צוות בבית החולים שוחכים את החולה?

panas1967

New member
צוות בבית החולים שוחכים את החולה?

שלום! אני מקווה שפורום הזה עובד גם ביומי שישי. עובדת סוציאלית בבית החולים איכילוב כהבנתי לא עובדת ביום שישי ואנו לא יודעים לאן לפנות. סיפור הוא כזה. מחלקה תיפול נמרץ. בן אדם חולה זקן. בא אחות מודיעה שצריך לעשות סיטי. לפני הבדיקה מטילים נוזלים עם צבע כרגיל. אז אומרים עוד שעה לוקחים אותך לבדיקה. אחרי שעתיים פונים לאחות מה קורה? עוד מאט חכו.חולה נשאר עם בחילות והתנפח מהנוזלים. בערב אחות הולכת. ??. על תדאגו נעשה בלילה. והחולה אם הקרובים נשארים חסרי ידע. למחרת התברר שמכונת הסיטי לא עבדה (אז תגידו מיד?!). באים לרופא. הוא מתקשר לסיטי. שם עונים- כבר תור ארוך ( ? מי בתור ?) אבל בגלל מקרה דחוף נקבל אותו.... למחרת בא אותה האחות- מה עדיין לא עשיתם את הסיטי? לא. מה לעשות במקרים כאלו. כולם עסוקים ונדמה ששוכחים את החולה.בינתיים לא מדובר בנזק ישר לטיפול אלה בנזק נופשי. אני לא רוצה להשים אני רוצה שהחולה יקבל טיפול בכבוד.לאן לפנות ביום רגיל ולאן בוים שישי אם אומרי לך חכה שעה ולא עושים יומיים ז"א אם חולה מרגיש מושפל? תודה.

panas1967 שלום,

הפורום שלנו לא עבד במהלך סוף השבוע מצער וכואב לקרוא את מה שעבר עליכם מקווה שנמצא פתרון לבעיה. הכתובת לבעיות כאלו המתעוררות במחלקה היא הרופא האחראי והאחות האחראית במשמרת בה מתעוררת הבעיה. לא תמיד הם יכולים לפתור בעיות מסוג זה אבל לפחות ניתן לבקש מהם להתעדכן ולעדכן אתכם במצב ומה נעשה כדי להתגבר על התקלה.

למעלה