צולם בסתם יום של חול

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
אני מהמהר שזה צולם ליד פסי הרכבת

אוטובוס ישן המשמש כלוח מודעות
(או יותר נכון לוח מודעה)
באיזור ראש העין צפון (מעט צפונית לתחנה). אם אני לא טועה, הביניין הלבן ברקע הוא איזור התעשיה החדש של כפר סבא. אבל, אולי אני, טועה.

אורי404

New member
מהמר, כמובן (אבל לא בכסף)../images/Emo8.gif

באיזור ראש העין צפון (מעט צפונית לתחנה). אם אני לא טועה, הביניין הלבן ברקע הוא איזור התעשיה החדש של כפר סבא. אבל, אולי אני, טועה.
מהמר, כמובן (אבל לא בכסף)

חצי משפט נכון

חצי משפט נכון
הבניין ברקע הוא מכפר סבא.האוטובוס נמצא צפונית לצומת רעננה.

אורי404

New member
ואללה, זה,אכן נמסתדר לי.

חצי משפט נכון
הבניין ברקע הוא מכפר סבא.האוטובוס נמצא צפונית לצומת רעננה.
ואללה, זה,אכן נמסתדר לי.
העצים ועמודי החשמל גרמו לי לחשוב שזה באיזור הרכבת. עכשיו, הכל מסתדר לי, הבניינים מרחוק, שדומים לאלה שבסנטרל פארק בכפר סבא, הם באיזור תעשיה שברעננה צפון. בכל מקרה, תודה על ההתמדה שלך. אורי.

אורי404

New member
נמסתדר=מסתדר.

ואללה, זה,אכן נמסתדר לי.
העצים ועמודי החשמל גרמו לי לחשוב שזה באיזור הרכבת. עכשיו, הכל מסתדר לי, הבניינים מרחוק, שדומים לאלה שבסנטרל פארק בכפר סבא, הם באיזור תעשיה שברעננה צפון. בכל מקרה, תודה על ההתמדה שלך. אורי.
נמסתדר=מסתדר.

ואני מצאתי משהו שיפיל אותך לקרשים:

89-353
מרכבים דגם 216, לארק, על שלדת רויאל טייגר וורלדמאסטר דגם 64. המרכב יוצר לפני ארבעים שנה בדיוק (כמעט על היום) - ב- 20 ינואר 1965.
ואני מצאתי משהו שיפיל אותך לקרשים:
הנה הדוגמה הראשונה: אוטובוס וולוו מס' M1754 של "המקשר": אחד משני אלה שנשרפו בשיירת הר-הצופים שעליה כתבתי את עבודת הדוקטור שלי: 6 צילינדרים, מס' השסי: 21320, מס' המניע (מנוע): 32299, מקומות ישיבה: 21, נרכש בחודש אוגוסט 1933, מחיר רכישה: 505.356 לא"י, סכום ההפחתה עד 01.01.1935: 155.356 לא"י, ערך האוטובוס ליום 01.01.1935: 350.000 לא"י, סכום ההפחתה בשנת 1935: 140.000 לא"י, ערך המכונה ליום 31.12.1935: 210.000 לא"י. פירוט כזה הגיע לידיי היום על כל אוטובוס ישן של המקשר ! אנחנו משתגעים !!! יקח לי 10 שנים למחשב את כל זה !!! הארכיון הופך למגה-ארכיון !!! ואתה מגיע לירושלים בקרוב !!! כל הבית שלי הפך לארכיון תח"צ !!!

gen1

New member
אכן צודק אסף ונועה מרכבים עירוני

אוטובוס ישן המשמש כלוח מודעות
(או יותר נכון לוח מודעה)
שלום! ואיך מזהים ,חלון הנהג ,יש מרווח גדול יותר מיתר החלונות לאף המים (הפס שמעל החלונות ) ,הקבוצה באיזור הצפון היתה מ89341 ועד 89355 ברצף באיזור המרכז היו גם כן ,הכסאות היו פיברגלס צבע כחול או תכלת ,הרכב היה ללא ארגז מזודות על הגג (כמו עירוני דאז) ,הקבוצה שנצמדה למס רישוי אלה 89356 ועד 89364 היו אמבטיות קופאיות תוצרת הארגז הנגלה הראשונה שיצאה, יצאה אחרי האמבטיות העירוניות 89441 עד 89455 כמובן גם הן תוצרת הארגז ,צריך לציין כאן ש 89341 פתח למעשה את העירוניות המקוריות באגד מתוצרת לילנד טייגר עד אז לא היה רכב עירוני מקורי באגד (ז"א כסאות מרופדים ,אין כסאות בודדים ואין דלתות כפולות (הכונה ל4 סגמנטים ) ) כל העירוניות מסוג טייגר לילנד שהיו, היו אוטובוסים רגילים שהסבו אותם לקופאיות ,הכפילו דלת אמצעית הוסיפו דלת אחורית 4 סגמנטים וקופה ,הכסאות היו מרופדים באוטובוסים האלה היו כסאות בודדים ומס מקומות הישיבה היה 26 כשבמקור לאוטובוס רגיל היו 47 ,בקבוצת הקופאיות שהיו אחרי הסבה היו 88802 88894 ,88864 (מרכבים מאותו דגם שבני הספל הביא פרסומת שלו בשבוע שעבר ) 88902 88903 אלה היו מתוצרת הארגז ויוצרו בערך באותה תקופה שיוצר זה שבתמונה (ת2435) אלא מה שהמרווח בין סוף החלון ואף המים היה גדול יותר לא צמוד כמו זה בתמונה (היו אגב כאלה באיזור הצפון מ88902 עד 88909 ) 902 ו903 כפי שציינתי עברו הסבה לקופאיות היתר נעלמו מהאיזור ,

לא הבנתי, מה זה "אף המים"?

שלום! ואיך מזהים ,חלון הנהג ,יש מרווח גדול יותר מיתר החלונות לאף המים (הפס שמעל החלונות ) ,הקבוצה באיזור הצפון היתה מ89341 ועד 89355 ברצף באיזור המרכז היו גם כן ,הכסאות היו פיברגלס צבע כחול או תכלת ,הרכב היה ללא ארגז מזודות על הגג (כמו עירוני דאז) ,הקבוצה שנצמדה למס רישוי אלה 89356 ועד 89364 היו אמבטיות קופאיות תוצרת הארגז הנגלה הראשונה שיצאה, יצאה אחרי האמבטיות העירוניות 89441 עד 89455 כמובן גם הן תוצרת הארגז ,צריך לציין כאן ש 89341 פתח למעשה את העירוניות המקוריות באגד מתוצרת לילנד טייגר עד אז לא היה רכב עירוני מקורי באגד (ז"א כסאות מרופדים ,אין כסאות בודדים ואין דלתות כפולות (הכונה ל4 סגמנטים ) ) כל העירוניות מסוג טייגר לילנד שהיו, היו אוטובוסים רגילים שהסבו אותם לקופאיות ,הכפילו דלת אמצעית הוסיפו דלת אחורית 4 סגמנטים וקופה ,הכסאות היו מרופדים באוטובוסים האלה היו כסאות בודדים ומס מקומות הישיבה היה 26 כשבמקור לאוטובוס רגיל היו 47 ,בקבוצת הקופאיות שהיו אחרי הסבה היו 88802 88894 ,88864 (מרכבים מאותו דגם שבני הספל הביא פרסומת שלו בשבוע שעבר ) 88902 88903 אלה היו מתוצרת הארגז ויוצרו בערך באותה תקופה שיוצר זה שבתמונה (ת2435) אלא מה שהמרווח בין סוף החלון ואף המים היה גדול יותר לא צמוד כמו זה בתמונה (היו אגב כאלה באיזור הצפון מ88902 עד 88909 ) 902 ו903 כפי שציינתי עברו הסבה לקופאיות היתר נעלמו מהאיזור ,
לא הבנתי, מה זה "אף המים"?

מצב
הנושא נעול.
למעלה