צילום תכשיטים

צילום תכשיטים

היש למישהו עצות וטיפים איך כדאי לצלם תכשיטי זהב ו/או כסף (אשר חלקם משולבים באבני חן) במצלמה דיגיטלית קצת מיושנת, באופן שהתמונות תהיינה על רמה?

Ariehs

New member
צילום תכשיטים

לידיעתך-יונתן-יעקב, צילום תכשיטים הינו אחד מסוגי הצילומים הקשים ביותר לביצוע ומצריכים ניסיון רב וציוד על רמה גבוהה מאוד, מצלמה דיגיטלית מסוג מיושן לא תתן את התוצאות הרצויות בשום אופן ! רק מצלמה בעלת 6 מיליון פיקסלים מסוג רפלקס, עם עדשת מקרו 1:1 מקורית של אחת החברות המובילות תתן את התוצאה המתבקשת, ובנוסף לכך צריך תאורת מבזקי אולפן בעלי עצמה גבוהה,על מנת שתוכל לצלם בצמצמים סגורים כנדרש מסוג זה של צילום, בהצלחה !!!

ועוד בנושא צילום תכשיטים

ראשית, תודה על התשובה. שנית, שאלות המשך: 1. הידוע לך מה טווח המחירים של מצלמה כפי שהמלצת? 2. היש מונחים נוספים שכדאי לדעת (או פריטים נוספים שכדאי לרכוש) כשבאים לקנות מצלמה חדשה? 3. בסוף החודש אהיה בניו-יורק - היש מקום מומלץ לקנות שם מצלמה כנ``ל? (אגב, המיושנת שברשותנו היא של קנון - אך לא ידוע לי כמה פיקסלים ומה תכונותיה וכן, ב``אולפן הצילום`` המאולתר שלנו, שני פנסים חזקים). ושוב תודה!!

WELL

נראה לי שעם פנס קטן אפשר לשנות את איכות התמונה..... או תאורה מתאימה ואז לא יראו שזה לא במצלמה מקצועית ו.או ישנה אבל זה רק המחשבה שלי... אז אני לא יכולה לעזור הרבה ......(או שכן)......

למעלה