ציוני בגרות.

«Pink Girl»

New member
אמנם עוד לא עשיתי בגרות בערבית ../images/Emo13.gif

פאק השנה אני עושה
הסטוריה א' סופי 89 לשון א' סופי 86 מתמטיקה 003 סופי 98

ציון בחינת הבגרות

אז ככה יש לי רק ציון אחד ( אני ב5 יח"ל הרגיל ): ציון בגרות 75 ומגן 100 שנותנים ביחד ציון סופי 88. זה כנראה ציון הבגרות בכתב? ושציון הבגרות בעל פה לא מפורסם? אה וחלק אומרים שציון הבע"פ נכנס לתוך המגן או שלתוך ציון הבחינה. אם כן, ציון הבחינה הוא שכלול של הבחינה בכתב + בע"פ?

המשך -

אני זוכר שהמורה אמרה לי מייד אחרי הבחינה בעל פה שהציון שלי הוא 100.

אהלן לכם! הציון הסופי שלי הוא...|4U

98 סופי ב5 יח"ל!! עאעא איזה כיף!! אני כל כך שמחה ! ערבית זה המקצוע האהוב עליי!..סיימתי י"ב ואני כבר מתגעגעת לשיעורים.. אגב...אני עמית כתבתי פה רק הודעת היכרות וזאת ההודעה השניה שלי :)

Dror Ha

New member
יפה יפה..

מתגעגעת לשיעורים ? זה לא כזה מקצוע כיף...מה מעניין בללמוד בניינים ותחביר וכל זה ? סתם משעמם, אבל לפחות זה קל אז אני לא מתלונן.. בהצלחה בהמשך ד"א

שוקראן!..ודרור כנס...

זה נכון שזה לא הכי הכי כיף ללמוד בניינים ותחביר...אבל יש את החלק של העיתונות ואת החלק של הבגרות בע"פ שלומדים על מוחמד ועל הקוראן שזה היה לי דווקא מעניין.. וכן אני לא מתביישת להגיד..אני מתגעגעת לזה..אני ממש אוהבת את השפה!..חחחח

Dror Ha

New member
סבבה ../images/Emo13.gif

ל-2 יח"ל האחרונות עדיין לא הגעתי.. את ממשיכה עם זה בצבא או שלא ?

Dandooo17

New member
אהלן יא ג'מעה ../images/Emo13.gif

דיי שמחה על ערבית: סיימתי השנה י"ב כיתות,עם 5 יח"ל ערבית..איך בדיוק מחשבים את הממוצע של כל החמש? ביחידה הראשונה,הציון הסופי שלי הוא 93/90..אני פשוט לא זוכרת בדיוק בשתי היחידות,השלמה ל-3 יח"ל,הסופי הוא 98 בשלוש יח"ל,השלמה ל-5 יח"ל (עוד שתי יח"ל),הסופי הוא 89 בבחינה מכיתה י' בע"פ,קיבלתי 98,או משהו שמזכיר 100..חח,והשנה בי"ב גם כן קיבלתי 100 עגול בע"פ ברכות על הפורום החדש,למרות שאני עם הערבית סיימתי לעת עתה. כעקרון,אני לומדת את השפה מביה"ס היסודי,בכיתה ד'-אז למדנו מספרים,צבעים ,שירים וכדומה...וכך המשכתי בחטיבה עם השפה,ובהמשך גם בתיכון,ובבחינות הבגרות כמובן..על אף שלא תמיד היה קל,ולא תמיד נסבל (*שונאת תחביר ופועל*..חחח,אבל אין ספק שהעיתונות והמדוברת ייזכרו לטובה). עם הבגרויות למעשה הסתיימו קשריי עם השפה,כיוון שבמודיעין אני לא אשרת,אך אני מקווה לשוב ביום מן הימים ולקשר את השפה לכל מה שאבחר לעשות. אז זהו..שיהיה לכולכם בהצלחה בהמשך,עם השפה,ובכלל בלימודים

XxShai10xX

New member
ימח שמו של מריאן מנהיג החמורים!

רק 83 במבחן ו92 סופי ב2 יחידות(מתוך 5)...

חחח...אני אמרתי לעצמי במשך 10

דקות- הפירוש של המילה הזאת זה לא חמור.... ואז כשראיתי שבמילון אין מילה אחרת אמרתי לעצמי במשך עוד 5 דקות מאיפה צץ החמור הדפוק הזה ומה הקשר שלו לסיפור בכלל?!
בסוף קיבלתי בבגרות 96 היה לי מגן 100 וסופי 98 {ב-2 יחידות השלמה ל-3).

למעלה