ציור על עץ...

• פותח הנושא 2_be
  • פורסם בתאריך

2_be

New member
ציור על עץ...

אני מקווה שזה אכן בתחום עיסוקיו של הפורום... אני מצירת על עץ בשביל הכיף בשעות הפנאי (למרות שבזמן האחרון אין לי כאלה..
) האם יש אתרים באינונט שאתם מכירים מניסיונכם שיתנו לי רעיונות לטכניקות נוספות שאני לא מכירה או רעיונות בכלל?
מראש...

av_i_va

New member
ודאי../images/Emo140.gif

הטכניקות המקובלות בארה"ב שונות מאלה הנלמדות בארץ. אבל את בהחלט יכולה לגלוש לאתרים של ציור כפרי, להתרשם, וליישם בהתאם לטכניקה בה למדת לצייר. כנסי לכל מנוע חיפוש והגדירי: FOLK ART WOOD PAINTING בהצלחה רבה וכמובן שנשמח לראות תמונות של עבודות שלך. תהיה לנו כאן גלריה עשירה של יצירות בכל תחומי האומנות השימושית, ולציור הכפרי יש בהחלט מקום מכובד.

2_be

New member
תודה אביבה..ו...

כוונתי היתה לאתרים ספציפיים ששווים במיוחד (שאולי במקרה שמורים למישהו/י במועדפים..
)כי בחיפושים מגיעים להמון אתרים (שאל חלקם הגעתי..
)... בכל מקרה
ולגבי העבודות שלי
...אולי בעתיד...הרחוק....

av_i_va

New member
אני לא שומרת אתרים../images/Emo10.gif

אבל אם תכווני אותי ותגידי לי מה את מחפשת, אסרוק עבורך כמה תמונות מתוך עשרות החוברות שברשותי. מה מעניין אותך במיוחד?

2_be

New member
באמת?

(מדברת זאת שהמועדפים במחשב שלה מפוצצים..
) תמונות סרוקות...איזה יופי...
אז ככה... בד"כ אני לא מציירת פרחים (על עץ) ופתאום החלטתי שאולי אני כן אנסה עוד פעם... אז אם יש לך תמונה של (אבל ברורה...) אולי אני אנסה לשאוב כמה רעיונות... ואביבה, זה ממש ממש לא דחוף כי יש לי עוד כמה מבחנים לגמור לפני שיתחיל החופש שלי (כלומר לפחות שבועיים עד שאגע בזה...)

av_i_va

New member
הדבר יעשה בהקדם...../images/Emo140.gif

כולל הוראות עבודה מבטיחה! בינתיים - בהצלחה במבחנים!

למעלה