צו הרחקה

אלי036

New member
צו הרחקה

חתמתי השבוע על הסכם גרושין הפעילו עלי לחץ אטומי וכמובן ההחלטה בהתאם אבל חתמתי. היה בידי צו הרחקה מבעלי אותו ביקשתי וקיבלתי בעבר הצו היה עד שתתקבל ההחלטה אחרת ז"א כבר שלוש שנים היה מורחק לא ביקשתי זאת במפורש אבל השופט הבין את המצב. כעת מתברר לי לאחר החתימה על הסכם הגירושין שצו ההרחקה בוטל כמובן שזה לא הובהר לי אחרת בודאי לא הייתי חותמת על ההסכם. לא אוכל להזמין משטרה כי אין לי צו אלא צו שבוטל מה עושים? אמרו לי שלא ניתן לערער על הסכם שחתמתי אז מה עושים אני בוכה כל היום ומיואשת ד"א העו"ד הוא פרטי לא ממרכז סיוע תודה

שלום לך

אני מניחה שהצו שהיה בידיך בוטל עם הגירושין מתוך הנחה שאם אתם כבר לא בני זוג הגרים יחד, אין צורך בצו המרחיק אותו ממך. אם את חווה איום מצידו, את זכאית לפנות לבית המשפט ולבקש שוב צו הגנה. כל אדם זכאי לפנות לבית משפט ולבקש צו הגנה מפני אדם אחר הפוגע/מאיים לפגוע בו. אני מקווה שתשובתי מספקת. אם לא, תנסי לפרט יותר. את יכולה לכתוב לי במסר אישי איפה את גרה ואוכל להפנות אותך לייעוץ משפטי, במידה ואת חושבת שאת זקוקה לכך. בהצלחה.

אלי036

New member
ביטול צו הרחקה

מעולם לא הייתי חותמת על הסכם אם היו מיידעים אותי שצו ההרחקה יבוטל הנתבע בעלי לשעבר הוא עו"ד במקצועו כבר ניסה בעבר לבטל את צו ההרחקה שנפסק נגדו אבל השופט לא הסכים. מעל שנתיים קיבלתי יעוץ ותמיכה במרכז לאלימות במשפחה בפתח תקוה וכן השתתפתי בקבוצת תמיכה. האם אקבל שוב צו הגנה האם זה יהיה מוגבל בזמן? קודם הצו היה ללא הגבלת זמן עד שיתקבל החלטה אחרת וזו כנראה אותו הסכם שחתמתי בלא הבנת כל המצב. קשה לי כלכלית שוב לשלם לעו"ד היה לי עו"ד פרטי שיצג אותי בהסכם זה. פניתי לנעמת ונאמר לי שלא יתנו לי עזרה לתקן נזק שגרם עו"ד פרטי. אולי חשוב לציין שהאלימות נגדי היתה לא פיזית כלל אלא נפשית מינית כלכלית כך שבמעמד חתימת ההסכם גם לא תפקדתי כפי שהייתי רוצה ומבינה מקווה שתוכלי ליעץ לי להמשך דרכי

למעלה