צהריים טובים!

Lir האחת

New member
צהריים טובים! ../images/Emo39.gif

כבר יום רביעי, הסופ"ש מתקרב לו ..איזה כיף
מה הדבר הטוב שקרה לכם השבוע? האם יש משהו שאתם עובדים עליו בימים אלו, מקווים מאוד שתצליחו בו?
אני אתמול הגשתי את הסמינר האחרון! אני מרגישה שירדה לי אבן גדולה מהלב...
כיף כבר לסיים משהו גדול שעבדת עליו תקופה ממושכת!

lollapalooza

New member
שאלה טובה.

הדבר הטוב שקרה לי השבוע... לא קשור ללימודים, האמת. יותר באהבה
. יש מה דברים שאני עובדת עליהם, ומאוד חשוב לי שיצליחו. יש לי מחקר די עצום למאמר שאני אמורה לכתוב, וזה קשה ומסובך, אז מאוד חשוב לי שיסתדר... אני גם לומדת צרפתית, סתם כי בא לי, וזה גם מאוד תובעני וזה משהו שחשוב לי להצליח בו. מעבר לזה, יש התחלה של רעיון לאיזשהוא פרוייקט עצמי שעוד אין לו הרבה צורה, אבל אני מקווה שיתקדם. בינתיים זה חסר הגדרה אז אני גם לא אפרט
. ואם אני אקבל בחזרה את הפרו"ס שלי משנה שעברה, זה בכלל יהיה להיט.

Lir האחת

New member
../images/Emo140.gif

איזה כיף לשמוע
המון בהצלחה!! מצד אחד אני יודעת שזה מלחיץ שיש המון דברים שעובדים עליהם במקביל.. מצד שני, זה כיף מאוד להשקיע במשהו, לראות איך הוא צומח ומתפתח, יש למה לצפות...זה מספק, זה ממלא זה נותן בשביל מה לקום בבוקר... נסחפתי?... ככה אני מרגישה לגבי דברים חדשים שאני עובדת עליהם...
התחלת ללמוד צרפתית? איזה יופי!! ידיד שלי גם התחיל ללמוד צרפתית, הוא תמיד רצה ללמוד את השפה הזאת. הוא מאוד מרוצה מהלימודים.. איפה את לומדת?

lollapalooza

New member
אני לומדת את זה באוניברסיטה (את"א)

וזה לא נותן לי שום קרדיט אקדמי, למען האמת (אולי אם פעם אצטרך שפה זרה, יהיה לי פטור?) אבל אני עושה את זה בשביל ההנאה נטו. האמת שפעם השפה הזו עצבנה אותי אבל אז בא הקולנוע הצרפתי וגרם לי להתאהב... ואני נהנית, כשאני מבינה משהו
.

ChilD SouL

New member
בבית ספר.

עזבי את זה, יחד עם זה למדתי אנגלית וספרדית - בשלב כלשהו שילבתי 3 שפות במשפט אחת. מיותר לציין שעכשיו אני לא זוכרת יותר מדיי, נכון

Lir האחת

New member
מיותר בהחלט ../images/Emo45.gif

כמה שזה עצוב.. אבל זה ככה. משהו בשיטת לימוד דפוק! הריצפה עקומה!

ChilD SouL

New member
האמת היא...

שהייתי צריכה לבחור בין ערבית לצרפתית והיות ואני יודעת קצת ערבית ולמדתי את זה גם ביסודי החלטתי לוותר וללכת לכיוון הצרפתית וללמוד משהו חדש. ספרדית הוספתי רק אח"כ. חתיכת כאב ראש.

Lir האחת

New member
מממ

צרפתית למדתי בחטיבה...קיבלתי 95 ציון סופי, אבל כמובן שאני לא זוכרת כלום.... השפה הזאת..קצת... מעצבנת אותי..! לא יודעת למה
אני הייתי רוצה יום אחד ללמוד ספרדית, אני מאוד אוהבת את השפה הזאת.. ובמקרה שלי, זה מגיע מהטלנובלות
אז בקרוב תתחילי לדבר איתנו בצרפתית? רק תדאגי גם לתרגום...אולי נלמד משהו

lollapalooza

New member
קודם שאני אבין משהו בצורה נורמלית..

ספרדית זה קל. אני די מבינה באופן כללי את השפה הזו, ולא למדתי אותה מעולם. גם מבחינת קריאה ודקדוק, זה *הרבה* יותר קל מצרפתית.

Lir האחת

New member
נכון...את צודקת

אני מהטלווזיה כבר למדתי די הרבה...לדבר פחות, יותר בלהבין. אולי זה גם מה שמושך בשפה הזאת, היא קלילה, זורמת...נעימה

למעלה