. למותר לציין שאני עומדת, וכמעט מתמוטטת לפחות חצי שעה. אז אני מעדיפה לצאת שעה לפני הזמן, מגיעה בנחת, נגשת לעגלת הקפה ומתפנפנת לי עם עוגה וקפה.
בכלל, אני נמצאת בביה"ח יותר מאשר בבית, בגלל כל הבדיקות, המעקבים ושאר צרות. כדאי לי לשכור שם חדר וזהו. אבל לא ירשו לי להביא את הכלבים והחתול..... ועליהם אני לא מוותרת. הפינוקים שלהם והאהבה שלהם שווים כל מאמץ.

טוב, קשקשתי כבר מספיק. נלך להכין דייסה.

יום נפלא לכולם, למרות האובך. אני מקווה שלא יגרום לכם בעיות.
וחיוכים מלוא השק.

bimbo15

New member
אגב, הרעיון שהחלזון בא מהשפן

קוסם לי מאוד. מזמן חשבתי על זה. תראו כמה הם דומים
ממש שתי טיפות שפן.

Sigal H

New member
לשם כך המציאו את הסלולרי, לא?

מר נהג, נא להתקשר כשאתה מתחת לבית.
משום מה, בגלל מצב ידייך, חשבתי שאת לא נוהגת. שמחה שזה מתאפשר לך, אם כי פחות כיף שאלו הן הנסיעות...
הלוואי שבמהרה תבוא אלייך תקופה נטולת בתי חולים ורופאים, והכלבים והחתול יקבלו אותך איתם במשרה מלאה.
&nbsp
מכל הבירוקרטיה מסתמן כיוון חיובי. רק, כמובן, אני צריכה להמציא עוד שני מסמכים ולקוות לטוב

bimbo15

New member
היי סיגלי, כשאני מתקשרת לתחנת מוניות, אני לא מדברת

בכלל עם הנהג. הפקידה אומרת שבעוד כך וכך רגעים תגיע אלי מונית. שטויות. לא מגיע אלא לאחר זמן רב. כמובן שאין טעם לבקש שיתקשרו אלי, כי היא מיד סוגרת את הטלפון לאחר שהיא "מתייחסת" לזמן שהוא אמור להגיע אלי.

תודה על האיחולים, אבל אני לא רואה אותם בעתיד הקרוב, וגם לא כל כך ברחוק.

הכלבים מקבלים אותי במשרה מלאה כשרק אפשר. אני מפצה אותם בלילה. אחד מהם תמיד ישן אתי, על השמיכה שעל הרגליים שלי. לא הייתי אומרת שזה הכי נוח, אבל מחמם את הלב ואת הרגליים.

מקווה שתוכלי להמציא להם את המסמכים במהרה. הם בהחלט יכולים לשגע את השכל.

מחזקת אותך עם חיוכים ופרחים. שוקולדים מותר לך? אז גם שוקולדים. איזה את אוהבת?

למעלה